Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

BlackStar Creative Commons License 2005.04.09 0 0 2351

ESKÜGGY!!! :)))

Milyen nevek vannak má' itt :)))

Aszittem ez a topik úgy 2001 magasságában beleolvadta a Kartácsokba :)))

Gaz Géza Creative Commons License 2005.02.17 0 0 2350

Sziasztok,

remélem, ebben a topicban nem lesz off: Az Emberibb Parkolásért Mozgalom (bejegyzett civil szervezet) március hóban aláírásgyűjtést kezdeményez a fizető parkolás kiterjesztése, és az anomáliái ellen, budapesti helyi ügydöntő népszavazás kiírására. Mivel közel 150.000 aláírást kell összegyűjtenünk, a dolog csakis akkor sikerülhet, ha ti is segítetek! Kérjük, kísérjétek figyelemmel honlapunkat: www.empamo.tag.hu és vegyétek fel velünk a kapcsolatot! Mondjátok el barátaitoknak, ismerőseiteknek is, hogy lesz egy ilyen akció! Küldjük el végre melegebb éghajlatra az autósokat és önkormányzatokat fosztogató parkolási hiénákat!

G

hemicuda426 Creative Commons License 2001.12.05 0 0 2349
De most mé??

Detikém:))

Előzmény: Detonátor (2348)
Detonátor Creative Commons License 2001.12.04 0 0 2348
Igazad van. Mea Culpa! De valahol muszáj volt megbeszélni a dolgokat.

Ha még egyszer meglátom tőled ezt a "Deti"-t, kiszúrom az összes gumid! Ez az óvszeredre is értendő. ;)

Előzmény: hemicuda426 (2346)
BlackStar Creative Commons License 2001.12.03 0 0 2347
1, Ezjuviss :))
2, Hogy ócsóbb legyen
3, Az is, meg M.A.G.O.S (Mint a B.O.N.TEX :)) ) meg Édi Endi... :)))
Előzmény: Detonátor (2345)
hemicuda426 Creative Commons License 2001.12.03 0 0 2346
Ez a topic nem szünt meg?
Deti....
Detonátor Creative Commons License 2001.12.02 0 0 2345
In hungarian, please! :)
Minek kell a nagy motor, ha LPG-t szerelünk bele? ;) RPG? Az nem valami szállító harcjármű? ;)
Előzmény: BlackStar (2343)
BlackStar Creative Commons License 2001.12.02 0 0 2344
Aha, reméjük nemchat máshol :))
Előzmény: Georg (2342)
BlackStar Creative Commons License 2001.12.02 0 0 2343
Télleg nincs, bár egyikbe szerelt a srác LPGt (ami aránylag elég jó hatásfokkal eltér az RPGtől, mert azt az óberkodó Detek hagerőszabályozására szokták használni :)))) )...
A 900 az nagyoüberfasza, aztán jön a 9-5, aztán a 99, aztán a 9000, aztán az összes többi SAAB, aztán meg az olcsó kínai hamisítványok :)) (Alfától Zagatóig :))) )
Előzmény: Detonátor (2341)
Georg Creative Commons License 2001.12.02 0 0 2342
chat itt??? :-)))
Előzmény: Detonátor (2341)
Detonátor Creative Commons License 2001.12.02 0 0 2341
Ez marhaság. Mindenki vonzódik valamelyik szériához az adott típusból. ;) Bevallhatod férfiasan, hogy melyik a szíved csücske! Nincs abban semmi gáz. :)))
Előzmény: BlackStar (2340)
BlackStar Creative Commons License 2001.12.02 0 0 2340
Hogyhogy melyik... mind! :)))
Előzmény: Detonátor (2339)
Detonátor Creative Commons License 2001.12.02 0 0 2339
Azt már nem. De legalább tudnám, hogy melyik a "rulez"! :)))
Előzmény: BlackStar (2338)
BlackStar Creative Commons License 2001.12.02 0 0 2338
Ugyammá, Det, ha azt írtam volna, hogy a SAAB akkoris 900, akkor már Te is hittel vallanád? :)))
Előzmény: Detonátor (2336)
Detonátor Creative Commons License 2001.12.02 0 0 2337
Jé, egy Aszpirin! :)
Hol láttál itt anyázást? Itt baráti beszélgetés folyik. ;)
Előzmény: Aszpirin (2322)
Detonátor Creative Commons License 2001.12.02 0 0 2336
"Saab akkoris rulez"

Ezt már annyiszor hallottam tőled. Ez a "rulez" melyik típus? Hiába keresek az emlékeim között, a "rulez" típus nem ismerős. :)))

Előzmény: BlackStar (2333)
Detonátor Creative Commons License 2001.12.02 0 0 2335
Előzmény: Detonátor (2334)
Detonátor Creative Commons License 2001.12.02 0 0 2334
Tomygreg!
Vettem a lapot. Látom lenyugodtál kicsit. A dolgok nem mindig fehérek és feketék! Mindig oda kell figyelni az árnyalatokra, mert azokban is rengetek igazság rejlik. ;)

Üdv.:

Előzmény: tomygreg (2326)
BlackStar Creative Commons License 2001.11.30 0 0 2333
Jóvanna :))) SAAB akkoris rulez! :)))
Előzmény: tomygreg (2332)
tomygreg Creative Commons License 2001.11.30 0 0 2332
Hali!
Én értettem mit akartál a tördeléses dologban, de mivel nem láttam a képet (nem is érdekel tovább).
Előzmény: BlackStar (2330)
DarkSide Creative Commons License 2001.11.30 0 0 2331
Szia!

Egyáltalán nem volt hosszú, amit írtál. Mintha kicsit lenyugodtak volna a kedélyek, s egész normális hangnemre váltott volna a beszélgetés. :)

Előzmény: tomygreg (2326)
BlackStar Creative Commons License 2001.11.29 0 0 2330
Ja a Kama3 vs Saab (ha választhatok 95-öset). Mivel vagyok annyira bevállalós, hogy ki is állok ellened,
Asziszem nem értettél meg... :)

(és figyelembe vesszük hogy a frontál teszteket 63km/h-val végzik, mi csak 30al menjünk ugye a sebességek összeadódnak (60) igy majdnem ott vagyunk),
Tényleg nem értettél meg... :)) Ezek a képen ötvennel mentek. Vagy ajánlom még az általam belinkelt képeket a Balesetek... topik eleje táján.

csak a saab fordulékonyabb és az átlag ember ismervén a fizika törvéyneit (én) megpróbálnám a helyzetet úgy elkerülni,
Úgy vélem elég jól látszott, hogy nem az elkerüléstől szólt ez a dolog...
:))

Előzmény: tomygreg (2326)
BlackStar Creative Commons License 2001.11.29 0 0 2329
Vágod :))
Előzmény: DarkSide (2323)
BlackStar Creative Commons License 2001.11.29 0 0 2328
Hát hová süllyedünk? :))
Dehogy süllyedünk, benne vagyunk az első tízben :))
Előzmény: Aszpirin (2322)
BlackStar Creative Commons License 2001.11.29 0 0 2327
Az én kis "józan paraszti" ;)
Józan? A viszkik nagy mészárosának józan? :))))

agyammal úgy gondoltam, hogy a Liaz az ütközés után néz ki így. Mivel nem olvastam a kommentárt, azért kb. jól saccoltam a sebességet nemde? ;)
Áht üsse kő... Azért ne menj biztosítába kárfelvevőnek :))

Előzmény: Detonátor (2321)
tomygreg Creative Commons License 2001.11.29 0 0 2326
Hali!
Nem riasztatok el, sőt!
Ami az életkoromat illeti 21. A váratlan helyzetekre, pedig 2szer voltam a Hungaroringen A G.B. vezetéstechnikai centriumban 2 egész napon át. Volt 3 évig rallyautó a közelemeben (a tesómé)
meg a mai napig van pár barátom akinek sokadik épített kocsija van. Ja a Kama3 vs Saab (ha választhatok 95-öset). Mivel vagyok annyira bevállalós, hogy ki is állok ellened, (és figyelembe vesszük hogy a frontál teszteket 63km/h-val végzik, mi csak 30al menjünk ugye a sebességek összeadódnak (60) igy majdnem ott vagyunk),csak a saab fordulékonyabb és az átlag ember ismervén a fizika törvéyneit (én) megpróbálnám a helyzetet úgy elkerülni, hogy a kocsi nem hirtelen lassul le, hanem forgómozgásba viszi át az ütközéskor keletkező energiát. Én a jobb elejét esetleg a bal farát teném a Kama3 orra alá.... igy teis örülsz mert megvan a PUKKK!
A sulim pediglen szakiskola, gyenge- és erősáramú vill.szernek tanulok végzősként. Nem néznek le a suliban az igaz, hogy lehet némi kisebbségi kompim. de az minimális (az eddigi dolgok csak hirtelen felindulásból elkövetett baromság). És még anniyt, hogy ez a harmadik telem kocsival! Az autóépitésról nem kell bemutatót tartani, de ha most lenne max 10milcsim akár az Eclips-et vagy a Suprát meg tudnám építeni, itthon Magyaroszágon is, mivel az összes Apexi, Koni, Nitrous Express vagy NOS, Magnaflow... cuccokat be tudom importáltatni amikből a legtöbb Halálos iram"-beli autó készült. Esetleg ami több lenne Nissan Skyline GTr3, azt Blitz-hez vinném ki!!! Emlékszel (Road 348km/h prijekt)?
HA kifelejtettem volna valamit....
Bocs de én csak hosszan tudok fírkálni.
DarkSide Creative Commons License 2001.11.29 0 0 2325
Nálam ez a "tanár" itt belül van(újabb skizoid elem a kórtörténetemben). Úgy hívják, hogy igényesség, figyelem. Ennek ellenére is nagyon sokszor hibázom, írok el valamit. Van ez így, csak egy Ember vagyok.
Előzmény: tomygreg (2308)
DarkSide Creative Commons License 2001.11.29 0 0 2324
Szia!

Köszönöm az elismerő szavakat! :)
Azt hiszem ismételten egyet kell értsek Veled, Veletek.

Előzmény: Detonátor (2305)
DarkSide Creative Commons License 2001.11.29 0 0 2323
Szia!

Sajnos nem vagyok "dili doki", s nem is úgy néz ki, hogy egyhamar leszek. Mégegyszer két főiskolát egyszerre nem csinálok. Ha jól értelmezem szavaidat és átlagosnak tekintelek, akkor olyan 20 körül jáhatsz mostanság, igaz? S igen, szeretema pszihológiát, van egy-két ilyen témájú könyvem. Milyen paranoiával rendelkezel? Szerintem nézz magadba, hiszen Te is tudod. Kissebségi komplexusod van. Ezt szeretted volna hallani? Lenéznek a haveri körben? Be kell vágódni náluk? Nem keresnek, ha nincsen pénzed-benzined? Vigyázz, a barátokra. Nagyon sokan lemorzsolódnak, vagy inkább marad egy-kettő. S nagyon sokat tudnak ártani közvetve és közvetlenül is az ilyen "barátok". Sok dolog van, amit csak azért tesz m,eg az Ember, mert a barátai ezt csinálják, ezt várják el tőle. Mindenki ilyen. Én is ilyen voltam. Van akinek sok idő kell, hogy átlássa a helyzetet, van akinek kevesebb. S lenézel sokmindenkit ismeretlenül is, mert nem a közizlésnek, a környezeted köziizlésének megfelelően viselkedik, most éppen nem megfelelően választ autót magának.
Az autód. Jó érv, amit mondtál, de nem hinném, hogy Te magad ezt el is hiszed! Nézz csak itt körül! Mindenki piszkálgatja a saját autóját, legyen az Alfa, BMW, bármi. S nem kell hozzá sok pénz, ezt mindenki tudja. Amekkora változást elérsz egy Skodánál, ugyanabból a pénzből ugyanannyit elérnél más autónál is. Ha volt a közeledben rally autó, akkor ezt is tudnod kell. A viszonylag sok pénz amatőr szinten "csak" a versenyekre kell, hogy még ütősebb legyen az autó, kibírja a versenyt. De utcára kis pénzből is lehet nagyon jókat építeni otthon is.
Nem tudom, mennyi ez az 50000km három év alatt. Számszerűleg sok is lehetne az átlaghoz képest, de ha csak kellemes napfényes, lágy szellős nyári délutánokon jött össze, akkor ez nem olyan sok. Én most, hogy ritkábban járok autóval, hetente csak egyszer-kétszer, 30000-et teszek az egyikbe évente, a másikba 15-20000-et. S ezen kívül rendszeresen vezetek másoknak külföldön. Havonta egy hétvégét minimum. S szerintem ez nem sok. Én soha nem szégyelltem bevallani, hogy nekem egy év kell ahoz, hogy az autómat majdnem teljesen megismerjem. Hogy tudjam, mekkora mozdulatra, mennyit reagál. Éles helyzetben még nem kellett próbálnom, persze volt már egy-két húzósabb helyzet, de még soha nem történt velem semmi. Viszont parkoló autómat hármat is összetörtek már.

Azt hiszem, megint sok voltam, mint mindíg, úgyhogy vissza a palackba(nem értelmezhető kifejletlen skizofrénia jele)!

Tisztelettel DarkSide

Előzmény: tomygreg (2303)
Aszpirin Creative Commons License 2001.11.29 0 0 2322
Jól látom, hogy már itt is anyázások meg egymásnak esések, virtuális verekedések folynak?
Ejnye... :))))
Hát hová süllyedünk? :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!