Keresés

Részletes keresés

Trabi fiú Creative Commons License 2024.04.12 0 1 236

Nekem 80-20%arányban voltak élményeim.80%-ban jók mert azért mentem.Viszont volt olyan klubban ahol csengőre kellett szobára menni és voltak olyan párok akik nem osztották meg a párjukat hanem bezárkóztak egy szobába ahová nem lehetett másnak bemenni.Nem is értettem az ilyen miért jár swingerbe ha a saját párjával akar dugni titokban mások elől elzárva.Ugyanitt pont azért mert szóló pasiként szinte kiutáltak és a második ital után úgy néztek rám,mint a véresrongyra.De volt amikor egy idősebb(talán igazgató úr)hozta el a 30 évvel fiatalabb(titkár)nőnét akit nem engedett át másnak.Ez még talán érthető,hogy munkaidőben ott a legjobb eltűnni.De ezeket leszámítva jól éreztem magamat és a barátnőim is akikkel voltam.Persze nem egyszerre.Főleg ők mert alaposan kikormolták őket pedig egyik sem volt már 20 éves,de a pasik szívesen élvezkedtek velük amit a csajok nagyon élveztek.Néha 4-5x vagy még többször.Én meg imádtam látni őket ahogy élvezik.

Előzmény: Törölt nick (234)
olegnagy Creative Commons License 2024.04.12 0 1 235

Volt rossz is meg nagyon jó is.

Előzmény: Törölt nick (234)
Törölt nick Creative Commons License 2024.04.11 0 1 234

Az ilyen helyeken volt már valakinek rosz tapasztalata? :O Vagy nagyon jó... :))



JustGuy266 Creative Commons License 2024.04.11 -2 0 233

Sziasztok!

 

24 éves srác vagyok, a barátnőm 20 éves. Több,mint 2 éve vagyunk együtt, és az őszintét szólva, nagyon izgatna, ha többes felállásban is együtt lehetnénk, több fiú és ő, esetleg párokkal. Izgatna, ha láthatnám ahogyan mások dugják, viszont a bökkenő, hogy ő nem szeretné ezt. Többször felhoztam neki, többször esett róla szó, mindig azt mondja, hogy el sem tudja mással képzelni csak velem, és számára ez megcsalás lenne és lelkiismeret furdalása lenne, ezek miatt nem akar másik pasival együtt lenni.

 

Esetleg hasonló cipőben járók, valami tapasztalat által szerzett jó tanácsok?

 

Előre is köszönöm 

xyxyxx Creative Commons License 2023.06.14 0 0 231

Sziasztok!

Vidéken hol vannak swinger clubbok?

Köszi előre is!

Iceman88 Creative Commons License 2023.05.09 -1 1 230

Sajnos még nem jutottunk el! De ha igen akkor irok pár sort!!

Előzmény: CukiNicole (228)
CukiNicole Creative Commons License 2023.05.09 0 2 228

Mesélsz majd ugye? Léccii 🤩

Nagyon régóta foglalkoztat a gondolat, és beszélgettünk is róla a párommal de még nem voltunk egy klubban sem.

Előzmény: Iceman88 (219)
scan74 Creative Commons License 2023.04.26 -2 0 227

szivesen megismerkednék veletek

Előzmény: Silverdoki (203)
olegnagy Creative Commons License 2023.04.12 0 1 226

Volt mindkettőre példa.

Előzmény: Iceman88 (225)
Iceman88 Creative Commons License 2023.04.12 0 1 225

Köszi a sok infót!

 

Sajnálom, hogy nem mindig volt valami! Ilyenkor mit szoktatok csinálni?? Ott sexeltek egy jót vagy csak otthon???

Előzmény: olegnagy (224)
olegnagy Creative Commons License 2023.04.11 0 1 224

Évente néhányszor megyünk (nincs túl sok szabadidőnk). Előre nem lehet kiszámítani, milyen lesz a buli, általában jó, de többször is előfordult, hogy nem gabalyodtunk másokkal.

Előzmény: Iceman88 (223)
Iceman88 Creative Commons License 2023.04.11 0 1 223

Rendben, köszi! Akkor ezek szerint rendszeresen szoktál járni??

 

Jók szoktak lenni?? Mennyire nehéz az ismerkedés, párcsere???

Előzmény: olegnagy (222)
olegnagy Creative Commons License 2023.04.11 0 2 222

Általában inkább 40 felettiek szórakozása a swinger. Egyszer volt olyan a Tik-Takban, hogy mintha a 30 körüliek lettek volna többségben, de nem biztos, hogy félhomályban jól ítéltem meg az emberek korát.

Előzmény: Iceman88 (221)
Iceman88 Creative Commons License 2023.04.11 0 1 221

Köszi az infót, utána fogok nezni amimet irtál!!

 

Te/ti szoktatok járni ezekre?? Tapasztalatod van benne? Álltalába milyen korosztály szokott menni???

Előzmény: olegnagy (220)
olegnagy Creative Commons License 2023.04.10 0 0 220

A Tik-Takban régebben szerdánként volt egy ruhás, klubbal ismerkedős alkalom, ahol körbe lehetett nézni, milyen is egy ilyen klub. Mostanában mintha már nem lenne ilyen, de esetleg érdemes náluk rákérdezni. Az SWLT egyesület havonta(?) szokott szervezni egy beszélgetős(!) estét, ahol szintén lehet ismerkedni a világgal. Egyébként meg nincs "csak haladóknak" buli, bármelyik klubba lemehettek.

Előzmény: Iceman88 (219)
Iceman88 Creative Commons License 2023.04.10 0 1 219

Sziasztok

 

Tudtok kezdőknek swinger partykat ajánlani, párommal mennék!

 

Előre is köszi

olegnagy Creative Commons License 2023.04.06 0 3 218

Tagadhatatlan, hogy nincs a bejáratnál mérleg és centi, hogy lemérjék a vendégeket, mint horgász a halat, hogy a nem megfelelő méretűt kidobják. Szerencsére. Aki fotómodellekre vágyik, az máshol keresse az élményt - a klubokba jellemzően ugyanolyan hétköznapi emberek járnak, mint akiket az utcán is lehet látni.

 

Ha szerinted a "parkolóőr" "fogalmatlan arrogáns", akkor élek a gyanúval, hogy a hiba a te készülékedben van, mert nekem elég sokszor segített már a parkolásban, olyan helyre is, ahova nem gondoltam volna, hogy fizikailag befér az autó. Egyébként meg gondolj bele, hogy kertvárosi utcában megjelenik 40 ember vagy 20 autóval, nagyon nem egyszerű úgy leparkolni, hogy a szomszédokat se lehetetlenítse el és ténylegesen le lehessen parkolni.

Előzmény: Vivienna (216)
Kody 1981 Creative Commons License 2023.04.05 0 0 217

A sportos test sajnos hátrány lett a mai világban.

Amint megy kép megszűnik a beszélgetés.....

Előzmény: Vivienna (216)
Vivienna Creative Commons License 2023.04.05 -2 2 216

Nevetséges társaság. Kisebbségi komplexussal küzdő újgazdagok gyűjtőhelye. Egy normális párt nem fogsz találni. Olvass bele az üzenőfalba, egymást bátorítja a sok kövér alaktalan valami. Megmagyarázzák, hogy az aputest a jó meg a kövér nő. Szerinted milyen lehet a felhozatal? A szóló "férfiak" inkább ovodások mert tevékenyen részt venni dolgokban ahhoz nincs mersz. Egy fogalmatlan arrogáns parkolóőr irányít kint, az életkedved elveszi az estétől. Bent kritikán aluli a felhozatal, kijelenthetjük, hogy a normális szexis emberek nem ide járnak. Beírnak az üzenőfalra: Holnap valaki csatlakozna? Vicc, erről szól a sw.... Vagy amikor beír mindenki h sziasztok sportos pasi vagyok :D tudod ezeknek mi a sportos? a csőtest, az aputest. Fogalomzavar az egész klubb. 

Előzmény: moozz (215)
moozz Creative Commons License 2023.02.24 0 2 215

Sziasztok.

Pár szót valaki írna TIK TAK-ról? Holnap megyünk a párommal és 

kíváncsiak vagyunk...

Dreamland-hez képest kevesebb a szóló férfi?

Legutóbbi Dremland bulin - amin voltunk - úgy éreztük picit eltolódott az arány...

Jó volt, jól éreztük magunkat, de nem tudtunk mit csinálni a sok nézelődővel.

Törölt nick Creative Commons License 2023.02.22 -1 0 214

Urak, holnap/csütörtökön valaki Esztergom naturista szauna? Megyünk a párommal és örülnénk neki ha idegen férfikéz érintené a testét...

kandaul Creative Commons License 2023.02.22 -1 0 213

Sziasztok!

Erotikát kedvelő, diszkrét párokkal, hölgyekkel szeretnék ismerkedni tabumentes szexhez. 51/180/85, független, fiatalos, heteroszexuális, somogyi pasi vagyok.
Szívesen leveleznék swinger, cuckold, gloryhole, dogging, gangbang, erotikus filmek témákban... Tapasztalatok, fantáziák, izgalmas történetek, stb... Mindenevő vagyok...

Szókimondó levelek sem riasztóak számomra, sőt..

 

Címem: kandaul50@gmail.com

Gtlegend Creative Commons License 2023.02.22 0 1 212

Helló, sziasztok.

 

 

Mi is hasonló cipőben járunk feleségemmel, normális, ígényes, értelmes párt keresnénk Békés megyéből.

Mi 39 évesek vagyunk, full fiatalos, normális párt alkotunk, szeretnénk feldobni a szexuális életünket új ingerekkel. Külön öröm volna számunkra, ha ezt együtt tudnánk megélni egy hasonlóan gondolkodó párral. 

Egy közös találkozót beszéljünk meg valahová és közös szimpátia esetén megbeszélhetjük a továbbiakat

 

Ide várok üzenetet: gtlegend84@gmail.com 

Előzmény: Csabesz8219 (209)
Doggingmen1 Creative Commons License 2023.02.16 0 1 211

Olyan Hölgy partnert keresek,akit izgat hogy stabil kapcsolatban élve Ribancként élje a mindennapokat! Engem az izgat, ha naponta több Pasival van! Volt sportoló srác vagyok!

bikasx1 kukac gmail pont com

Don Charlos Creative Commons License 2023.02.04 -5 0 210

Sziasztok ! Budapesten ès Pest megyében,reális távolságon belül,házhoz megyek ! Èrzèki yoni masszázst kínálok hölgyeknek , párok hölgy tagjának , happy finiss befejezéssel ! Persze külön kívánságokat is szívesen teljesítsék ! Szívesen csinálok masszázs közben cuckold vagy creampie szexet,ha van rá igény . Lehet fotózni ès kamerazni is ! Ha lehet sms-ben keressenek...  Vissza hívok mindenkit ! Ez az elérhetőségek. :. 06-30-086-00-38. .

Csabesz8219 Creative Commons License 2023.01.21 0 1 209

Igényes párokkal ismerkednénk békés megye és vonzáskörzetéből.

kandaul Creative Commons License 2022.12.26 -3 0 208

Sziasztok!

Erotikát kedvelő, diszkrét párokkal, hölgyekkel szeretnék ismerkedni tabumentes szexhez. 51/180/85, független, fiatalos, heteroszexuális, somogyi pasi vagyok.
Szívesen leveleznék swinger, cuckold, gloryhole, dogging, gangbang, erotikus filmek témákban... Tapasztalatok, fantáziák, izgalmas történetek, stb... Mindenevő vagyok...

Szókimondó levelek sem riasztóak számomra, sőt..

 

Címem: kandaul50@gmail.com

Man4488 Creative Commons License 2022.12.26 -5 2 207

Sziasztok, Szombathelyen nem rendez valaki? 😊 jelentkeznék, igényes, fiatalember vagyok, ide irj legyszi, email: pongogabor5@gmail.com

tamasn845 Creative Commons License 2022.12.13 -1 0 206

A Swingerforyou-ba szerda nappali (11.00-16.00) latogatáshoz keresek hölgyet, aki csatlakozna hozzám. Egyedülálló 40-es, kellemes megjelenésű férfi vagyok. Nem kell, velem szexelni, még bemutatkozni sem kell 🙂, de mivel még nem voltam ilyen helyen, egyedül olyan ciki menni. Ha érzel bátorságot és kíváncsiságot, menjünk együtt. Gödöllő környékéről várok jelentkezőt vagy jelentkezőket

kinyelvelo Creative Commons License 2022.12.11 -1 0 205

Sziasztok! Szívesen lennék igényes párok játékszere. 45 éves, nagyon igényes, diszkrét, utazni tudó, nem független pasi vagyok. kinyelvelo@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!