Keresés

Részletes keresés

JOEL Creative Commons License 2001.04.01 0 0 98
Az, hogy Kupa Úr anyázott arról nem tudok. Kérlek fejsd ki bővebben, mit jelent nálad az anyázás. Ha így is volt, annak szerintem más okai voltak.
Előzmény: Sarele (97)
Sarele Creative Commons License 2001.04.01 0 0 97
Senki.
Kupa is rasszista? Mert aztán ő is anyázott
Előzmény: JOEL (96)
JOEL Creative Commons License 2001.04.01 0 0 96
Amúgy Sarele, ki nem akart a Parlamentben a MIÉP mellé ülni?
Előzmény: Sarele (95)
Sarele Creative Commons License 2001.04.01 0 0 95
Törvény van rá, hoyg tilos ölni, különben dádá.
De arról nincs, hogy zárjunk be minden embert, mert ölni fognak.
Az önkéntes jogkövetést feltételezve kell törvényt alkotni, nem a bűnelkövetőkre. De szakncionálni is kell. Persze az a nehezebb, több vele a munka, nehezen felmutatható az eredmény.
Amúgy mittomén hány száz kisegyház van Magyarországon, de csak két inkriminált szektát tudtunk felsorolni.
Mi a baj a többivel (itt elsősorban azokra a távol-keleti hitvilágokra gondolok, amelykenek egyháziasult nálunk is a rendszere)
Előzmény: armagnac (93)
JOEL Creative Commons License 2001.04.01 0 0 94
Tudom, hogy a komcsik éppen elszarják, amit nagy nehezen eddig kidolgoztak. De mind1. Amúgy az erdeti törvénnyel még a kisegyházak is egyetértettek. Csak legfeljebb azok nem, amelyeknek van takargatnivalójuk.

Előzmény: MajomEmber (92)
armagnac Creative Commons License 2001.04.01 0 0 93
Csak úgy lehet a visszaélést szankcionálni, ha az a törvényből következik.
Előzmény: Sarele (91)
MajomEmber Creative Commons License 2001.04.01 0 0 92
Uj egyhazi torveny eppen kihereles alatt all...
MSZP keresere mar kivettek azt a reszt, hogy az ugyeszsegi megkeresesre kotelezoen ki kell hogy adja a gazdalkodasi adatait. Kerdes hogy meg mit kell majd kivenni az MSZP keresere...
Előzmény: JOEL (90)
Sarele Creative Commons License 2001.04.01 0 0 91
Ez igaz :-))
De egyházak akkorról is vannak és léteznek.
Én is egyetértek azzal, hogy a szekták működését korlátozni kell (hit gyüli, szcientológia). De nem miattunk hozunk törvényeket! Alkossanak - mrá van - egy liberális szabályozást, és a visszaélőkre súlytsanak le, tiltsák be őket! Szerintem.
Előzmény: armagnac (88)
JOEL Creative Commons License 2001.04.01 0 0 90
Kedve Bimbum!

Mergszületett már az új egyházi törvény? Nem, és ha jól tudom éppen az MSZ(M)P-vel 1eztetnek. Mind1 szóval nem teljes egészében a Fidesz csinálja.

Igenis nehezítse meg az új egyházak alapítását. Ugyanis az "egyház" címszó segítségével lehet bizonyos gazdasáégi előnyhöz jutni.

Ami a Hit Gyülekezetét, meg a Szcientológia "egyházat" illeti, hogy sajnálhatod? Korrupt haszonleső, bűnöző banda mind. Ezt már külföldön is elismerték.

Előzmény: Bimbum (77)
Sarele Creative Commons License 2001.04.01 0 0 89
Én ezt akkor sem tartom viccesnek.
Abból él, hogy beszél. Legalább gondolkozzon előtte
Előzmény: armagnac (87)
armagnac Creative Commons License 2001.04.01 0 0 88
Tudod jól, hogy a '90, ha tévesen is, de 1990-re akart vonatkozni. Csak halkan jegyezném meg, hogy az i.e. 90 előtt születettek közül nem sokan vannak már közöttünk:)
Előzmény: Sarele (84)
armagnac Creative Commons License 2001.04.01 0 0 87
Ez már csak egy ilyen világ, ahol hülye metafórákat használnak, ott előbb-utóbb sikerül valakit megsérteni.
Előzmény: Sarele (85)
armagnac Creative Commons License 2001.04.01 0 0 86
Ja, lehet pontosítani, az értelme lenne helyett akar, a kinyírni helyett meg likvidálni:)))
Előzmény: Sarele (75)
Sarele Creative Commons License 2001.04.01 0 0 85
Engem mégis bánt egy kicsit, hogy az én kicsi lánykám nem járult hozzá a magyar népszaporulathoz. És itt a lényeg: a magyar. Nincs megkeresztelve = nem magyar?
Előzmény: armagnac (83)
Sarele Creative Commons License 2001.04.01 0 0 84
90 előtt? I. e. 90 előtt?
Előzmény: armagnac (81)
armagnac Creative Commons License 2001.04.01 0 0 83
Kinek mi a siker. Rákosi elfti büszkén jelentette volna, hogy bár több gyerek született, mégis kevesebbet kereszteltek meg.
Előzmény: Sarele (76)
Sarele Creative Commons License 2001.04.01 0 0 82
Valóban ezzel érvelnek. De kicsit vicces arogáns tóni beszólása, miszerint: "nem támogatunk boszorkányokat és buddhistákat".
Aztán meg bejelentik: tárgyaltak tíz keresztény kisegyház vezetőjével és azok mind nagyon egyetértettek a módosíytással. A többiek meg szartak eljönni a tárgyalásra.
Azt azonban nem mondta, hogy nem is hívták a többi kisegyházat.
Előzmény: armagnac (79)
armagnac Creative Commons License 2001.04.01 0 0 81
SZVSZ nem lesz nehéz, '90 előtt nem volt "divat" Magyarországon egyházat alapítani.
Előzmény: Sarele (67)
armagnac Creative Commons License 2001.04.01 0 0 80
Sajtó részesedése 60%
Előzmény: Sarele (78)
armagnac Creative Commons License 2001.04.01 0 0 79
Az előbb még azt írtad, hogy "vallás alapján megkülönböztet". Mintha az egy kicsit mást jelentene. Egyébként sem az egyházakat szeretné megkülönböztetni, hanem olyan törvényt kreálni, hogy ne lehessen bejegyezni (gazdasági nyerészkedés végett) olyan szervezetet egyháznak, amelyik messze nem az.
Előzmény: Tomboló Hold (66)
Sarele Creative Commons License 2001.04.01 0 0 78
És tudjátok tényleg nem értem, miért éppen az SZDSZ a főellenség.
A párt alig éri el az 5 százalékot. Befolyása, szavazótábora = 00
Mitől féltek??????????????
Bimbum Creative Commons License 2001.04.01 0 0 77
Éppenséggel a Fidesz határozottan megpróbál kedvezni a történelmi egyházakhoz tartozó konzervatív szavazótábornak:

1. Az újabb egyházakat adózási szempontból hátrányosan megkülönbözteti.

2. Megneheziti új egyházak megalakítását.

3. Támogatást nyújt bizonyos új egyházak elleni
sajtókampányhoz (Hit Gyülekezete, Scientológiai Egyház)

De minden nem rasszizmus.

Előzmény: JOEL (70)
Sarele Creative Commons License 2001.04.01 0 0 76
Parlamenti felszólalásban beszélta a sikerekről és nem azt mondta, hogy több gyerek született idén, mint tavaly, hanem azt: többet kereszteltek meg.
Előzmény: AmBesten (74)
Sarele Creative Commons License 2001.04.01 0 0 75
"Ha valaki minden megalapozottság nélkül valakit uszítónak, gyűlöletkeltőnek bélyegez, az micsoda?"

Magadra értetted?

"nem lenne értelme most kinyirni az Orbánt, meg a Kövért, bármilyen hasznára válna is az országnak"

azért ezt pontosíthatnánk.

Az lehet, hogy te nem értesz egyet az érvelésükkel, de ettől még nem rasszista valaki. Gondolkozz!

Előzmény: JOEL (73)
AmBesten Creative Commons License 2001.04.01 0 0 74
Ez olyan abszurd, hogy alig akarom elhinni. Biztos félreértettél valamit!
Előzmény: Sarele (72)
JOEL Creative Commons License 2001.04.01 0 0 73
Kérlke, hidd el szoktam olvasni a sajtót, illetve a híradót is nézegetem. De kérlek, ne mondd már, hogy a Fidesz, vagy mondjuk DI szájából hallottál valaha olyat, mint amilyen dolgokat az szdsz terjeszt. Ha valaki minden megalapozottság nélkül valakit uszítónak, gyűlöletkeltőnek bélyegez, az micsoda? Ráadásul a sajtóban! Az szerinted normális. A szadesz azt hiszi ezzel elér valamit. Amúgy nemrég jelent meg egy írás asszem a magyar hírlapban, amelyben volt vmi olyasmi, hogy - nem tudom pontosan idézni-, de a lényege az volt, hogy nem lenne értelme most kinyirni az Orbánt, meg a Kövért, bármilyen hasznára válna is az országnak. Tudom, hogy az ilyen "beszólások" mindennaposak mondjuk Dávid Ibolyától.
Kérlek, nem értelek.
Előzmény: Sarele (71)
Sarele Creative Commons License 2001.04.01 0 0 72
OK. Nem állta meg, csak lassult. A lényeg nem ez abban, amit írtam. Hanem hogy a népességszaporulatot abban méri - asszem a Dajcs -, hogy meg van a kölök keresztelve. És ha nincs? Az már nem is a magyar népességcsökkenést befolyásolja?
Előzmény: AmBesten (69)
Sarele Creative Commons License 2001.04.01 0 0 71
Ha én azt mondom, hogy ne szavazza a jelenlegi kományra, mert... , akkor én rasszista vagyok? Nem hiszem.
Kövér, Ovi, Tojo, Dávid Ibolya, Kovács, Csurak szerinted miket szokott mondani??? Csak némelyikkel egyetértesz, másokkal nem. Ezzel semmi gond. De gyűlölni? Hülye fasz?? Uszít???
Előzmény: JOEL (68)
JOEL Creative Commons License 2001.04.01 0 0 70
Kérlek holdacska, honnan veszed azt a marhaságot, hogy a fidesz megkülönbözteti az egyházakat? Vagy te szcientólógus vagy az, azért van bajod vele?
Előzmény: Tomboló Hold (66)
AmBesten Creative Commons License 2001.04.01 0 0 69
Magyarország népességének fogyása nem szünt meg, mindössze a fogyás mértéke lassult.

1969-70-ben ezer no 57 gyereket szült
1989-1990-ben ezer no 49 gyereket szült
1999-ben ezer no 37 gyereket szült.

2000-es adatok még nincsenek.
KSH Demográfiai évkönyv, 2000. 84.p.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!