Keresés

Részletes keresés

linka... Creative Commons License 2007.02.20 0 0 13

Hogy a német zenék általában jók? Hát a Wizo,Toten Hosen,Rammstein azok jók.

Na de pl a TH??????

Rockstar Creative Commons License 2003.03.16 0 0 12
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

www.skepticeleptic.de
www.cheekdakota.com

Campi Creative Commons License 2001.08.28 0 0 11
Csutortokon lesz szvsz es Arzte!!!
zsanzi: megyek, en szemely szerint
Előzmény: mlc (10)
mlc Creative Commons License 2001.08.28 0 0 10
Kiváncsi lennék arra az idézetre.
Mi lesz pénteken?
Előzmény: zsampi (9)
zsampi Creative Commons License 2001.08.28 0 0 9
Hi Campi!
Nem szoktam hozzá, hogy válaszoljanak a hozzászólásaimra. Német zenén természetesen én sem a Mr. Presidentet meg a Modern Talkingot értettem. Ahogy a korábbi felsorolásból kitűnt én nem csak a Punk-rock, hanem a keményebb műfajt is szeretem. Viszont vannak kevésbé kemények is akiket ha nem is annyira szeretek, de azért szívesen megnézem őket, mint pl. a Fünf Sterne Deluxe, Mambo Kurt, Fettes Brot (jókat tudok röhögni rajtuk, jó poénosak néha). Én nem mondanám magam punknak, főleg mostanában sűrün látogatom a trianon oldalt. Persze skinhead sem vagyok. Egyébként ezt a haverjaim sem tudják megítélni; a baloldaliak szerint egy szemét skinhead vagyok, a jobboldali haverom szerint pedig egy mocskos punk. Na de kár is ezen vitatkozni, mert ez hülyeség. Az a baj, hogy tévhitben élnek szerintem azzal kapcsolatban, hogy mi a punk. Ezt legjobban kedvenc punk bandám a Bad Religion gitárosa fogalmazta meg egy interjúban (most nem tudnám idézni). Egyébként mész pénteken E-klubba? Én nem, helyette suliba kell mennem. Múltkor a VIVA leadott egy DTH házibulit, kúrva jó volt.
Na, most mennek kell.
Campi Creative Commons License 2001.08.24 0 0 8
Szeva zsampi, szepen eloastad a topicot. :)

En is szeretem ugy altalaban a nemet zeneet, de hat ugye eleg ha annyit mondunk hogya Mr Presidenttol kezdve a Guano Apes-en at szinte minden europai banda nemet. (a Mr Pres-t nem szeretem felreertes ne essek) De megis a punk/punkrock ami megfog: DTH, DÄ, WIZO

De emellett szivesen hallgatok Xavier Naidoo (?) tol feldolgozast, Falcot, Tic-Tac Toe (Two)-t stb... Echt, Sportfreunde Stiller, Normahl usw :)

A Bohse Onkelz jo kerdes, neha ilyenek neha olyanok :) A skines dologgal nem szimpatizalok elvegre lelekben punk vagyok :)

zsampi Creative Commons License 2001.08.24 0 0 7
Sziasztok!

Campi, majdnem egyforma a nevünk. Én szeretem ezeket a zenéket, de úgy általában a német zenét szerintem a legjobb ZENE. Nem muszály, hogy Punk legyen, a Rammstein, a Die Krupps, Witt, Megaherz, stb mind jöhet Fahrinék és Campinoék mellett. Egyébként az Onkelz az punk vagy skinhead. Mert a headbanger katalógusban egyik album mellé punk, a másik mellé skin műfajt írtak oda. Meg van egy Türken Raus című számuk is. Egyébként én sem szeretném, ha hasbaszurkálnának.

Campi Creative Commons License 2001.04.17 0 0 6
Nos??? Ennyire meghaltunk???
Vagy senki se szereti a (nemet) punkzenet szeles e hazaban???
Campi Creative Commons License 2001.04.02 0 0 5
No vegre, en elsosorban egyfajta Die Ärzte-Die Toten Hosen ossztopicot akartam nyitni, hogy ki melyiket szereti jobban es miert? De persze emellett ott van meg a WIZO, a Böhse Onkelz is. Hogy csak nehanyat emlitsek, de No. talan eppen a szelsojobbosok miatt igazi kitermeloje a jobbnak jobb punk zenekaroknal.
Előzmény: Rockstar (2)
Maja a méhecske jeszó Creative Commons License 2001.04.02 0 0 4
Incest a legjobb
zeuszka Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3
Volt egy Normahl nevezetű böblingeni punkzenekar, ismeri valaki? Szerintem jópofák voltak.
Előzmény: Campi (-)
Rockstar Creative Commons License 2001.04.02 0 0 2
De van. Az Arztet peldaul sokan szeretik ;-)
Campi Creative Commons License 2001.04.02 0 0 1
Ennyi?? Na nehogy man ne legyen itt ilyesmire erdeklodes!!
hwp Creative Commons License 2001.04.01 0 0 0
Vaj0n a német punk0k is nihilisták? :P
Előzmény: Campi (-)
Campi Creative Commons License 2001.04.01 0 0 topiknyitó
Itt no. Nem akarok visszaelni Vincent nevevel, 1× gondolkodtunk hogy nyissunk ilyen topicot. Nesztek :)
Tehat ide mindent ami nemet ES punk!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!