Keresés

Részletes keresés

O. Kán Creative Commons License 2010.03.18 0 0 62

Már be is raktam a kedvencekbe.

Előzmény: Álomvédelmi twist (61)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2010.03.18 0 0 61

Pokorni tegnap:

 

"Mindenkinek meg kell értenie, hogy ha kormányra kerülünk, nincs több lopás. Annak, aki először belenyúl a kasszába le lesz vágva a keze"

 

http://zipp.hu/belfold/2010/03/18/pokorni_nincs_csoda_de_tobb_lopas_sem

 

Igen, ezt kell, így kell. De lesz lopás és korrupció. Ezért ezt a kijelentését számon kell kérni rajtuk.

 

Mostantól ennek a topicnak a jobbosokénak kell lenni, mert mi választottuk meg őket, tehát elsősorban a mi kötelességünk számon kérni rajtuk a tetteiket, vagy azok hiányát.

Minden a mértéken, a trenden, az ellen-mechanizmusokon fog múlni.

 

Addig is segítsünk a Fidesznek a mostani Fideszes bűnökkel, bűnözőkkel kapcsolatban két topiccal, amelyből az előbbit én, a Fidesz szavazó nyitottam:

 

Obskurus, korrupt Fideszesek listája

 

Fideszes bűnözők.

Tappancs Creative Commons License 2001.11.05 0 0 60
Hiába nyomoztatna a fidesz Szabadi után, ha az mszp összefog az szdsz-szel és a bizottsági ülésen nem szavazza meg SzB mentelmi jogának fölfüggesztését. Pedig az mszp és az szdsz tehetett volna valamit a közélet tisztaságáért ahelyett, hogy mentegetné Szabadit.
Előzmény: RikiTikiTévi (58)
Tgyta Creative Commons License 2001.09.20 0 0 59

Azért nem mindenhol van korrupció. Tokaj szőlős mezején most egyáltalán nincs!
A miniszterelnök feleségének és baráti körének hatalmas borászati érdekeltségei vannak. Ugyanis a kancelláriaminiszter testvére a legfőbb-főbb menedzser Tokajban. Így nincs kenőpénz, nem kell jatty.
Egymásnak adogassák a „dokumentumokat”? He, he, azért ennyire nem ...
Előzmény: RikiTikiTévi (58)
RikiTikiTévi Creative Commons License 2001.09.17 0 0 58
Felemelte a csillagos egekig, így nehezebb utánanézni a disznóságaiknak.
:o)))
Előzmény: Pardon (57)
Pardon Creative Commons License 2001.05.11 0 0 57
Mit tett a Fidesz a korrupció ellen?
Lenyúlta ami nem volt lebetonozva, így aztán a többinek kevesebb maradt.
delfyn Creative Commons License 2001.05.10 0 0 56
A korrupció ellen semmit. érte annál többet!!!!
Előzmény: Tgyta (55)
Tgyta Creative Commons License 2001.05.10 0 0 55
Kedve bugylibicska!

„A választásokat a Fidesz-MPP nyerte, mivel ő kapta a legtöbb mandátumot.”
De csak a második fordulóban, amikor Tojo 82 mandátumról lemondott a Fidesz javára, mert különben nem nyerte volna meg a választást. Most aztán egymást zsarolják Tojoval. Meg is van ennek az eredménye. Recseg-ropog az egész koala.
Üdv.

Előzmény: SpydercoPolice (46)
Tgyta Creative Commons License 2001.05.10 0 0 54
Kedves badcard

Ahhoz, hogy ezt a sok disznóságot és még a többit elkövessék – amit nem lehet egy oldalon felsorolni –, elengedhetetlen a szervezettszerű bűnüzésnek az egyik legfontosabb alapelemét, a pénzmosást és annak technikáját, módszereit ismerni és alkalmazni. Al Capone-t sem a rendőrség buktatta le az Egyesült Államokban, hanem az akkori adóhatóság. Nem volt véletlen Simicska állítása az APEH élére, az adórendőrség élén pedig az aranymadár Pelikán.
Az a baj, hogy a pénzmosást, mint bűnözői tevékenységet már utólag nagyon nehéz, szinte lehetetlen kideríteni és bizonyítani, különösen akkor, ha a hatalmon lévő egyes politikusok beépülnek a szervezett alvilági hálózatba. Vagy az alvilági szervezett bűnözés épül be az elit politikusok, a hatalmat gyakorlók társaságába. Sajnos ott tartunk, hogy a legtöbb elit politikusunknak meg van az ára, csak tudni, ismerni kell a tarifájukat. (pl. Székely 20 millka)
Üdv.
Tgyta

Előzmény: badcard (53)
badcard Creative Commons License 2001.05.10 0 0 53
Hogy mit tett a fidesz a korrupció ellen?

1, Megtette Magyarország legnagyobb adócsalóját az APEH elnökének
2, Megtette Magyarország egyik ismert maffiózóját belügyminiszternek
3, Hatalmi éhségében kormányerore emelte Magyarország legkorruptabb pártját, teletömte pénzzel, mellyel senki nem tud elszámolni.
3, A közbeszerzési törvényt kikerülve 600 milliárd forintért kezdenek autópályaépítésbe egy olyan céggel, amely soha nem épített autópályát, ellenben megbízható, fideszközeli vállalkozás.
4, Happy End Kft. - OIK néven létrehozott málnaintézmények beiktatásával, költségvetési pénzeket (milliárdokat) nyúlnak le.
5, még a kilencevenes évek elején az mdf segítségével (akkoriban még osi ellenség, de ha pénzrol van szó minden rendben) állami ingatlant értékesítenek, melybol orbánapuka létrehozza bányabirodalmát. azt a bányabirodalmat, mely most virágzik igazán, lévén tele van állami megrendelésekkel. (hogy lehet ez?)

Ezt mind-mind a fidesz nevezetu alvilági vállakozás tette a korrupció ellen!

Olyan jó nekünk! :((

tlosz Creative Commons License 2001.04.13 0 0 52
Mit tett ellene? Ez most vicc, vagy mi? Talán inkább mit tett azért, hogy még több vándoroljon a fidesz szimpatizánsok zsebébe...
minderbinder Creative Commons License 2001.04.12 0 0 51
Ne feledjetek! Bevetettek a csodafegyvert a korrupcio ellen: Happy End!!
Your DEvil Creative Commons License 2001.04.12 0 0 50
Egyértelmű, hogy a Fidesz példás módon elöljár a korupcijo megfékezésében kis hazánkban. A módszer lényege, nincs tolvaj ha nincs mit ellopni!! E zseniális módszer nevében elhatározták, hogy ők maguk ellopnak mindent amit csak lehet. eljárásuket eddig siker koronázta. Legalábbis nekik sikerült mindent ellopni, hogy a korupcijo megszünt-e azt még nem tudni...
zesi Creative Commons License 2001.04.12 0 0 49
A kérdés miszerint mit tesz a FIDESZ a korrupció ellen egyszerű: jelenleg beépül, s azt már nagyon jól csinálja!
Abszolute nem biztos, hogy kűzdeni kiván ellene, művelni inkább.
Akárcsak eddig mindenki aki hatalmon volt.
Előzmény: SpydercoPolice (48)
RikiTikiTévi Creative Commons License 2001.04.12 0 0 47
Police!

Menj vissza inkább a homokozódba homokvárat építeni!
A múltkor már megfogadtam, hogy bármilyen provokatívan is viselkedsz, majd megpróbálom visszafogni magam, ez most nem sikerült, de a jövőre nézve be fogom tartani.

Egyébként a Fidesz semmit nem tett a korrupció megfékezése ellen, mert ha tett volna bármit is, akkor már régen lakat alatt lenne a Torgyán család, Szabadi Béla, meg a sok-sok többi fideszes, kisgaz. gazember. Ennyi disznó nevét túl sok ideig tartana leírni.

Nem várok választ!!!:-)))

Üdv.: RikiTikiTévi

Előzmény: SpydercoPolice (46)
RikiTikiTévi Creative Commons License 2001.04.11 0 0 45
Mondd meg, néha normális is tudsz lenni? Mert jobb lenne, ha olyankor írnál.

:-)))

Riki

Ui.: Keresd már meg az 1998-as szavazás eredményét, hátha esetleg rájössz arra, hogy azt nem a fijjúg nyerték, hanem csak a két másik (FKGP-MDF)koala segítségével kerülhettek hatalomra. De már nem tart sokáig!

Megint Riki

Előzmény: SpydercoPolice (39)
Tipli Creative Commons License 2001.04.10 0 0 44
A fityesz:
felszamolta a piszkos uzletek takargatasat - nyiltan, szemunkbe rohogve fosztogat
megszuntete a kormanykozeli lopasokat - attert a rablasra
a korrupcioval vadolt politikusok ellen ugyeszsegi eljarasokat kezdemenyezett - melyek az orokkevalosagig huzodnak majd
tanult az elodei hibaibol - nehezebben is tudjak rajukbizonyitani a sunyisagokat
megszunnek majd a jobboldal botranyai - mert elhallgattatja a mediat
ES HA NEM VIGYAZUNK, akkor a maradek eszunk is kilopjak, oszt tenyleg gyoz a jobb....
Előzmény: SpydercoPolice (39)
tavasz_17 Creative Commons License 2001.04.10 0 0 43
Erre nagyon egyszerű a válasz, gyerekek: megpróbált mindenki mást kiszorítani erről a piacról! Ha kap még négy évet teljes lesz a sikere.
Sarele Creative Commons License 2001.04.10 0 0 42
"A Fidesz azzal tett leginkabb a korrupcio ellen hogy rabresztette az MSZP-t hogy nem egyedul van a palyan"

Ez már szint igaz. Bebizonyították, de még hogy

Előzmény: sanyi (40)
morbiczer Creative Commons License 2001.04.10 0 0 41
Jó példával járt elől... :o))
sanyi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 40
>Miért gondolod, hogy komédiázom?

Az eddigi beirasaid alapjan.

>Nekem a Postabankos kb 180 milliárd bűzlik.

Hat meg nekem. Csak eltero modon ertelmezzuk a dolgokat

>Miről beszélünk?

Nem arrol ami a cimben van. A Fidesz azzal tett leginkabb a korrupcio ellen hogy rabresztette az MSZP-t hogy nem egyedul van a palyan es hogy a mertektelen gazdasagi stiklik a valasztasok elveszteset eredmenyezhetik. Bebizonyitotta azt is hogy az abszolut mediafoleny nem elegendo. Ez mar onmagaban is oriasi erdem.

Előzmény: Sarele (38)
Sarele Creative Commons License 2001.04.10 0 0 38
Miért gondolod, hogy komédiázom?
A mennyiségről csak annyit: lehet, hogy tudni vélünk nagy ügyekről. De mindkét oldalon.
Nekem a Postabankos kb 180 milliárd bűzlik.
De ugyanígy Baja 3-4 milliárdja (jó, azt nem egyedül csinálta)
vagy a Happy And-es százmilliók.

Miről beszélünk?

Előzmény: sanyi (37)
sanyi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 37
Azert en nem vagyok ennyire elvi, de a mennyisegek irant erzekeny vagyok. Gondolom mas is igy van ezzel. Egyebkent ne komediazz :)
Előzmény: Sarele (36)
Sarele Creative Commons License 2001.04.10 0 0 36
Mindegy, mennyit lopsz, ha megteszed.
Bizonyítnai. Tudod jól, hogy vajmi kevés dolgot lehet. Vannak a tények, meg megláthatod köztük az összefügglést, vagy nem. De a legkevesebb dolog ütközik a BTK-ba.
Happy And? Nincs törvénysértés, csak gusztustalan.
Kaya Ibrahim? lásd fent
Printz? detto

Kisebbik vagy nagyobbik rossz? Ez nem kérdés.

Előzmény: sanyi (34)
folder Creative Commons License 2001.04.10 0 0 35
Egy olyan újonnan alapított Kft-é, aki Mo-n még soha semmit sem bányászott, a két tulaj is teljesen nímand.A cég törzstőkéje pedig messze alatta marad a rekultivációs költségnek, ami, ha jól tudom törvénytelen.
Előzmény: Sarele (31)
sanyi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 34
Nezd ebben az esetben nincs mas hatra bizonyitekot kell szerzni es meg kell tamadni a vallakozast. Egyebkent igenis van kulonbseg bun es bun kozott nem mindegy hogy valaki 1milliot vagy 1 milliardot nyult le. Nem ohajtom eljatszani a igazsagoszto Terminatort egyszeruen csak ha lehet igyekszem a kisebbik rosszat valasztani.
Előzmény: Sarele (33)
Sarele Creative Commons License 2001.04.10 0 0 33
Sanyika!!!
Állj! A lopás, az lopás. A közpénz, az közpénz. És tényleg vicces dolog azzal takarózni, hogy ha más lopott, akkor nekem is szabad. Nem, nekem nem szabad. Nekem akkor sem szabad lopott - korrupcióból származó - pénzből villát építeni, ha mások ezt teszik.
Nekem rengeteg mindent nem szabad. De nem másokhoz kell mérni az én tisztességemet, hanem magamhoz, és legfeljebb a törvényhez.
Bűn és bűn között nincs különbség.
Előzmény: sanyi (32)
sanyi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 32
Ejnye-ejnye ez termelo beruhazas, es mint ilyen elfogadhato nemi sumakolas. Persze mar ha lehet egyaltalan ilyenrol beszelni. De kivinni a magyarorszagrol toket Spanyolorszagba (princ) USA-ba (suranyi) az minosegileg es nagysagrendileg mas. Annak idejen buktam a tozsden (nem sokat) de az a sajatom volt.
Előzmény: Sarele (31)
Sarele Creative Commons License 2001.04.10 0 0 31
Opsz-opsz.
És kié az a bánya??? :-))
Előzmény: folder (30)
folder Creative Commons License 2001.04.10 0 0 30
Az is érdekes, hogy miért álltak meg az M3 építésével a földmunkák után, és vártak addig, de csak addig amíg az illetékes bányakapitányság kiadta a művelési engedélyeket az út nyomvonalába éső ujonnal kijelölt kavicsbányák részére, holott a nyékládházi, már működő bánya többszörösen is kielégítette volna az útépítők igényeit, és a nyomvonal mellett van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!