Keresés

Részletes keresés

Mercurius Creative Commons License 2001.05.07 0 0 67
Szép a kinálat:

levitézlet Kovács,

vagy ős korruptokrata Medgyesi.

La Koma Creative Commons License 2001.04.27 0 0 66
Valahogy beugrott Rózsa Gy. meg a Kapcsoltam... és azt mondom erre: én ezt a választ elfogadom...
(mód-időpontegyeztetés esetleg emailon)

Egyébként mostanság lassan megváltozik bennem a topiccím-beli kérdés úgy, hogy :

HOGYAN LEHET KIBÍRNI AZT A SOK SZENNYET, AMIT AZ ELLENZÉK NEMCSAK A KORMÁNY, DE AZ ORSZÁG NYAKÁBA ZÚDíT, BIZTOSÍTANDÓ-VISSZAÁLLÍTANDÓ TERMÉSZETES KÖZEGÉT,ILL. NEM LÉVÉN SEMMI SEM DRÁGA A HATALMUK VISSZASZERZÉSE ÉRDEKÉBEN!?

Azt gondolom, semmiképpen nem egy merőben új-más kormányra, hanem minél hamarabb egy másfajta ellenzékiség kialakulására lenne szükség.Hiszen azt gondolom a rossz kritika előbb-utóbb visszahat a "tárgyára".

Előzmény: Mercurius (58)
nemmindegy Creative Commons License 2001.04.26 0 0 65
"A jövő az MSZP-SZDSZ kormány kezében van"
Ez pontosan így van. Ha ők kormányoznak, oda a jövőnknek :-(
Előzmény: kwinto (63)
sicumaci Creative Commons License 2001.04.26 0 0 64
Attól tartok, a törülközőt... Ezt az ötletet, hogy népszavazás! Hogy is volt a táncdal: "Örökre tied a szivem... igen, igen, igen, igen..." Csak a FIDESZ működésére lehet építeni az MSZP szemszögéből!
kwinto Creative Commons License 2001.04.26 0 0 63

" A jövő az MSZP-SZDSZ kormány kezében van. "

Csak el ne ejtsék a hagy huzakodásban :(

Előzmény: tolerancia tréner (59)
tolerancia tréner Creative Commons License 2001.04.26 0 0 62
Ostap barátocskám, itt az idő az öntisztulásra. Szánjad bűneidet, vezekelj, ostorozd magad a bűnös múltadért. Nekem elhiheted, hogy a cinikus opportunizmus meglesz majd a bőséges hozadéka. Nem fogod megbánni hogy átáltál.

feneszelid Creative Commons License 2001.04.26 0 0 61
"Aki 2002 után is pénzt akar keresni, az már most nálunk jelentkezzen."

Mér tervben van, hogy megint tocsikolni fogtok, aztán megint olyan hülyék lesztek, hogy kikotyogjátok, veritek a nyálatok, és majd megin három hét múlva jöttök rá nyakig ültök a végtermékben magatok is?
A pénzt meg majd lehet keresni?
Köszi, én inkább találni akarom.

Előzmény: tolerancia tréner (59)
tolerancia tréner Creative Commons License 2001.04.25 0 0 59
Ne reménykedjetek hülye jobbosok. Titkos fegyvereinket nem fogjuk elárulni, majd csak akkor tapasztaljátok meg, amikor súlyos választási vereségeteken fogtok siránkozni.

A jövő az MSZP-SZDSZ kormány kezében van. Aki 2002 után is pénzt akar keresni, az már most nálunk jelentkezzen. A többiek meg majd a Franek úr sorsára jutnak.

Mercurius Creative Commons License 2001.04.25 0 0 58
Az időpont mindenesetre megvan. Május elseje lesz.
Előzmény: La Koma (57)
La Koma Creative Commons License 2001.04.18 0 0 57
Ezennel felajánlok egy-egy Moszkva téri hamburgert azoknak, akik 2 hét pontossággal eltalálnak egy újabb ellenzéki dobás hírét az indexen.
Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.18 0 0 56
Tuti tipp: vasutasbuli valamikor 2002 januárjában-februárjában, Gaskóval!
Mercurius Creative Commons License 2001.04.18 0 0 55
Intenziv rágalomhadjáratot. Csakhogy ez már 98-ban is bukást hozott.
vörös_sárkány Creative Commons License 2001.04.11 0 0 54
Látom már másnak is eszébe jutott, bocs.
Előzmény: vörös_sárkány (53)
vörös_sárkány Creative Commons License 2001.04.11 0 0 53
Megtaláltam: FIDESZ-MPP :-)
Előzmény: Mercurius (12)
vamzer Creative Commons License 2001.04.10 0 0 52
Nem fog tudni bedobni semmit az MSZPSZDSZ. Nincs fantázia bennük semmi.
Pedig valakinek le kéne váltania jobbjainkat, ezt a korrupt, csaló bandát, de hát baljaink is ugyanolyan korrupt, csaló, ingyenélő banda. Akik egy Szekeres Imrét nem tudtak kirúgni, azokon nincs mit csodálkozni. És a titkosszolgálat ugyanúgy ellenük dolgozik, mint 1998-ban.
Marad a mostani söpredék. Rogán Antal meg készülhet a 2006-os választásokra, ahol már Orbán és Kövér régen a háttérből röhög majd szegény Rogán kínlódásán.
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.10 0 0 51
Nem hiszem hogy Bano fütyült volna, es ö zavarta volna meg a beszedet. Nem ismerem szemelyesen, de meglepödnek:-))))

Egyebkent ugy tudom, (de lehet, hogy ebbe meg tudsz cafolni), hogy a felvetel iteels volt,es ez vmilyen forumon be is bizonyitottak

ettöl függetlenül nem ertem, az hogy a höbörgök megzavartak egy beszedet, hogy jön össze az erröl szolo tudositassal.

Előzmény: nevtelen (50)
nevtelen Creative Commons License 2001.04.10 0 0 50
" Azon a bizonyos esemenyen a csöcselek keverte a balhet, es ha rajtam mult volna bevetettem a rendörseget a hozzad hasonlok ellen."

Minden szavad arany. De mit szólt volna hozzá a NUSZ, meg a Süddeutsche Zeitung, ha a balhét és a videofelvételt keverő Bánó féle csőcselék ellen bevetették volna a rendőrséget???

Előzmény: Törölt nick (40)
Feles Elek Creative Commons License 2001.04.10 0 0 49
Rémlik, mintha Kádár János is előkelő helyen végzett volna valamiféle "legnépszerűbb.." listán.

Javaslom, hogy ő legyen az MSZP hatodik (ötödiknek Szanyi Tibort javaslom) miniszterelnök jelöltje!

Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.10 0 0 48
Nem tudom be akarjak-e vetni Göncz Arpadot "csodafegyverkent"

En mindenesetre nem örülnek neki, ha partharcokban ringbe szallna, es bizom benne, ha ra akarjak venni, elutasitja.

Ettöl függetlenül a velemenyem a regi, es jobb-bal oldalra egyarant vonatkozik. Attol, hogy valakivel nem ertek egyet, meg nem kell lealacsonyitoan es gusztustalanul nyilatkozni rola. Sajnos valaggki felek mindket oldalon vannak, es az ilyeneknek zart helyen lenne a helyük. (lehetöleg közösen, aztan "gyözködhetnek" egymast

Előzmény: fanyűvő (46)
nemmindegy Creative Commons License 2001.04.10 0 0 47
Figyelem! Hangulat-előkészítés a következő Bokros-csomaghoz. (Abban az esetben, HA az MSzP-SzDSz koala nyerne...)
"Sajnálom, hogy a 2002-ben megalakuló új kormánynak a jelek szerint romeltakarítással kell majd kezdenie a munkát. (Demszky) "
fanyűvő Creative Commons License 2001.04.10 0 0 46
Mindkét párt csodafegyvert keres. Az egyik azt hiszi, neki van. A csodafegyver támadását a tiédhez hasonló érvekkel akarja leszerelni. Majd akkor figyel, mi lesz!

Előzmény: Törölt nick (44)
nemmindegy Creative Commons License 2001.04.10 0 0 45
Térjünk vissza a topichoz: idézet az MSzP programjából. Nos, ez nagyon úgy hangzik, mint amiből a 44%-os SzJA is, meg a "diszkriminatív" csal.pot. is, meg az SzJA kedvezmény-megvonások is "keletkeztek":
"5. A szociális ellátás rendszere a jogosultság, a méltányosság és a rászorultság elvére épül. Biztosítja az önmaguk sorsán változtatni képtelenek szociális védelmét, és az egyénre háruló többletterhek enyhítésével megakadályozza a lecsúszást, az elszegényedést. Normatív alapon, szociális jogosultságként járul hozzá a gyermeknevelés terheihez, és ad minimális szociális biztonságot a jövedelemmel nem rendelkezőknek. A méltányosság és igazságosság alapján többet ad azoknak, akik nehezebb helyzetben vannak. A rászorultság figyelembevételével enyhíti az átmenetileg vagy tartósan nehéz élethelyzetbe kerülők gondjait."
Már megint ŐK akarják eldönteni mindenféle mondvacsinált alapon, hogy rászorulok-e, vagy nem pl. a csaol.pot.ra. Biztosíthatom ŐKET, hogy vállalkozóként MINDENRE rá leszek szorulva :)))
üdv
nm
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.10 0 0 44
Nem vagyok SZDSZ-es, tehat nem ezert szalltam vitaba.
A klipet nem lattam, ha szerepelt benne, termeszetesen azzal nem ertek 1-.et.

De az intezkedesei es cselekedetei nem hiszem, hogy okot adtak volna ilyen primitiv megnyilvanulasra. Vagy Te mint jobboldali egyetertesz valaggki hozzaszolasaval ??
Lehet vkit nem kedvelni, ehhez mindenkinek joga van. De a velemeny es a primitivseg között van különbseg.

Előzmény: fanyűvő (43)
fanyűvő Creative Commons License 2001.04.10 0 0 43
A pártok felett álló köztársasági elnök 1998-ban szerepelt az SzDSz választási klipjében!
Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.10 0 0 42
bocs, csak közben egy OVI-s topikot is olvastam, es az jart a fejemben. De ezen a bunkosagon annyira felhuztam magam, hogy rögtön reagalni akartam, es termeszetesen ilyenkor az ember hülyeseget ir, es ilyenkor az ember temeszetesen nem olvassa el utana, amit leirt....

Ettöl függetlenül a velemenyem az, hogy valaggki hozzaszolasa egy korlatolt elme gyülölködö fröcsögese olyan ember ellen, aki erre nem adoptt okot.

Előzmény: nemmindegy (41)
nemmindegy Creative Commons License 2001.04.10 0 0 41
...köztársasági elnöke...!!
Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.10 0 0 40
"Hát, az aug. 4-i füttykoncert, amit Patk… bocsánat, árpibá kapott, nem hiszem, hogy ne ébresztette volna rá ezeket a derék hazaáruló… bocsánat, SZDSZ-eseket, hogy a jónép rühelli a
Patk… bocsánat, árpibát…"

Hat valaggki azt hiszem ez a hozzaszolas erösen minösit..........
Bar nem hiszem hogy ezzel a stilussal erdemes lenne vitaba szallni, de

1, Göncz Arpad mint a Magyar Köztarsasag miniszterelnöke tudomasom szerint soha nem folytatott partpolitikat. Es ezzel nagyon ellenfelei sem vadoltak. Remelem ezt majd utoja sem teszi.

2. Azon a bizonyos esemenyen a csöcselek keverte a balhet, es ha rajtam mult volna bevetettem a rendörseget a hozzad hasonlok ellen. (nezz meg egy europi rendezvenyt, hogy bannak az ilyenekkel---teljesen jogosan)

3. Göncz Arpad Mo legnepszerübb politikusa volt aktiv koraban - es nem csak a "cuclibek" szerint. A hasonlo nepszerüsegröl barmelyik mai politikus is csak abrandozik.

4. A stilus maga az ember.... Ez a hozzaszolas mindent elmondott rolad

Előzmény: valaggki (37)
fanyűvő Creative Commons License 2001.04.10 0 0 39
Nagyon sok pénzt fektettek be abba, hogy sok emberben kialakuljon " az ország Nagypapája" kép. Ennek legalább egy részét vissza akarják kapni szavazatokban! Mivel gátlástalanok, ezért nem törődnek azzal, mit kap majd az öreg akkor!
Előzmény: valaggki (37)
nemmindegy Creative Commons License 2001.04.10 0 0 38
Az MSzP választási programjában európai béreket követel (ígér). Csak az nem tiszta, hogy Európa mely részére gondolnak ebben az esetben? (Mivel a minimálbér emelése ellen úgy tiltakoztak, arra következtetek, hogy a tőlünk délkeletre fekvő rész jár a fejükben :))) (Csak suttogva jegyzem meg, az egész program kísértetiesen hasonlít a Kommunista kiáltványra. Nagyjából annyi konkrétum van benne. SEMMI! Vágyak, elmosódott célok, szebbnél szebb közhelyek ... ÉBRESZTŐ!!!!)
valaggki Creative Commons License 2001.04.10 0 0 37
“Őt is mi adtuk az országnak!"

Hát, az aug. 4-i füttykoncert, amit Patk… bocsánat, árpibá kapott, nem hiszem, hogy ne ébresztette volna rá ezeket a derék hazaáruló… bocsánat, SZDSZ-eseket, hogy a jónép rühelli a Patk… bocsánat, árpibát…

Előzmény: fanyűvő (36)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!