Keresés

Részletes keresés

VARÁZSLÓ Creative Commons License 2001.04.11 0 0 23
Helló mindekinek!

Az, hogy Isten a maga képére teremtette az embert nem a kinézetére utal /mivel Isten nem látható mi pedig láthatóak vagyunk/ Isten egy szellemi lény.

Ebben a dimenzióban pedig nincsennek nemek!

Amiért férfinek ábrázolja magát az az, hogy a valamihez tudjuk őt hasonlítani.

Üdv Varázsló voltam.

petoL Creative Commons License 2001.04.11 0 0 22
igy van ez akinek még lelke sincs...a neved is elárulja hogy egy "senki" vagy...
Előzmény: IV. niemand (12)
Iván Gábor Creative Commons License 2001.04.11 0 0 21
Szerintem nő
és ahogyan a viccek is tartják ráadásul szőke.
Purusa Creative Commons License 2001.04.10 0 0 20
Üres halmazra bármilyen állítás igaz.

[Amúgy a legtöbb tételes monoteista vallásban leírt központi alak általában olyan bunkó, hogy csak férfi lehet... Én mindenesetre személyes sértésnek tekintem, ha - amennyiben létezik - nem tényleg nő és néger. :)]

monserat Creative Commons License 2001.04.10 0 0 19
szerintem férfi, miután a saját képmására megteremtette az embert, aztán lett az oldalborda a nő, szerintem ez világos nem?
szakbarbi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 18
Egyebkent az Isten-szavazasban a velemenyedre varnak...
Előzmény: IV. niemand (16)
szakbarbi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 17
Szoval Isten koznapi ertelemben egyenlo a szarral? Igy gondoltad, vagy hogyan? Vilagositsd fel elmememt, legyszives, miert szaroztad le Istent egy egyszeru velemenynyilvanitas utan, mikor arrol kellett nyilatkozni, Isten szerinted noi vagy himnemu?
Előzmény: IV. niemand (16)
szakbarbi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 15
Lehet, de biztos nem szarnak nevezte volna el. Akkor naponta eloallitott volna egy "Istent"
Előzmény: IV. niemand (14)
szakbarbi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 13
Nem nagyon vagy kiengesztelve ezzel az egesz isten-historiaval, nem igaz? Szarnak azert nem neveznem, azt megis az ember (vagy allat) "allitja elo", ugy ertem, "kezzel foghato formaban" (mar akinek van gusztusa fogdosni)
Előzmény: IV. niemand (12)
petoL Creative Commons License 2001.04.10 0 0 10
Nincs neme...:)))
szakbarbi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 9
Sok vallasban tobb istenben hisznek, de valoban tobbnek tunik a ferfiisten, nem? Szerintem ez osszefugg azzal, hogy tarsadalmunk patriarcha mar vagy het-nyolcezer eve, es a masik nem szivesebben teremt isteneket a maga nemere, mert hat arrol van szo, isten teremtesrol. Eddig nem bizonyosodott be, hogy mi teremtettuk az isteneket vagy ok minket.
Előzmény: Daikini (8)
Daikini Creative Commons License 2001.04.10 0 0 8
Csak kivancsi voltam, ki mit gondol rola... Vallasos kepeken mindenhol szakallas oregemberkent tunik fel... Azonban nokent szinte kizarolag "torzsi" vallasokban. Azt tartom en is furcsanak, hogy valamilyen nemme ruhazzak fel. Lasd: Megteremti az embert [ferfit? :-] sajat kepmasara...
Ilymodon van neme... ezert lennek kivancsi, ki mit gondol errol, v. miben hisz
szakbarbi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 7
Egy angol vicc jut eszembe ezzel kapcsolatban?
Pontosabban nem is vicc, inkabb graffiti:

GOD IS BLACK
YES, SHE IS.

oncogito Creative Commons License 2001.04.10 0 0 5
Javaslom, hogy előbb várjárok meg a másik topicban a szavazás eredményét a létéről, aztán itt további szavazással döntsétek el a nemét is.
Minden bizonnyal tanulságos lesz. :-/
Kistik13 Creative Commons License 2001.04.10 0 0 4
Kedves miszter Hyde!
Bocsi de szerintem nem a kérdés ahülye, hanem te! Nagyon is jó kérdés. Csakis férfisoviniszták nevezhették el Istent Úristennek. Nem tudom, miért kell a férfiakat "isteníteni".
Előzmény: miszter Hyde (2)
csapo Creative Commons License 2001.04.10 0 0 3
Ennyi erővel azt is megkérdezhetted volna, hogy az univerzum férfi vagy nő.
miszter Hyde Creative Commons License 2001.04.10 0 0 2
Isten szerintem egy szakállas nő.
Hülye válasz...
... amilyen a kérdés
Előzmény: Daikini (-)
Visit Creative Commons License 2001.04.10 0 0 1
Nem akarlak megbántani, de szerintem ez egy elég buta kérdés..:)
Vagy inkább értelmetlen.
Szia:)
Előzmény: Daikini (-)
Cipó Creative Commons License 2001.04.10 0 0 0
Életemben elöször 0-zok
Előzmény: Daikini (-)
Daikini Creative Commons License 2001.04.10 0 0 topiknyitó
Kivancsi lennek par valaszra...
szerintem vilagos a kerdes.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!