Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.04.02 0 0 16
A topicnyitóban található szövegre ez jön be:
"Jol beszoptatok faszok...csak aprilisi tre'fa volt :-))))"
Előzmény: ready (13)
pancho Creative Commons License 2001.04.02 0 0 15
Tegnap április elseje volt. Nem felejtettétek el?
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.02 0 0 14
Nem kellene általánosítani.
Előzmény: ready (-)
ready Creative Commons License 2001.04.02 0 0 13
Na msot aztan fasza 'reklamot" csinaltak az emlitett csatornaknak.Kosz az illetonek
Resistance Creative Commons License 2001.04.02 0 0 12
[19:06] http://www.ipv6.zipernowsky.hu/irc.html
[19:06] AngelBOY-
[19:06] szeddmarle
[19:06] minden fasz ezzel idegel
[19:06] :PP
[19:07] topicbol?
[19:07] torold faszra irc.html
[19:08] pilla
[19:08] Action: davke is away: ize mennemkell jelenesem lesz bye
[19:08] Nick change: davke -> dav[away]
[19:08] Nick change: |zeus -> zeus|AW
[19:10] megcsinaltam
[19:10] :>
[19:10] most nezzetek meg
[19:10] AngelBOY- ;)

no comment

Előzmény: Resistance (11)
Resistance Creative Commons License 2001.04.02 0 0 11
LOL..most nezzetek meg a kerdeses oldalt:)))))

ROFL ROFL ROFL

Inkabb gyertek azert mas netre!! ok?

[ lmao ]

Res'

Előzmény: Resistance (10)
Resistance Creative Commons License 2001.04.02 0 0 10
Azert mert ez BS :)
Előzmény: leha (8)
tüzes fal Creative Commons License 2001.04.02 0 0 9
És ha csak áprilisi tréfa?:)
leha Creative Commons License 2001.04.02 0 0 8
nem értem ...
miért rendőrállam? mert vannak szabályok, törvények, vagy azért, mert betartatják?
Resistance Creative Commons License 2001.04.02 0 0 7
ROFL...

"A félig szúrópróba, félig a kapott információk szerinti vizsgálat meghozta gyümölcsét. A rendszergazdák megdöbbentek, hogy az IRC mennyire a bun melegágya lett." LMAO!!!!!!!!!!! Ez akkora BS, hogy az nem igaz!!!! rendszergazdák megdöbbentek?????????????? Szegeny artatlan baranyok. Latszik, hogy a rendorseg milyen ha ezzel be lehet etetni oket. Minden ircop tudja, hogy milyen az irc termeszete!! Es ebbe beletartozik sokminden.

Akik beveszik ezt hogy az ircopok nem tudtak arrol hogy lehet illegalis tevekenyseg a rendszeren az iszonyu NAIV!

Gyerekek, nem felni! [azert gepet tisztitanek..logok, etc] Na meg ideje, hogy vmi fuggetlen netre menjetek, nem?? Esetleg: newnet? underz? ezek takarjak az IP-t. Undernet jo, csak IP latszik [nagy ugy] es nehez neha kapcsolodni miota az a roman barom szetsmurfozte a rendszert.

Na peace,

Res'

UI: nem feladni!

Előzmény: brada (3)
sz Creative Commons License 2001.04.02 0 0 6
én meg nem...
csináltál valamit? nem?!? legfeljebb megtalálnak a rendőrök, kihallgatnak, aztán elengednek. az irc-t pedig nem fogják bezárni, szóval semmi ok az aggodalomra... szerintem.
Előzmény: brada (5)
brada Creative Commons License 2001.04.02 0 0 5
én is félek...
Előzmény: ready (4)
ready Creative Commons License 2001.04.02 0 0 4
Kosz, hogy bemasoltad, nekem is eszemben volt, csakhat munka van, es kiment a fejembol
brada Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3
Az IRCNet hálózaton illegális tevékenységeket lebonyolító szobárákra akadtak a rendszergazdák
IRC [Internet Relay Chat]
2001. március 31. 21:03
Az egyik legelterjetteb internetes kommunikációs csatornán az IRC-n és azon belül is az IRCNet hálózaton a rendszergazdák a napokban illegális tevékenységeket lebonyolító szobákra bukkantak. Többek között az egyik legtöbbet látogatott szoba a #quake.hu is felkerült a listára.

(IDG) Az IRC az egyik legelterjetebb internetes kommunikációs csatorna és ezért nap, mint nap több millióan használják világszerte. A napokban viszont az IRCNet magyar szerverein (irc.sote.hu, irc.extra.hu, stb...) a rendszergazdák ellenoriztek néhány csatornán folyó tevékenységet, mivel névtelen bejelentés futott be a rendorséghez. A bejelento illegális tevékenységekrol tett tanúbizonyságot. A rendorség továbbította az információkat az illetékeseknek.
A félig szúrópróba, félig a kapott információk szerinti vizsgálat meghozta gyümölcsét. A rendszergazdák megdöbbentek, hogy az IRC mennyire a bun melegágya lett. A szobákban a fo témák a drog beszerzése, eloállítása, illegális cd írásokat hírdetnek, nagyértéku programok és jogvédett zenék illegálisan cserélnek gazdát.
A következo szobák látogatói ellen feljelentést kénytelenek tenni a rendszergazdák, mert különben oket vonják felelosségre hatáskörük ellenorzésének elhanyagolása vádjával. A feljelentésre kerülo szobák listája: #ciklotron #demoscene #goa.hu #mp3.hu #itrulez #quake.hu #techno.hu #traktor #warez.hu. A pontos felhasználó listát nem hozzák nyilvánosságra.
A Magyar Internetes Szolásszabadság és Személyiségi Jogok Alapítvány rögtön a feljelentés ellen fordult és kijelentette, hogy a felhasználók érdekeit fogja védeni.
Az IDG forrásból megtudva ezen kívül még két ilyen eset történt az elmúlt 3 évben. Az egyik esetben az IRCEfnet szerverein lévo felhasználókat perelték be. A pert a felhasználók elvesztették, mivel tárgyi bizonyítékot tudtak ellenük felmutatni. A felhasználók akkor fejenként 100USD pénzbírságot fizettek.
A másik eset egy ausztráliai hálózaton történt, amikoris egy hacker csoport próbált adatot cserélni IRC hálózaton. Ebben az esetben a hacker csapat minden tagjának két év felfüggesztett szabadságvesztést ítélt a bíróság.

Előzmény: brada (2)
brada Creative Commons License 2001.04.02 0 0 2
mindenki érdekében szeretném ide bemásolni a cikket, hogy ne kelljen utána nézegetni

brada Creative Commons License 2001.04.02 0 0 1
ezt nem hiszem el
ilyen nincs
ez balkán, ez rendőrállam
ezért ha kell kimegyek az utcára!
tosh Creative Commons License 2001.04.02 0 0 0
a bunozes az, h ircozatosan regen nem nullaztam.
ready Creative Commons License 2001.04.02 0 0 topiknyitó
http://www.ipv6.zipernowsky.hu/irc.html
Nos egyik csatin en is tag vagyok.Ha ez tenyleg igy van, akkor.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!