Keresés

Részletes keresés

Dudu_t Creative Commons License 2007.07.08 0 0 2

Kedves Csbb!

 

Nálam is ugyanez a helyzet. Gyógyszeres kezelést, ecsetelést kaptam, de semmi eredménye nem volt. A szemölcségetéstől én is beijedtem, gondoltam, megpróbálkozom más módszerrel; így természetgyógyászhoz mentem.

Még nem teljesen múltak el a tüneteim (nálam ez folyamatos hüvelyi folyással is jár), de azért már enyhültek.

Szóval, ha nem használ a gyógyszer, de add fel... persze nem tudom, mennyire bízol meg az alternatív gyógykezelésben.

 

Hát remélem, mire ezt olvasod, már megszűntek a panaszaid...

eyebee Creative Commons License 2001.06.18 0 0 1
Szia Nira!
Mennyire veszélyes így terhesen a condyloma? Nekem most elmúlt a gyógyszeres kezeléstől, de azt mondták, hogy előfordulhat, hogy újra előjön 1 éven belül. Viszont mi a párommal úgy döntöttünk, hogy gyereket szeretnénk, bár kicsit aggódok mi lesz, ha közben visszajön ez a betegség.
eyebee
Előzmény: Nira (0)
Nira Creative Commons License 2001.05.13 0 0 0
Nekem ecsetelték. (Az én helyzetemet nehezíti, hogy terhes vagyok.)
Azt nem tudom, hogy a hüvelyemben vannak/voltak-e, vagy csak kívül, de egyelőre úgy tűnik elmúltak.
Előzmény: csbb (-)
csbb Creative Commons License 2001.03.29 0 0 topiknyitó
A problémám a következő: néhány hete a nőgyógyászom condylomát diagnosztizált (a hüvelyemben szemölcsök vannak). Egyelőre gyógyszeres kezelést ajánlott, aminek most a felénél járok és semmi javulás. Ha ez nem válik be, akkor altatásban ki kell égetni ezeket a szemölcsöket.
Ettől nagyon megíjedtem.
Létezik esetleg más terápia?
Köszönettel,
csbb

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!