Keresés

Részletes keresés

Sheme Creative Commons License 2002.07.25 0 0 3
Úgy látszik, kérésem meghallgatásra találtatott, mert lesz AntIQzooz!!!

Pécsett fog lenni a nagyszabású party, de szerintem innen sokmindent megtudhattok: www.antiq.hu

kicsicsillag Creative Commons License 2001.03.27 0 0 2
Ant(i)IQ...

na, azért ez nemkomoly de majdnem:o)

Előzmény: nobodybuilder (1)
nobodybuilder Creative Commons License 2001.03.27 0 0 1
hehe, ez aztán fantáziadús volt, csillagom :-)))))))))))
Előzmény: kicsicsillag (0)
kicsicsillag Creative Commons License 2001.03.27 0 0 0
0
Sheme Creative Commons License 2001.03.27 0 0 topiknyitó
Hello!

Azért indítottam ezt a topicot, hogy kis hazánkban ne merüljön a feledésbe a régi scene szellem.

Sajnos a mostani - értsd tavalyi - partik szinte csak a Quake-ről szóltak, szinte senki sem foglalkozik az összeröffenés céljával: a versennyel. Elhiszem, hogy sokunk már felnőtt, nem tizenéves, családot is alapított már. Nem szabadna hagyni, hogy egy korszak csak így érjen véget, a magyar scene csillagát nem hagyhatjuk kiveszni. Évente legalább egyszer(!) a Pécsett rendezett AntIQ-ra vigyünk anyagot - én már készítem a egyik compo-ra a cuccot. Remélem Ti is kedvet kaptok és DFJ-ék fülébe is eljut a kérés: legyen AntIQ!
A tavalyin már nem értük el a 300-as létszámot, viszont én jól éreztem magam, remélem mindenki, aki ott volt. Gyerekek, gyertek a scene-re!

Ja, egy óriási kérésem van: akik ott beadtak Amigás demot, fundemo-t, dobjanak már meg egy e-mail-lel lécci'! Ki szeretném tenni a cuccukat egy weboldalra! És azok is küldjenek e-mail-t, akik a 98-99-es partyn is adtak be Amigás anyagot.

Egyébként letölthetitek az 1998,99,2k-s cuccokat innen:
http://pettingmaster.mobiltelefon.hu

Nem vagyok egy webmágus, látszani fog.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!