Passz....Fisichella elkívánkozik, ez nem titok. Meg is tudom érteni szegényt. Képességei alapján sokkal jobb autót érdemel. Firman tényleg jó volt előző futamon.
Amugy ha továbbra is ilyen szponzorhiány, akkor lehet joban járna Jordan a csapat elaásával :-(
Firman igen jól vezet, de kérdés meddig bír taplon maradni a Jordan?
Fisichella úgy hallottam nagyon el kívánkozik már egy üt?képesebb csapathoz, mi ebb?l az igazság?
Apropó! Mi történt Firman kocsiojával az befutó után közvetlenül?
Ralph Firman led the testing at Silverstone as teams continued their final preparations for the 2003 season on Wednesday.
The young Jordan driver, about to compete in his first season, completed 30 laps in the EJ13 Ford, followed by Jaguars Mark Webber who shook down the t-car for the Australian Grand Prix.
Japans Takuma Sato was third fastest in the BAR Honda 005 with 18 laps, while Allan McNish in the Renault was not far behind, the Scot completing 128 laps in last years R202 machine working specifically on suspension development.
Renault racers Jarno Trulli and Fernando Alonso focussed on pit-stop practice and therefore completed only 50 laps combined.
Giancarlo Fisichella split the Renault pilots, the Italian notching up 22 laps in the other EJ13 Ford.
Hallom, hogy a Deutche Post kiszállt a Jordan támogatói közül, mint fő szponzor?
Ez lehet, hogy betesz egy kicsit a jövőévi fejlesztéseknek, hiába az új Ford motor...
Azér' most őszintén, felemelő volt látni ezt a kis japót ahogy örült az ötödik helyének, nem?
Egyébként meg mekkorát égett már a kommentátor, amikor valami ilyesmit mondott, hogy:
Most, hogy a Honda nem szállít motort a sárgáknak....őő, mármint a Jordannek...
Nem gondoltam volna, hogy te fogod a Jordan idei legnagyobb katarzisát okozni. Magadnak, a Japóknak, és Eddie Jordan-nek, aki szerintem majd beélvezett a gatyójába, hogy a sárga kocsi vot 2 teljes órán át csak a képernyőn!
Meg azért a 2 pont sem kutya!
Jövőre veled ugyanitt!
Ui: Azért el ne bízd magad Sato, még nagyon sokat kell tanulnod...