Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2003.02.24 0 0 181
Sziasztok!

Rövidesen indul a szezon úgyhogy csk felhozom ezt a kis topikot! Mit vártok ettől az évtől ?

Ayreon Creative Commons License 2002.11.19 0 0 180
Hallom, hogy a Deutche Post kiszállt a Jordan támogatói közül, mint fő szponzor?
Ez lehet, hogy betesz egy kicsit a jövőévi fejlesztéseknek, hiába az új Ford motor...
Attilio Creative Commons License 2002.10.28 0 0 179
hogy a pilotak minden csapatban szerepeljenek 1 szezon alatt.(lehet hogy Ecclestone 5lete :))
Előzmény: Ayreon (178)
Ayreon Creative Commons License 2002.10.28 0 0 178
Mert mi Mosley ötlete?
Előzmény: Attilio (177)
Attilio Creative Commons License 2002.10.28 0 0 177
Kíváncsi vagyok mi lesz Mosley ötletéből...szerintem nemigen kedvezne a Jordannek...
gstyle Creative Commons License 2002.10.17 0 0 176
A' biztos. De mint tudjuk az év elején tervezési problémájuk volt, ami miatt újra kellett tervezni a kocsi orrát.

Az olasz nagydíjon azért villogtak egy picit.
Mondjuk utána se:)))

Mindegy, reméljük jó lesz a 2003-as Ford erőmű:))

Előzmény: Ayreon (175)
Ayreon Creative Commons License 2002.10.17 0 0 175
Azért jópárszor elfüstölt az a motor!
Előzmény: gstyle (174)
gstyle Creative Commons License 2002.10.17 0 0 174
Elképzelhető, mert a Jagcsinál sem a motor volt az igazi probléma, hanem a Kasztni.
Előzmény: Attilio (173)
Attilio Creative Commons License 2002.10.17 0 0 173
A Jaguár ambicióját elnézve még az is elképzelhető hogy jobban jártunk mint a Hondával jártunk volna...
Előzmény: Ayreon (172)
Ayreon Creative Commons License 2002.10.17 0 0 172
...sőt, ha német postás...

Mit tudtok erről az új Ford motorról? Mi a progrnózis a jövő évre?

Előzmény: gstyle (170)
Attilio Creative Commons License 2002.10.17 0 0 171
Remélem semmi sem lesz belőle...
Előzmény: gstyle (170)
gstyle Creative Commons License 2002.10.17 0 0 170
A szponzor a német posta szeretné, ha egy német pilóta ülne a Jordanbe. Állítólag!
Előzmény: Ayreon (167)
Ayreon Creative Commons License 2002.10.16 0 0 169
Azér' most őszintén, felemelő volt látni ezt a kis japót ahogy örült az ötödik helyének, nem?

Egyébként meg mekkorát égett már a kommentátor, amikor valami ilyesmit mondott, hogy:
Most, hogy a Honda nem szállít motort a sárgáknak....őő, mármint a Jordannek...

nagyon beégett szegény.

Előzmény: Attilio (168)
Attilio Creative Commons License 2002.10.16 0 0 168
na igen Irvine sem lenne rossz...de inkább Taku majom helyén látnám szívesen :)
Előzmény: Ayreon (167)
Ayreon Creative Commons License 2002.10.16 0 0 167
Miért, volt róla szó, hogy Heidfeld átülne a Jordan-be. Irvine-ról rebesgették...
Előzmény: gstyle (164)
gstyle Creative Commons License 2002.10.16 0 0 166
Ja:))))
Előzmény: Attilio (165)
Attilio Creative Commons License 2002.10.16 0 0 165
Látom Heidfeldről azonos véleményen vagyunk :)
Előzmény: gstyle (164)
gstyle Creative Commons License 2002.10.16 0 0 164
Pedig úgy néz ki:))

Én meg azt remélem, hogy Fisit nem cserélik el arra a majom Heidfeld-re.

Előzmény: Attilio (163)
Attilio Creative Commons License 2002.10.16 0 0 163
azért remélem jövőre nem ő lesz Fisico társa
Előzmény: gstyle (162)
gstyle Creative Commons License 2002.10.14 0 0 162
Sato-nak ennyit jelentett a hazai pálya:))
Gratula neki! Szép volt!
Ayreon Creative Commons License 2002.10.14 0 0 161
Nnna, gratulálok Sato!

Nem gondoltam volna, hogy te fogod a Jordan idei legnagyobb katarzisát okozni. Magadnak, a Japóknak, és Eddie Jordan-nek, aki szerintem majd beélvezett a gatyójába, hogy a sárga kocsi vot 2 teljes órán át csak a képernyőn!
Meg azért a 2 pont sem kutya!
Jövőre veled ugyanitt!

Ui: Azért el ne bízd magad Sato, még nagyon sokat kell tanulnod...

Üdv:
Ayreon

Real Drugs Creative Commons License 2002.09.17 0 0 160
Egyébként Sato gyors körön volt, KR meg nem...

Ezek után még Sato-ra mondják, hogy nem tud vezetni.

gstyle Creative Commons License 2002.09.17 0 0 159
"Ilyenkor a Mercedesnek kellene kompenzálni a Jordan-t!!!"

Jó ötlet:))

Igen a Jauár látványos javulást mutatott a hétvégén. Remélem maradandó lesz.

Előzmény: Ayreon (158)
Ayreon Creative Commons License 2002.09.17 0 0 158
Éreztem némi elégtételt, amikor Raikönnen-t egyel hátrébb tették, de szerintem Eddie Jordan simán befonta a haját amikor megint látta egy gyönyörű (és felettébb olcsó:)) kocsiját szarrá törni.
Ilyenkor a Mercedesnek kellene kompenzálni a Jordan-t!!!

Egyébként pedig kivan a tököm a nagyok nagyzásaitól, az arrogáns vezetésüktől és, azzal hogy nincsenek tekintettel másokra.

Más: Eddie Irvine megérdemelte a dobogót! Nagyon jó volt látni a Jaguárt!!

Előzmény: gstyle (157)
gstyle Creative Commons License 2002.09.17 0 0 157
Ne is mond! Vagy 5 percig szidtam a riportereinket.
Nagyon felbaszott mikor a felső helikopteres kamerából mutatták, és megszólalt az egyik BAROM!!!, hogy miért nem fékezett Sato. A MARHA!!! azt már nem figyelte, hogy a Jordan mindkét jobb oldali kereke a füvön volt. Az külön faja lett volna ha úgy ráfékez!

De szóval azt sem tudják mi történt, de már tuti a japcsi pilóta volt a hibás.

IDIÓTÁÁÁÁÁK!!!

Előzmény: Ayreon (156)
Ayreon Creative Commons License 2002.09.17 0 0 156
Sato egyébként a legtöbbször önhibáján kívül esett nagyokat. (pl: Heidfeld beleszállása, illetve Raikönnen buta manővere.)

Egyébként a Jordan mostanában egyre megbízhatóbb, sajnos a Honda kivette alóla a motort, pedig szerintem jövőre a BAR-nál bizonyítanak.
Remélem, hogy a FORD jó motort szállít, ami egy új aerodinamikai csomaggal nyerő lehet jövőre.

Előzmény: Attilio (155)
Attilio Creative Commons License 2002.09.17 0 0 155
RIP topik ....

jó lesz ez a Ford motor (a Jaguarnak is nagyon megy vele :) )...Csak Szatovel nehogy szerződést hosszabbítsanak.

Attilio Creative Commons License 2002.08.16 0 0 154
1984-86 közti Lotus nincs véletlen ? :) Annál szebb autó nincs
Előzmény: Real Drugs (153)
Real Drugs Creative Commons License 2002.08.16 0 0 153
Nagyon jók voltak, főleg a régi autók voltak szépek, a Mercedes motor és a Senna meg Prost sisakok tetszettek.
Előzmény: Ayreon (152)
Ayreon Creative Commons License 2002.08.15 0 0 152
Franc se pesti! A fanatizmus vitt ki a Szigetről.

RealDrugs: Hogy tetszett?

Előzmény: Ayreon (149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!