Keresés

Részletes keresés

Fine Tune Creative Commons License 2001.04.09 0 0 91
Mint szakértőim is tanúsítják, a problémázó liberálisok elmehetnek a sunyiba, ugyanis az árpádsávos zászló jogos minden magyar ünnepen. Tehát kéretik, tiszteletben tartani.
Lajos bácsi Creative Commons License 2001.04.09 0 0 90
Igen. A heraldika "szineket" és "fémeket" különböztet meg. A "fémek": arany és ezüst (vagyis: sárga és fehér), a "szinek": vörös (nem piros!), kék, zöld, stb.
Heraldikai szempontból a magyar zászló: vörös, ezüst, zöld.
Előzmény: Törölt nick (89)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.09 0 0 89
Valaki kérdezte nemrég:

"A sávozat az Árpádok családi címere, amely a 14. századtól bizonyíthatóan vörös-ezüst színű."

Ha jól emlékszem a hagyományos fehér szín mindig ezüstöt jelentett.

Előzmény: Fine Tune (88)
Fine Tune Creative Commons License 2001.04.09 0 0 88
5-ösre érettségiztem töriből, de ezt kihagytuk. Szerintem nézd meg újra, nem az én hozzászólásom volt. Nem is erről nyitottam a topicot, csak a vajszívem miatt hagyom.
Előzmény: dr. Bánovics Tamás (85)
Hettie Creative Commons License 2001.04.09 0 0 87
Tamás, kicsit túldramatizálja a dolgot. A címerünkről szóló törvényt megszavazta a parlament. A történelmi zászlókat senki nem akarja betiltani. De a tisztán árpádsávos zászló, mivel Szálasi idejében szimbólummá vált, igenis legalábbis ellenérzést kelt az emberekben, pont azokban, akik dekódolják.
Előzmény: dr. Bánovics Tamás (82)
Hettie Creative Commons License 2001.04.09 0 0 86
Ne hülyéskedj,. Szabó Albi nem ausztrál? Én azt hittem.
Előzmény: valaggki (81)
dr. Bánovics Tamás Creative Commons License 2001.04.09 0 0 85
A 69-es hozzászólásra írtam válaszként. Miszerint Árpádhoz van-e köze az Árpád sávnak.
Előzmény: Fine Tune (84)
Fine Tune Creative Commons License 2001.04.09 0 0 84
Nem értem mire írod? Ők is gyűléseket elemeztek? :-)
Előzmény: dr. Bánovics Tamás (83)
dr. Bánovics Tamás Creative Commons License 2001.04.09 0 0 83
Ajánlom figyelmedbe Kézait, Anonimust és a Képes krónikát. Esetleg érdemes lenne elolvasnod néhány László Gyula, vagy Győrffy könyvet hozzá. Ha igényled, azokból néhány egyéb forrás is idézhető.
Előzmény: morbiczer (69)
dr. Bánovics Tamás Creative Commons License 2001.04.09 0 0 82
Teljesen igaz! Ezt a sok tiltott jelképet be kéne tiltani. Így például:
- az augusztus 20-i állami ünnepségeken a történelmi zászlókat, mert Árpád-sávosak,
- a magyar címert, mert Árpád-sáv szerepel benne,
- az összes templom kresztjét, mert kereszt,
- és úgy ahogy van, az egész magyar történelmet...
Előzmény: Fine Tune (78)
valaggki Creative Commons License 2001.04.09 0 0 81
Az SZDSZ által pénzelt, izraeli állampolgárságú kirakat-“szélsôjobboldali”, aki érdekes módon a 94-es választások után érkezett és a 98-as választások után távozott. Persze, a távozásra már kényszerítették, titkosszolgálati eszközökkel. Vajon ugyanezeket mért nem vetették be 94 és 98 között? Rejtély.
Előzmény: Hettie (79)
lx Creative Commons License 2001.04.09 0 0 80
Szóval Nektek még bizonyítékotok is van, oszt mégse tesztek feljelentést. Hiába no, a tolerancia...
Előzmény: tolerancia tréner (75)
Hettie Creative Commons License 2001.04.09 0 0 79
Kif Ha'elek Al Kudsz? Milyen az a Jichák szabó Albert? Illetve ki az?
Előzmény: Al-Quds (76)
Fine Tune Creative Commons License 2001.04.09 0 0 78
"Nemrég elemeztük a március 15-i MIEP rendezvényen készült foto és video felvételeket, ahol számos ilyen tiltott szimbólumokkal felvonuló személy látható."

Hát remélem, egy 3%-os SZDSZ-nek már nem áll módjában gyűléseket "elemezni"

Ki a fenének jut eszébe mondjuk egy Demszky gyűlést elemezni?

Előzmény: tolerancia tréner (75)
mzsf Creative Commons License 2001.04.09 0 0 77
A fiatal épp integetni próbál, a fotós pont akkor kapta le amikor a kezét emelte.
Előzmény: tolerancia tréner (75)
Al-Quds Creative Commons License 2001.04.09 0 0 76
"Mas partok tunteteseit nem nagyon szoktak ennek ellenere neonaci fiatalok megtisztelni."

Jichak Szabo Albertrol beszelsz?

Előzmény: dolphin (23)
tolerancia tréner Creative Commons License 2001.04.09 0 0 75
Kevés bomberkabátos jár MIÉP gyűlésre. Nyilaskereszttel pedig egy sem.

Ez nem így van. Nemrég elemeztük a március 15-i MIEP rendezvényen készült foto és video felvételeket, ahol számos ilyen tiltott szimbólumokkal felvonuló személy látható. Az egyik fotón egy fiatal férfi jól láthatóan náci köszöntéssel üdvözli a szónokot.

Előzmény: molar (68)
valaggki Creative Commons License 2001.04.09 0 0 74
Nehogy már azt hidd, hogy 24órán keresztül itt vagyok…

Nézd meg a Képes Krónikát. Vagy bármelyik történelemkönyvet… Azokban ott az árpád-sávos zászló. Az más kérdés, hogy Szálasi is használta. De ennek az égvilágon semmi köze nincs ahhoz, hogy honnan is származik.

Előzmény: morbiczer (73)
morbiczer Creative Commons License 2001.04.09 0 0 73
Valaggki!

Örömmel látom, hogy nulla bizonyítékod van az Árpád-zászlós tézisedre. Tehát csak így beszéltel hasraütésszerűen a levegőbe. Minden más meg is lepett volna.
Különben jó taktika, ha rájöttem, hogy hülyeséget beszéltem össze-vissza, akkor mélyen hallgatok. Pedig esküszöm, szerezhettél volna egy szavazót a MIÉP-nek! Az ajánlat még fennáll.

Előzmény: morbiczer (69)
valaggki Creative Commons License 2001.04.08 0 0 72
Tessék feljelentést tenni, ha nyilaskeresztes kopaszokat látsz. Ha nem teszed, bűnpártolást követsz el. Ez Neked is szól, dolphin.
Előzmény: MajomEmber (71)
MajomEmber Creative Commons License 2001.04.08 0 0 71
ez biztos? mintha mast hallottam volna...
Előzmény: molar (68)
dolphin Creative Commons License 2001.04.08 0 0 70
Talan mielott megmondod a "tutit" az embereknek, eloszor olvasd el az elozo hozzaszolasokat. Amit mondtam azt lattam. Hogy Ti elhiszitek vagy nem az egy mas dolog...
Előzmény: molar (68)
morbiczer Creative Commons License 2001.04.08 0 0 69
Te honnan tudod, hogy az Árpád-sávos zászló Árpád hivatalos zászlója volt? Erre mi a bizonyíték?
Javaslom, hogy írogasd csak a hazaárulót, a 45 %-ot, a 4,5%-ot és a 3%-ot. Arra még futja. (Remélem nem felejtettem ki semmit, mert ennyi a repertoárod.)

De ha be tudod bizonyítani, hogy az Árpád-sávos zászló Árpád hivatalos zászlója volt, akkor megígérem, hogy jövőre a MIÉP-re fogok szavazni.

Előzmény: valaggki (64)
molar Creative Commons License 2001.04.08 0 0 68
Kevés bomberkabátos jár MIÉP gyűlésre. Nyilaskereszttel pedig egy sem.
Te meg vagy részeg voltál, vagy sose voltál ott.
Előzmény: dolphin (65)
dolphin Creative Commons License 2001.04.08 0 0 67
Sejtettem, hogy nem fogsz hinni nekem, ezert irtam a kettovel ezelotti hozzaszolasomat. Na mindegy, tema reszemrol (egyenlore ;-)) lezarva, inkabb elteszem magam holnapra.
Előzmény: valaggki (66)
valaggki Creative Commons License 2001.04.08 0 0 66
Miért nem szóltál a rendőrnek? Ilyenkor állampolgári kötelességed, hogy értesítsd a rendőrséget.

Még mindig kételkedem a szavaidban. Ha egy ilyen nyilaskeresztet látott volna a többszáz, 90%-ban balos újságíró (mindenki kint volt) bármelyike, másnapra már az egész országot bejárta volna a fénykép.

Előzmény: dolphin (65)
dolphin Creative Commons License 2001.04.08 0 0 65
Mint azt mar elozoleg leirtam, ha nem is konkretan fogalmazva az altalad 2. szammal jelzett szimbolumot lattam tobbnek a bomberkabat-ujjan.
Előzmény: valaggki (64)
valaggki Creative Commons License 2001.04.08 0 0 64
Válaszolj egyenesen.

1, Láttál rajtuk horogkeresztet?
2, Láttál rajtuk nyilaskeresztet?
3, Láttál rajtuk SS-jelvényt?

Remélem, az Árpád-sávos zászlóról tudod, hogy az Árpád vezér hivatalos zászlója volt.

Előzmény: dolphin (63)
dolphin Creative Commons License 2001.04.08 0 0 63
OK. Szerinted erzesem szerint b., szerintem meg c. Stimt? Mivel nem fogsz meggyozni arrol, hogy azok az emberkek nem onnan jottek, es szerintem en sem teged a forditottjarol, befejezhetjuk ezt a temat, mert egyre inkabb suketetk parbeszedere fog hasonlitani.
Előzmény: valaggki (59)
valaggki Creative Commons License 2001.04.08 0 0 62
Nem csoda. SZDSZ=3%.
Előzmény: MajomEmber (61)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!