Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2003.02.27 0 0 186
Firman leads at Silverstone

Ralph Firman led the testing at Silverstone as teams continued their final preparations for the 2003 season on Wednesday.

The young Jordan driver, about to compete in his first season, completed 30 laps in the EJ13 Ford, followed by Jaguar’s Mark Webber who shook down the t-car for the Australian Grand Prix.

Japan’s Takuma Sato was third fastest in the BAR Honda 005 with 18 laps, while Allan McNish in the Renault was not far behind, the Scot completing 128 laps in last year’s R202 machine working specifically on suspension development.

Renault racers Jarno Trulli and Fernando Alonso focussed on pit-stop practice and therefore completed only 50 laps combined.

Giancarlo Fisichella split the Renault pilots, the Italian notching up 22 laps in the other EJ13 Ford.

http://www.dailyf1.com

Attilio Creative Commons License 2003.02.25 0 0 185
Azért ez a bohóccsapat igen erős túlzás. Szvsz igencsak megköszönheti hogy a Jordan annak idején leigazolta a Minarditól...
Előzmény: Törölt nick (184)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.24 0 0 184
Én annak örülnék, ha elhúzná a csíkot ettől a bohóccsapattól. :-(

Bocs, de ezt muszáj volt leírnom.

Előzmény: Attilio (183)
Attilio Creative Commons License 2003.02.24 0 0 183
Én is bírom a srácot, örültem amikor visszatért a Jordanhez...
Előzmény: Törölt nick (182)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.24 0 0 182
GIANCARLO FISICHELLA RULEZ!!!!!
Előzmény: Attilio (181)
Attilio Creative Commons License 2003.02.24 0 0 181
Sziasztok!

Rövidesen indul a szezon úgyhogy csk felhozom ezt a kis topikot! Mit vártok ettől az évtől ?

Ayreon Creative Commons License 2002.11.19 0 0 180
Hallom, hogy a Deutche Post kiszállt a Jordan támogatói közül, mint fő szponzor?
Ez lehet, hogy betesz egy kicsit a jövőévi fejlesztéseknek, hiába az új Ford motor...
Attilio Creative Commons License 2002.10.28 0 0 179
hogy a pilotak minden csapatban szerepeljenek 1 szezon alatt.(lehet hogy Ecclestone 5lete :))
Előzmény: Ayreon (178)
Ayreon Creative Commons License 2002.10.28 0 0 178
Mert mi Mosley ötlete?
Előzmény: Attilio (177)
Attilio Creative Commons License 2002.10.28 0 0 177
Kíváncsi vagyok mi lesz Mosley ötletéből...szerintem nemigen kedvezne a Jordannek...
gstyle Creative Commons License 2002.10.17 0 0 176
A' biztos. De mint tudjuk az év elején tervezési problémájuk volt, ami miatt újra kellett tervezni a kocsi orrát.

Az olasz nagydíjon azért villogtak egy picit.
Mondjuk utána se:)))

Mindegy, reméljük jó lesz a 2003-as Ford erőmű:))

Előzmény: Ayreon (175)
Ayreon Creative Commons License 2002.10.17 0 0 175
Azért jópárszor elfüstölt az a motor!
Előzmény: gstyle (174)
gstyle Creative Commons License 2002.10.17 0 0 174
Elképzelhető, mert a Jagcsinál sem a motor volt az igazi probléma, hanem a Kasztni.
Előzmény: Attilio (173)
Attilio Creative Commons License 2002.10.17 0 0 173
A Jaguár ambicióját elnézve még az is elképzelhető hogy jobban jártunk mint a Hondával jártunk volna...
Előzmény: Ayreon (172)
Ayreon Creative Commons License 2002.10.17 0 0 172
...sőt, ha német postás...

Mit tudtok erről az új Ford motorról? Mi a progrnózis a jövő évre?

Előzmény: gstyle (170)
Attilio Creative Commons License 2002.10.17 0 0 171
Remélem semmi sem lesz belőle...
Előzmény: gstyle (170)
gstyle Creative Commons License 2002.10.17 0 0 170
A szponzor a német posta szeretné, ha egy német pilóta ülne a Jordanbe. Állítólag!
Előzmény: Ayreon (167)
Ayreon Creative Commons License 2002.10.16 0 0 169
Azér' most őszintén, felemelő volt látni ezt a kis japót ahogy örült az ötödik helyének, nem?

Egyébként meg mekkorát égett már a kommentátor, amikor valami ilyesmit mondott, hogy:
Most, hogy a Honda nem szállít motort a sárgáknak....őő, mármint a Jordannek...

nagyon beégett szegény.

Előzmény: Attilio (168)
Attilio Creative Commons License 2002.10.16 0 0 168
na igen Irvine sem lenne rossz...de inkább Taku majom helyén látnám szívesen :)
Előzmény: Ayreon (167)
Ayreon Creative Commons License 2002.10.16 0 0 167
Miért, volt róla szó, hogy Heidfeld átülne a Jordan-be. Irvine-ról rebesgették...
Előzmény: gstyle (164)
gstyle Creative Commons License 2002.10.16 0 0 166
Ja:))))
Előzmény: Attilio (165)
Attilio Creative Commons License 2002.10.16 0 0 165
Látom Heidfeldről azonos véleményen vagyunk :)
Előzmény: gstyle (164)
gstyle Creative Commons License 2002.10.16 0 0 164
Pedig úgy néz ki:))

Én meg azt remélem, hogy Fisit nem cserélik el arra a majom Heidfeld-re.

Előzmény: Attilio (163)
Attilio Creative Commons License 2002.10.16 0 0 163
azért remélem jövőre nem ő lesz Fisico társa
Előzmény: gstyle (162)
gstyle Creative Commons License 2002.10.14 0 0 162
Sato-nak ennyit jelentett a hazai pálya:))
Gratula neki! Szép volt!
Ayreon Creative Commons License 2002.10.14 0 0 161
Nnna, gratulálok Sato!

Nem gondoltam volna, hogy te fogod a Jordan idei legnagyobb katarzisát okozni. Magadnak, a Japóknak, és Eddie Jordan-nek, aki szerintem majd beélvezett a gatyójába, hogy a sárga kocsi vot 2 teljes órán át csak a képernyőn!
Meg azért a 2 pont sem kutya!
Jövőre veled ugyanitt!

Ui: Azért el ne bízd magad Sato, még nagyon sokat kell tanulnod...

Üdv:
Ayreon

Real Drugs Creative Commons License 2002.09.17 0 0 160
Egyébként Sato gyors körön volt, KR meg nem...

Ezek után még Sato-ra mondják, hogy nem tud vezetni.

gstyle Creative Commons License 2002.09.17 0 0 159
"Ilyenkor a Mercedesnek kellene kompenzálni a Jordan-t!!!"

Jó ötlet:))

Igen a Jauár látványos javulást mutatott a hétvégén. Remélem maradandó lesz.

Előzmény: Ayreon (158)
Ayreon Creative Commons License 2002.09.17 0 0 158
Éreztem némi elégtételt, amikor Raikönnen-t egyel hátrébb tették, de szerintem Eddie Jordan simán befonta a haját amikor megint látta egy gyönyörű (és felettébb olcsó:)) kocsiját szarrá törni.
Ilyenkor a Mercedesnek kellene kompenzálni a Jordan-t!!!

Egyébként pedig kivan a tököm a nagyok nagyzásaitól, az arrogáns vezetésüktől és, azzal hogy nincsenek tekintettel másokra.

Más: Eddie Irvine megérdemelte a dobogót! Nagyon jó volt látni a Jaguárt!!

Előzmény: gstyle (157)
gstyle Creative Commons License 2002.09.17 0 0 157
Ne is mond! Vagy 5 percig szidtam a riportereinket.
Nagyon felbaszott mikor a felső helikopteres kamerából mutatták, és megszólalt az egyik BAROM!!!, hogy miért nem fékezett Sato. A MARHA!!! azt már nem figyelte, hogy a Jordan mindkét jobb oldali kereke a füvön volt. Az külön faja lett volna ha úgy ráfékez!

De szóval azt sem tudják mi történt, de már tuti a japcsi pilóta volt a hibás.

IDIÓTÁÁÁÁÁK!!!

Előzmény: Ayreon (156)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!