Keresés

Részletes keresés

ready Creative Commons License 2001.04.03 0 0 37
Emlékeztek még az ász cimű műsorra? Mekkora szám volt annak idején, én mindig néztem.
lentigo Creative Commons License 2001.04.03 0 0 36
Hi!

Első reakció döbbenet majd rettenet.
Szerintem a Péter ezzel a projektel rengeteget ront az image-n. Eddig a Tőle megszokott igényes produkciók után, csinált most valamilyen "Dáridós" hulladékot.
Persze mondhatjuk azt, hogy a pénzért csinálta, de eddig is tudott olyan sikeres produkciókat csinálni amelyek sikeresek voltak. Pl: Rapülők, Megáll az ész, Dzsungel könyve, Jazz+Az stb. Persze ez szubjektív vélemény, de kár volt hozzá nyúlni a Gesztiméterhez szerintem.
Megnéztem a honlapot is Agyrém, mintha nem lenne köze ehhez az egészhez. Remélem nem lesz hosszú életű ez az izé és hamar elfelejthetjük, és kaphatunk tőle valamilyen igényeset, a megszokott módon.

Bye

Lentigo

johnnybravo Creative Commons License 2001.04.03 0 0 35
Ez mit jelent konkrétan ?
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.01 0 0 34
A Blikk szerint összeült a válsáságstáb...
net-boy Creative Commons License 2001.04.01 0 0 33
En mindenesetre hanyagolom ezt a musort a jovoben mert szamomra az atalakitasi szandek ellenere sem valoszinu, hogy tartalmilag nyujtani akarna barmit.
Az is emlitette Geszti a napkelteben, hogy az ertelmiseg egy olyan szuk reteg, amely nem kepes eltartani egy ilyen musort. Igen. Lehetseges, hogy igaza van. Mindenesetre en ovakodnek attol, hogy az orszag 90-95 %-at hulyenek nezzem. A mindent vagy semmit cimu vetelkedomusort is 'egy orszag' nezte es viszonylag hosszu ideig sikeres tudott maradni pedig nem hiszem, hogy sokkal tobbe kerult volna mint a gesztimeter.
Azt mar meg sem emlitem, hogy itt lett volna a kivalo lehetoseg arra, hogy az egyszerubb emberek is kapjanak ne'mi kulturalis/intellektualis pluszt a showmusor muanyag diszletei koze csomagolva. Hogy erre a csigatv vagy eppen Geszti miert nem kaphato azt azzal tudom onmagamnak megmagyarazni, hogy az igenytelenebb kozonsegnek nyilvan konnyebben ertekesitheto a polinam tartalmu clinomyn meg a bifidusz eszenzisz. Pedig Geszti szerintem van akkora 'nev', hogy ha akarja akkor aka'r ezt is kizsarolja a csigatv vezetesebol. Persze ha valaki nem akarja..
A nezoi igenyrol pedig:
Ma nincs olyan, hogy nezoi igeny. A nezo azt nezi az x db (szemetet sugarzo) csatornan amit ele tesznek.
Ha pedig egy musornak van strukturalis es tartalmi igenyessege akkor az ele' leul a szovono is az irodista is a gyari munkas is. Ha viszont ugy sz.r ahogy van akkor lehet, hogy az utobb emlitettek sem ulnek le megnezni, az ertelmiseg pedig biztosan nem.

A geszti nev nekem idaig egyfajta igenyesseget jelentett barmirol is legyen szo. Erre a kierdemelt bizalomra kontrazott ra a gesztimeter meghozza jo erosen.

udv. netboy

Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.01 0 0 32
azé az nem úgyanaz, hogy én unalmamban összeütők valami idétlen lapot, mint hogy milliós produkciók ilyen cuccal hirdessék magukat a neten.
Előzmény: Tamás (31)
Tamás Creative Commons License 2001.04.01 0 0 31
Mit sikoltoztok attól a honlaptól? Láttam már szarabbat is... egyszerűen csúnya és nincs rajta semmi értelmes, de hát millió ilyen van még...
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.01 0 0 30
én az adott címen csak egy html-próbát találtam :)
Előzmény: HEnci (28)
lolka_bolka Creative Commons License 2001.04.01 0 0 29
28 hozzaszolas nem sok, de ahogy latom ez a musor nagyon jo fogadtatasra talalt.

Lolka

HEnci Creative Commons License 2001.04.01 0 0 28
Ú R I S T E N ! ! !
HOGY LEHET EGY MŰSORNAK ILYEN HONLAPJA???!!!

ÚGY LÁTSZIK A GESZTIMÉTERNÉL MÁR CSAK A HONLAPJA SZÁNALMASABB. AKI SÍRNI (ESETLEG RÖHÖGNI) AKAR NÉZZE MEG...

(www.gesztimeter.hu>

net-boy Creative Commons License 2001.03.31 0 0 27
Tenyleg.

Amugy a musor at lesz varialva. A gesztimeter nem az ertelmisegnek keszul, nyilatkozta a musorgazda ma reggel a magyar ATV cstornajan.
Elmondta azt is, hogy Csiszar Jeno felhivta ot s felajanlotta segitseget a musorral, ill. annak strukturalis atalakitasaval kapcsolatban. Szo esett a nyulnyalasrol valamint a zalatnai mentoakciorol is.
Friderikusz is szot ejtett a gesztimeterrol valamint a magyar kozszolgalati media allapotarol.
Fridi amugy ujra be szeretne indulni valami, a korabbihoz hasonlatos megashow-val.

Előzmény: Dr Mac (24)
rayn Creative Commons License 2001.03.31 0 0 26
És honnan tudják hányan nézték a műsort???

Engem még soha nem kérdeztek meg ilyesmiről és egyik ismerősömet sem!
Na és Titeket?

rayn Creative Commons License 2001.03.31 0 0 25
Én nem láttam. Mikor volt?
Akkor ezek szerint nem maradtam le semmiröl. :)))

A faterom mindíg jajogva kapcsolta el a TV-t, mikor elkezdett Geszti szövegelni a műsorelőzetesben.

A villogó fények engem is baromira szoktak idegesíteni, műsortól függetlenül! Olyankor inkább elkapcsolom a TV-t.

Dr Mac Creative Commons License 2001.03.31 0 0 24
Bár van ebben a témában egy másik topik is, de azért itt is megkérdezem:
EZ TÉNYLEG ENNYIRE SZ...R VOLT???
net-boy Creative Commons License 2001.03.31 0 0 23
Megneztem a musor honlapjat!
Ezuton gratulalok a keszitonek s kozlom vele, a lap krealasa soran eltelt izzaszto 20-25 perc nem volt hiabavalo veszodseg!
Legalabb ugyanekkora idotartamot rohogtem vegig rajta!
szerencsefel Creative Commons License 2001.03.30 0 0 22
A szellemi igénytelenség csúcsa. Én az első két kérdés után el is kapcsoltam, úgy tűnik jól tettem. Eddig sem igazán szimpatizáltam Gesztivel, de ezek után aztán tényleg megvan a véleményem róla. Egy biztos: a közeljövőben Geszti műsort biztos nem fogok nézni.
X polgártárs Creative Commons License 2001.03.30 0 0 21
hűbamme, őőő, asszem ezt a műsort inkább kihagyom ezek után.
Előzmény: Csülök (14)
net-boy Creative Commons License 2001.03.29 0 0 20
Nekem a ShowBalvany tetszett. Legalabbis annak azon reszei melyeket lattam.

Nem tudom megfigyelte-e valaki de a musor (GMeter) fenytechnikaja enyhen szolva is idegesito volt. Az a villogas, vibralas. A Musordiszletrol mar nem is beszelve. Arra a nyomorult megboldogult 'nyuszifules' musorra emlekeztetett, tartalmilag is. :(

johnnybravo Creative Commons License 2001.03.29 0 0 19
Az se volt jó.
Előzmény: BahnScorper (15)
lolka_bolka Creative Commons License 2001.03.29 0 0 18
Szerintem sosem volt neki...

Lolka

Előzmény: net-boy (-)
III_Richard Creative Commons License 2001.03.29 0 0 17
Az a 15 perc amit megnéztem, az katasztrófa volt.
Sajnálom Gesztit.
murray Creative Commons License 2001.03.29 0 0 16
pumukli-alteregó
BahnScorper Creative Commons License 2001.03.29 0 0 15
Ahelyett, hogy a Megáll Az Ész-t indították volna újra... az jó volt!
Csülök Creative Commons License 2001.03.29 0 0 14
Aki nem látta, tökéletesen meg tudja ítélni a színvonalát a műsor honpajáról :((
Topicgazda Creative Commons License 2001.03.29 0 0 13
Geszti is eladta magát...
sz Creative Commons License 2001.03.28 0 0 12
:))
Előzmény: KISNYÚL (5)
net-boy Creative Commons License 2001.03.28 0 0 11
Ugy tunik a jo musorra mar Geszti neve sem jelent garanciat. Az meg plusz gusztustalansag a csigaTV-tol, hogy egy szorakoztato musorba is belekeveri a politikat. Targyilagossag ohne.. Nem mintha valaha is letezett volna a hirdetooszlopTV-nel.
Rebell123 Creative Commons License 2001.03.28 0 0 10
Ha csak 25 ezren nézik meg mégegyszer, akkor gyorsan lekerül majd a műsorról...

Üdv
R.

Előzmény: taubácsi (6)
Psyche Creative Commons License 2001.03.28 0 0 9
Fiam a szobájában ezt nézi épp. Megkérdeztem tőle milyen, azt mondta, nem jó és unalmas. (De azért nézi rendületlenül, hja, a fiatalokban még van kitartás.)
Ja, fiam 13 éves.
ambrozia Creative Commons License 2001.03.28 0 0 8
Az első részt megnézi az ember, hogy később tudja hová tenni... Nem is fogom nézni, már most kiszálltam a reklámnál.
Előzmény: sz (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!