Keresés

Részletes keresés

mpd Creative Commons License 2001.04.05 0 0 1
Az viszont nagy kérdés, miért egy nem létező párt elnöke lesz? Egyéni indulóként lesz esélye, SZVSZ.
Előzmény: mpd (0)
mpd Creative Commons License 2001.04.05 0 0 0
Egyáltalán nem 0!!

Kedves Mercurius!

"Megbízható forrásokból" de tényleg, én már akkoriban hallottam, hogy amiket Karancsi állított a rendőrségi korrupcióról, az egy szóig igaz. K.-tól rettegtek a bűnözők, a becsületes és kőkemény rendőr (afféle Piszkos Harry) hírében állt.
A verekedés (ezt csak a helyi újságokból tudom) abból állt, hogy provokálták majd vasrudakkal megverték őket egy étteremben.
Szóval, csak-csak győz néha az igazság!
mpd

Előzmény: Mercurius (-)
Mercurius Creative Commons License 2001.04.05 0 0 topiknyitó
Hir az Indexről:

A Történelmi Szociáldemokrata Párt békési elnökeként beszáll a politikai életbe Karancsi Tibor, nyugalmazott rendőr százados. Az olajügyekben ismertté vált nyomozó munkaügyi perében a Fővárosi Bíróság szerdán megállapította, hogy a rendőrség jogtalanul menesztette állásából Karancsit. A nyugalmazott nyomozó már nem tér vissza rendőrséghez, hanem országgyűlési képviselő-jelöltként kíván indulni a jövő évi választásokon - mondta a Nap-Kelte csütörtök reggeli adásában. Karancsi a minap egy másik pert is megnyert első fokon: egy verekedés miatt indítottak eljárást vele szemben, amiben felbujtással vádolták.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!