Keresés

Részletes keresés

Szabim Creative Commons License 2012.07.09 0 0 66

Segítséget szeretnék kérni! Nincs-e valakinek egy rossz, sérült, törött, vagy működésképtelen Sony HRD FX7E kamerája? Az enyémben el szállt a HH03 - as HDmi panel. Előre is köszi a segítséget! +36-309-417-522

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.02 0 0 65

Sziasztok!  A napokban szereztem egy be Sony HDR SR-11E camcordert, egy régebbi kis dv kamerát cseréltem le 5 év kitartó videózgatás után. Én legtöbbször repülőnapokon, reptereken videózom, ilyen témákban szeretnék hosszabb-rövidebb filmeket készíteni ettől az évtől. Mivel kicsi dolgokra kell fókuszálnom 12szeres optikai zoom nem elegendő, de nagyobb zoomos, keresős hd kamerát ilyen árban már nem találtam.. Az ügyben szeretnék segítséget kérni, hogy milyen módon lehetne feltuningolni úgy a kamerát, hogy nagyobb távolságokba is ellással úgy, hogy a minőség jó marad? A régi kamerámon 20x optikai zoom volt, attól több nem lenne rossz. Telekonverter, vagy objektív? Konverternél a régi gépen volt gond, hogy belelógott a széle a lencsének kisebb zoom tartományban, az elég zavaró tud lenni. :/ 
Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is!! :)

isoline Creative Commons License 2012.06.30 0 0 64

Szia.Nekem pont egy rossz aksira volna szükségem,máshol idáig nem találtam,ha megvan még megegyezhetnénk np-f 330-550-930 tipusu.üdv Feri

Előzmény: érd-bandi (57)
Tórta Creative Commons License 2012.06.22 0 0 63

Szervusz !

 

Esetleg :  1. Fehéregyensúly / kültéri

2. Háttérfény-kiegyenlítés bekapcs. (Back light)

A kamera specifikációjában csak "Minimális megvilágítás (lux) - 11 lux (1/50 zársebesség) / Low Lux üzemmód; 3 lux (1/25 zársebesség)" van megadva, ha valóban túl érzékeny lenne, akkor a Maximális megvilágítás is szerepelne benne ! A jelenség szer.-tem javítást igényel, de elötte hívd és kérd a Sony Support véleményét ( nekik tudniuk kell a válasz !!!!!) 061 777 91 51 Nyitvatartás : Hétfő-péntek 09:00-18:00 .

 

Üdv.

Előzmény: neunoid (62)
neunoid Creative Commons License 2012.05.06 0 0 62

Vásároltam egy Sony HDR-CX130E kamerát, és nemrég észrevettem, hogy erős napsütésben a felvett kép folyamatosan villog, villódzik, mintha egy-egy pillanatra el-elmenne a kép. Van hogy segít az ha a jelenetválasztást kézzel "Hó"-ra állítom, de ha nagyon erős a napsütés akkor ez sem segít.

 

A Sony márkaboltban, ahol vettem a kamerát, a márkaszervízhez küldtek. Ott azt mondták, hogy ezen kamerák fényérzékelője már nagyon érzékeny, és erős napsütésben kell rá egy szűrő: VF-37NKB ND Filter, ilyet kellene venni. De nem voltak valami megyőzőek, nem mondták biztosra, hogy ez megoldja a problémát.

 

Ez a szűrő elég drága mulatság (kb. 18 ezer forint), kipróbálni nem lehetett, így kérdésem az lenne, hogy valóban megoldás ez a szűrő (vagy egy hasonló, olcsóbb, nem Sony ND8 filter) erre a problémára? Ha valakinek van ilyen tapasztalata szívesen megismerném a véleményét.

 

Előre is köszönöm.

eguzki Creative Commons License 2012.05.03 0 0 61

Sziasztok!

 

SONY CCD-TR718E Analóg kamerába szeretnék kazettát venni, sajnos eddig nem sok sikerrel jártam, mert mindenhol csak digitális kamerába való kazit találtam. Tudna valaki ajánlani valamilyen portált vagy webshopot ahol ilyen kazettát találnék? Köszönöm előre is a segítséget.

ACSIImo Creative Commons License 2012.05.02 0 0 60

Közben én is rájöttem , hogy nem Sony. :( Mind1is.

Azért kössz a segitséget, a választ.

Előzmény: ricola2 (59)
ricola2 Creative Commons License 2012.04.14 0 0 59

http://www.dhgate.com/protax-dv710e-3-0-quot-ltps-lcd-8x-digital/p-ff808081338cced6013391bcf7002359.html

 

http://chinagrabber.com/dv710e-3-0-digital-video-camera---12mp-8x-zoom-dv-camcorder.aspx

 

Azt hiszem ilyet nem fogsz találni, én is kerestem, de a linkekre rákattintva kiderül, h köze nincs a Sonyhoz ennek a kamerának. Valószínű, hogy utólag biggyesztették rá a címkét. De ha tévedek, írja meg valaki, mert nekem is kellene egy használati utasítás hozzá. Kerestem a neten, de sajnos ezt a két oldalt találtam, amiből kiderül, h ez a kamera nem is Sony. Legalábbis az enyém pont olyan, mint a képeken, csak hát azok nem Sonyk, az enyém meg elvileg az lenne.

Előzmény: ACSIImo (58)
ACSIImo Creative Commons License 2012.04.03 0 0 58

Üdv!! 

Keresek Sony DV710e videokamerához letölthető magyar nyelvű kezelési kézikönyvet.

 

érd-bandi Creative Commons License 2012.04.01 0 0 57

Sziasztok!

 

Eladó egy Sony DCR-TRV110E tip. digitális video kamera. Ak akkumulátora rossz, így jutányos áron 10.000.- Ft-ért adom.

 

 

gufo Creative Commons License 2012.03.27 0 0 56

Üdv.Van egy/kölcsönbe/analóg vsh videókamerám,tipusa:Sony Handycam Video 8,CCD-TR373BR Pal-M.A probléma a következő:Felvétel mód:A keresőben megjelenik a Rec felirat,világít a kis led,de semmi kép nem jelenik meg,a kazetta forog,a kazettáról az előzőleg felvett részeket törli,felvenni nem akar,/ugymond,vakon fut/.Lejátszási mód:Lejátszáskor a kazetta elindul,de a rajta lévő filmet nem látni.Az érdekesség még,van egy funkció gomb, a neve:Editsearch,ha ezt a gombot lenyomom felvétel módba,akkor a kazettán lévő filmet lejátsza lehet nézni.Mi lehet a hiba??Köszönöm a segítséget.

waters Creative Commons License 2012.02.29 0 0 55

Sziasztok!

 

Szeretnék venni egy CX-210-es kamerát, az a kérdésem, hogy a AVC-HD:, MPEG2 formátum átalakítható sima dvd formátumra valami progival?

Ha igen akkor melyikkel?

Családban nem mindenhol tudnák megnézni a HD felvételekt:-)

 

KÖSZI

Nabuka Creative Commons License 2012.01.31 0 0 54

nekem van egy ilyen dokkolóm ha érdekel írj a janosgallo@t-online.hu email címre

 

Előzmény: Will Garner (49)
gagyilovag Creative Commons License 2011.11.06 0 0 53

Helló mindenkinek

Szeretnék segítséget kérni egy Sony CCD FX280E tipusú kamerához.

A gond a következő; kazetta nélkül csukódik az ajtó,de ha benne van a kazetta,becsukódik de nem viszi le hanem vissza kiadja.

Aki tud kérem segítsen

Köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.28 0 0 52

Üdv.Nemrég vettem a Szarvasi börzén egy Sony video8 régi fajta /nagyméretű/ kamerát.

Minden működik rajta,az akkut kellett potolni,Dc.táp bemenetet is kapott.

Csak kazetta kellene hozzá,1-2db.

Akinek van eladó video8,kazettája, akár használtan, vagy tudja hol lehet beszerezni az szóljon.

köszi.

m.aszk Creative Commons License 2011.06.24 0 0 51

Segítséget szeretnék kérni......

Ellopták a Sony kamerámat, amivel Digital8-as kazettákra készítettem felvételeket évek óta.

Éppen a felvett anyagok digitalizálásán dolgoztam ( ezt ugyanais eddig nem tettem, hanem

kazettákon őriztem az anyagokat ), de végezni nem tudtam. További 25 kazetta vár még erre

a műveletre, de nincs mivel....  Tudna-e valaki pár napra kölcsön, vagy bérbe adni egy hason-

ló kazettákra rögzítő, illetve azokról digitalizálásra alkalmas kamkordert ? Hi8 és Digital8 típu-

sú kazettákról kb 40 órányi anyagot kellene áttennem a gépemre.

Ha van olyan szerencsém hogy valaki segíteni tud, kérem hogy ide írjon pár sort.................

 

Will Garner Creative Commons License 2011.06.10 0 0 50

A sony magazin közleményben hívta fel a figyelmet a magyarországot is elárasztó silányminőségű kínai hamisítványokra. A sony sosem gyártott HD-VX szériát, javaslom ha belefutottál egy ilyenbe (sajnos a magyar aukciós olalakon előszeretettel vágják át a tudatlan vevőket) akor gyorsan szabadúlj meg tőle elég sok bosszankodástól kíméled így meg magad. A cikk amit említettem még fent van a neten nyugodtan keress rá.

Előzmény: ymy.xs (37)
Will Garner Creative Commons License 2011.06.10 0 0 49

Sziasztok!

 

Nyaralásnál elhagytuk a kameratáskánkat amiben benne volt SONY DCR-SR40 típusú videókameránk USB dokkolója (Sony Handycam Station). Ami nélkül sajnos semmit sem tudok pc-re menteni.

 

Keresek tehát olyan tulajokat akiknek elromlott az említett típusú kamera és eladnák nekem a tartozékokat kábeleket, töltőt de leginkább az USB-s dokkolót!

 

Keresek aki tud bármilyen lehetőséget hogy szerezzek ilyen dokkolót új vagy használt vagy utángyártott kínai nekem mindegy csak tudjam használni a kamerám. Személyes átvétel Budapesten bárhol, vagy postai utánvéttel érdekel. Korrekt árat fizetnék érte.

 

Sony szalonból szervízbe küldtek ahonnan még nem jött válasz.

 

Nemzetközi aukciós oldalakról több mint 30.000 ft lenne postával együtt, annyim nincs rá.

 

segítségetek előre is köszönöm, minden megoldás érdekel.

 

(A képen a keresett dokkoló látható)


judo64 Creative Commons License 2011.04.09 0 0 48

Bocs,most néztem a dátumot elég régi.

Nem szóltam!

 

Előzmény: judo64 (47)
judo64 Creative Commons License 2011.04.09 0 0 47

Szia!

Kaptál már megoldást a kamerádra?Hpgy érted hogy digitalizálnod kellene?Fel kell tenni számítógépre.Nem kell hozzá CD.A Windows tartalmaz ilyen programot.Windows Movie Maker.Ott meg ios tudod szerkeszteni,és utánna kiírhatod cd-re,de avi.fájlba ments el.

Előzmény: hagazs (41)
KZX003 Creative Commons License 2011.04.02 0 0 46

Bár nem teljesen videokamera, hanem fényképezőgép, de tud videót is, szóval a problémám: a gépem (Sony DSC-H50) a napokban elkezdte azt, hogy pl. amikor visszanézem a képeket, akkor elkezdenek össze-vissza ugrálni a képek. Vagy ha pl. belépek a beállításokba, ott is össze vissza ugrálnak az opciók.  Én nyomom a gombot felfelé, közben lefelé megy minden...De a legzavaróbb a képeknél. Ha valamit vissza akarok nézni, elkezd ugrálni ha nyomom a gombokat és átvált egy hárommal régebbi képre aztán vissza... Mint aki megzavarodott...
Tudtok segíteni? MIT CSINÁLJAK?

elemes2 Creative Commons License 2011.03.25 0 0 45

sony, és másfajta, kamera és egyéb holmik szervizkönyvei, többnyire angolul (japánul stb):

 

http://www.eserviceinfo.com/

 

nagyobb méretű file-okat több darabban lehet letölteni, pl így:

 

http://www.eserviceinfo.com/downloadsm/42735/SONY_HDR-SR11.html

 

a "file information" rész utolsó sora a "Multipart", ott lehet a következő részt kiválasztani.

a több RAR file-ból a winrar kicsomagolja a 11 megabyte-os PDF szervizkönyvet.

a japán kamera angol szövegein érezhetően vézna a fordítás de egészében jól használható.

Yonatán Creative Commons License 2011.02.10 0 0 44

Sziasztok!

Digital 8 videofelvevőhöz,pontosabban ahhoz tartozó Image Mixer Ver,1,5.for .Sony-hoz tud valaki magyar nyelvü kezelési utmutatót ajánlani?

niksi5 Creative Commons License 2010.10.18 0 0 43

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a kamerám miközben néztük a felvételt, kirajzolta a kazetta kiadást, kinyitottam az ajtót és megállt. Kijött, de azt az ezüstöt már nem nyitotta ki, most ott van nyitva az egész, a kazette pedig beszorulva.

Tud valaki segíteni nekem, hogy hol van szervíz, vagy hova lehet elvinni, vagy egyáltalán érdemes-e megcsináltatni.

Köszönöm a segítséget!

 

emts Creative Commons License 2009.12.27 0 0 42

Sziasztok, regi Video8 as Sony kamera azt csinalja, hogy kb egy napos allas alatt kinyitja a kazetta tarto egyseget anelkul, hogy barki barmit csinalna vele (ki van kapcsolva az eszkoz). Ettol eltekintve tokeletesen mukodik. Szerintetek erdemes beadni szervizbe ezzel vagy vegyem le az akksit rola mindig es kesz? Tudtok egy megbizhato szervizet Debrecenben?

koszonom

emts

hagazs Creative Commons License 2009.12.08 0 0 41
Van itt még valaki?
S.O.S. segítség kellene Sony Handycam DCR TRV270 kamerával kapcsolatban.
Van két kazettám amit digitalizálnom kellene, de mivel nincs CD-m és még nem csináltam ilyet tanácstalan vagyok.
Ha valaki tud segíteni írjon...
kéremkéremkérem:)))))
Zsu.
ymy.xs Creative Commons License 2009.07.29 0 0 40

Köszi szépen!

 

Nincs nekik ennek a tipusnak a kézikönyve, de lehet, h elküldik.

 

Neked viszont köszi a linket :O)

Előzmény: vidékipupák (38)
vidékipupák Creative Commons License 2009.07.29 0 0 39

Keresek hibás SAMSUNG VP-D354i videokamerát.

Ha legalább a kép látszik, a nézőkében, az már megfelel nekem. 

Persze értékének megfelelő áron.

 

vidékipupák Creative Commons License 2009.07.29 0 0 38

Itt keresd:   www.diplodocs.com

 

Előzmény: ymy.xs (37)
ymy.xs Creative Commons License 2009.07.27 0 0 37

Sziasztok!

 

Tudna nekem segiteni valaki?

Kellene egy Magyar leírás Sony HD-VX19 kamerához

 

..előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!