Keresés

Részletes keresés

SZ.I. Creative Commons License 2001.05.29 0 0 13
ja, ok:)
csak ma hallottam a dunan reggel, es remlett, h vhol mar lattam ezt a nevet, aztan beugrott, gondoltam szolok:)
Előzmény: ControlDenied (12)
ControlDenied Creative Commons License 2001.05.29 0 0 12
Tudtam róla, de azért köszi!

Van nálam valahol egy szórólap, amit a Celtic-esek adtak, majd beírom ide is a teljes szöveget.

Előzmény: SZ.I. (11)
SZ.I. Creative Commons License 2001.05.29 0 0 11
junius elsejen az uj pesti szinhazban musical est lesz, celtic sunrise is részt vesz.
Előzmény: ControlDenied (-)
Esthersnow Creative Commons License 2001.05.28 0 0 10
De az is megeshet, hogy én is a kezdőbe megyek, mert Cathrine ált. light dance-et tanít, amit mi nem igazán tanultunk eddig, úgyhogy lehet, hogy én is kezdő leszek megint :)
Előzmény: ControlDenied (9)
ControlDenied Creative Commons License 2001.05.28 0 0 9
Hello!

A mostani tanárod Daca, igaz? Ő tényleg nagyon jó.
Valószínűleg megyek a Catherine-es dologra, csak az a kérdés, mit fogok csinálni a két hét elteltével, amikor vége van, és nincs épp aktuális másik! :)
Biztos látjuk majd egymást, mert a középhaladó közvetlenül a kezdő után lesz!

See ya! :)

ControlDenied

Előzmény: Esthersnow (8)
Esthersnow Creative Commons License 2001.05.27 0 0 8
Szia!

Megeshet, hogy találkozunk, mivel én is fontolgatom, hogy elmegyek Cathrine tanfolyamára (bár én már középhaladó vagyok). Ha meg oda nem tudok menni akkor a Celticesekhez megyek.A mostani tanárnőm is Celtices, lehet, hogy ő is tanít majd :)

Előzmény: ControlDenied (7)
ControlDenied Creative Commons License 2001.05.27 0 0 7
Szia!

Már terveztem, hogy megyek, csak most épp nem indul kezdő tanfolyam!
A Celtic-esek azt mondták viszont, hogy a nyáron csinálnak intenziv tanfolyást, heti 2-3-sok alkalommal, oda szívesen mennék.

Ja, és ha jól tudom, Catherine Gallagher (jól írom?) is tart egy hiperintenzívet, június közepén. Ezt a www.celtic.hu-n olvastam.

Lehet, hogy majd találkozunk valahol. :)

üdv,
ControlDenied

Előzmény: Esthersnow (6)
Esthersnow Creative Commons License 2001.05.26 0 0 6
Sziasztok!

ControlDenied: ha ilyen lelkes vagy miért nem mész el ír táncot tanulni? Én a Karnevál táncegyesületnél tanulok steppelni, és tudnod kell, hogy itt a Celtic Sunrise táncosai tanítanak. Szóval ha van kedve a szeptember végén induló jövő félévi tanfolyamokon biztos szívesen látnak :) És nem is drága :)

ControlDenied Creative Commons License 2001.04.13 0 0 5
Koszike!
Talaltam infot a Celtic Sunrise-rol!
Halas vagyok!
Előzmény: cicavirag (4)
cicavirag Creative Commons License 2001.04.12 0 0 4
www.celtic.hu

ezt nézd meg, sok jó infó van a magyarországi ír táncról, amelynek nem a CS az 1etlen képviselője.

Előzmény: ControlDenied (3)
ControlDenied Creative Commons License 2001.04.12 0 0 3
felhozom magam.
ControlDenied Creative Commons License 2001.04.11 0 0 2
help!
ControlDenied Creative Commons License 2001.04.11 0 0 1
Hat kerem, sohasem keso megismerkedni veluk! :)

Konyorgom, nyilvanuljatok meg! :))

Előzmény: holdkölyök (0)
holdkölyök Creative Commons License 2001.04.11 0 0 0
nekem még annyi információm sincs róluk, mint neked. gondolom sejted, mennyi!!! igen: 0! :-)))
Előzmény: ControlDenied (-)
ControlDenied Creative Commons License 2001.04.10 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
A fenti nev egy ir sztepptancot uzo egyuttest takar, akiket a mult heten lattam a Schonherz kollegiumban. Ronan Hardiman es Michael Flatley muzsikara tancoltak, es nagyon tetszett a produkciojuk. Sajnos hiaba kerestem oket interneten, nem talaltam roluk semmifele informaciot, se a tagokrol, se fellepesekrol.

Legyszi irjatok meg, ha tudtok roluk valamit, kulonos tekintettel jovendobeli fellepeseikre! Koszi!

Csokolok mindenkit,

CoDe(X)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!