Keresés

Részletes keresés

lembi Creative Commons License 2006.07.25 0 0 485
A Diamond kráter az hol van? Van köze a hawaii -i diamond head -hez?
Olyan meleg van, hogy a banánfám kivittem a napra néhánby napra, de persze mindennap jó meglocsoltam, de kiégette a levelét a nap. Pedig ez is trópusi növény.
Ki fogom próbálni a Yahoo widget -et, köszi, hogy szólsz. :)
Ha tudtok, akkor még rakjatok már be néhány képet, mert olyan jó látni. :D
Előzmény: Ropoli (484)
Ropoli Creative Commons License 2006.07.25 0 0 484

HI! Mostanság usa-ban halálos a meleg szó szerint, sajnos!

Úgy tudom a Diamond-kráter esős évszakban szép zöld, azt jön a nyár és szept.re teljesen barna,kiégett lesz. Szóval nagyon meleg van:). A nap szerintem erősebb sokkal mint itt,meg kell szokni a páratartalmat kb. 1hét kellett nekem aztán már simán tudtam edzeni meg ilyesmi. A levegő csodálatos....

BOLOND Creative Commons License 2006.07.24 0 0 483
Azert a fagyos Canadaban is szokott cicapusztito meleg lenni:

Előzmény: Zeus SH (482)
Zeus SH Creative Commons License 2006.07.24 0 0 482
Helló BOLOND mester ;) Jó újra hallani Rólad ;) Ezek szerint hazamentetek már? Kíváncsi leszek a képre nagyon, remélem előkerül ;)

lembi mester, Neked pedig a yahoo widget engine-t ajánlom, teljesen vicces, nekem egyfolytában a Waimanalo időjárása van kinn a desktopomon, nagyon szép (szerintem) a gyári időjárás-widget. Nem mintha mondjuk Kecskemét időjárása nem mutatna ugyanígy jól, de azt meg tudom saccolni úgy is, hogy kinézek az ablakon ;)
Előzmény: BOLOND (479)
BOLOND Creative Commons License 2006.07.24 0 0 481
A tropusokon ritkan van tul meleg, a paratartalom miatt. Ha harminc fole megy az eleg ragacsos tud lenni. Kozel a parthoz azert mindig kibirhato a szello miatt:)
Pesten brutalis volt neha, de en szeretem.
Előzmény: lembi (480)
lembi Creative Commons License 2006.07.24 0 0 480
áá köszi, az jó lenne.
Amúgy Hawaii -on ilyenkor nyáron mennyire nagy a meleg? Van olyan meleg, mint az elmúlt néhány napban itthon?
Előzmény: BOLOND (479)
BOLOND Creative Commons License 2006.07.24 0 0 479
Sziasztok lembi, Zeus, ugy latom nagyon aktiv lett a topik, ha lessz egy kis idom visszaolvasok es a Pesti kepet is felrakom(csak meg kell keresnem).
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2006.07.19 0 0 478
Sziasztok,

új fiú vagyok itt, most kerestem rá valami hawaiis-honolulus topicra, mert úgy néz ki, december elején kijutok 1-2 hétre. Van itt olyan közületek, aki kint él/lakik vagy akinek van valakije kint Honoluluban? Lehet, hogy szállás ügyben elkelne egy kis segítség, mert a konferencia hotelje baromi drága lenne. Meg néhány gyakorlati tanács is majd.
lembi Creative Commons License 2006.07.19 0 0 477
benzinzabalo regimodi monstrumauto rajongoknak koszonhetoen nemjelennekmeg az uj hibrid autok:(nekik koszonhetoen,varhatunk meg jopar evtizedet:(
minneljobban rajonganak a regikocsikert,annal kesobbhozzak divatba az uj hibrideket...

A világ olajtermelésének 70% jelenleg a közlekedés használja fel(!), illetve a közlekedés energiaszükségletének 92% az olaj biztosítja(!)

allamnak a benzinadot minimum a duplajara kene emelnie iegyuttal igencsak letudna faragni az allamadosagbol...ha,legalabb-minimum 500-huf lenne a benzin litere (cigivel egyutt)....de igy miattuk mindenki szivna es sziv is (!)...kenyer-tej aremeles...stb:(

Hát szerintem te kezdted a hidrogén hajtást, meg a fentiek sem hawaii -ról szólnak igazán.
Én is végigolvastam, de épp az a lényeg, hogy cégautonak szánják inkább, és köztudott, hogy azok futnak a legtöbbet. És hogyha már ott áttérnek, akkor lassacskán kiépülhet több helyen is olyan kút, ahol lehet hidrogént tankolni.
De amúgy nemtommiért jó, agyből belekötni mindenbe és mindenkibe, lásd ropoli. pár hsz el lejlebb, ő se szólt semmi olyat, aztán mégiscsak sikerűlt.
Nem tudom miért jó mindíg veszekedésre vinni a hangot. :(
Előzmény: tkacsa (476)
tkacsa Creative Commons License 2006.07.19 0 0 476

Mégszerencse,hogynem pusszira osztogatják a vizumot....

 

lembi:

te ezt vegig olvasttad?vagycsak belinkelted?

Reszlet:

"A hidrogénhajtású buszok persze nem kerülnek kereskedésekbe, hiszen a használatukhoz speciális felszerelésre - többek között saját hidrogéntöltő állomásra - van szükség"

 

 

Ráadasul hawaii megozt vegkepnincs is benne........

hapedig szereted az autokat,akkor legközelebb valamelyik autos-topikba linkeld be.

Kösz.

 

 

lembi Creative Commons License 2006.07.18 0 0 475
Hát az nagyszerű lenne.
Amúgy itt egy cikk, most volt róla szó, úgyhogy aktuális, akármennyire is offtopic. :) hiszen, ahogy érzem mindannyiunk szereti a kocsikat:
http://totalcar.hu/magazin/hirek/?main:2006.07.18.&273142

Arról szól, hogy a ford szériába kezd gyártani hidrogén meghajtású motort.
Zeus SH Creative Commons License 2006.07.18 0 0 474
Majd kirakom a szerveremre, én már kaptam Ropoli mestertől egy jókora kupaccal ;)

(Már persze ha ő is hozzájárul)
Előzmény: lembi (473)
lembi Creative Commons License 2006.07.18 0 0 473
Ham ég vannak ilyen képeid, nyugodtan nyomjad befele, engem érdekelnek.
Akármiről is legyen rajtuk szó, hiszen a lényeg az, hogy a paradicsomban készűlt. :)
Előzmény: Ropoli (472)
Ropoli Creative Commons License 2006.07.17 0 0 472

okéééé úúúúúúúvvvvvaaaaaaaaúúúú dejóóóóóóóó.........:)

 

"kékvillogosfényes  rendőrös ub40-ben nemtom mi annyira irigylésre méltóan vuuuauuuu a vilagmasik felén?"  érzékeltettem ilyet????????????????????????????????????? ha igen bocsi...!De nem én kostolgatom a másikat...szerintem. Hawaii-n az embereken lehetett érezni az "aloha" filinget, ez neked nem sikerült... :)

UB40,pakalolo.Hawaii,aloha,reggae...

A rendörségről annyit hogy a legjobb az államokban ja+ Magnum P.i.....:)(voltam ott is) :) ha számít... :)

Aloha filinget tudom milyen azt a képek nem adják vissza, de a hawaii-i filing az nekem még nem elég pontosan érthető...

Ja és bocsi hogy itt megosztottam a képeket az olyanokkal akiknek még nem sikerült kijutni igaz ők nem szóltak be.

aloha :)))

 

 

Előzmény: tkacsa (470)
lembi Creative Commons License 2006.07.17 0 0 471
Köszi a válaszokat, és bocs, hogy offoltam.
A rendőrautó nekem is tetszik, és is lefényképeztem volna, meg persze mást is.
Biztos nem csak azt az egy képet csinálta ő sem.
tkacsa Creative Commons License 2006.07.17 0 0 470

asszem en is valami ilyesmit irtam a 4-6-os viilanyosrol:)

2-hete kiprobáltaam mentem vele,nemrossz jobb mint az elozo,de a polgarmesteri valasztas vegett kerult sor most erre...mint a 4-es meetrot is valasztas elott 2-hettel kezdtek UJRAfurni...stb...stb

ropolinak:

kékvillogosfényes  rendőrös ub40-ben nemtom mi annyira irigylésre méltóan vuuuauuuu a vilagmasik felén?

ha esetleg naplemente lenne a háttérben,vagy duplaszivárvány...vuulkanikus-kanyonok......aszondom okéééé úúúúúúúvvvvvaaaaaaaaúúúú dejóóóóóóóó.........:)

 

 

 

ja,én félévet voltamkint,heti 18-orat dolgoztam,volt idom boklászni bőven.

Cateye_ Creative Commons License 2006.07.17 0 0 469

Mindenkitől előre elnézést kérek az OFF-ért!

Van külön 4-es és 6-os villamosjárat is. Azért nem hallod őket külön emlegetni, mert a 2 járat útvonala kis kivételtől eltekintve ugyanaz: mindkettő egyik végállomása a Moszkva tér, a másik végállomásuk: a 4-esnek a Fehérvári út, a 6-osnak a Móricz Zsigmond körtér. Egyébként 2 új Combino villamos biztosan közlekedik már a vonalon, ma reggel ahogy munkába mentem, a Ferenc körútnál találkozott a 2 szerelvény, videóztam is őket :)

Előzmény: lembi (459)
Ropoli Creative Commons License 2006.07.15 0 0 468
Milyen neked a hawaii-i filing???? Neked milyen volt Hawaii-n?
Ropoli Creative Commons License 2006.07.15 0 0 467

hát nem az vagyok??? nem vagyo helyi lakos....

milyennek kéne lenni milyen az a filing amire gondolsz, nem értem... bocsi

Előzmény: tkacsa (466)
tkacsa Creative Commons License 2006.07.15 0 0 466
bocs,de a fenykepekeid kozul eggyaltalan egyikensem lehet erzekelni (latni) a hawaii filinget pillanatra sem:(
elso pillantasra,csak amolyan tipikus turistas kepecskek:(
Előzmény: Ropoli (465)
Ropoli Creative Commons License 2006.07.14 0 0 465
Lehet egy kicsit  nyers voltam de megint belefutottam egy biztonsági valakibe egy boltban aki jellemzi a térség magatartását.... szóval ne vedd sértésnek a hozzászólásomat köszi!
Előzmény: tkacsa (461)
Ropoli Creative Commons License 2006.07.14 0 0 464

BOCSI!Ezt részletezd nekem kérlek mit is akarsz kérdezni mielőtt még azt hiszem hogy beszólsz vagy ilyesmi... mert még azt találom hinni hogy "igazi bunkó magyar" vagy...! Szóval fogalmazz egy kicsit másképp hogy megértsem, köszi!

Előzmény: tkacsa (461)
tkacsa Creative Commons License 2006.07.14 0 0 463
hibridauto,hibridmotor,akkomaaa hibridhajo,meg hibridrepulo....
ingyen foldkoruli utazas...hi-hi
igyen megcsekkolhatnad hawaii-t,tahitit,fiji-szigetek...egyebek.
deszep alom...ebreszto",azt gyerunk inkabb tankolni meg 1-2 liter benzint a kocsiba,azt joha a sarki kozertes tescoig eljutunk kenyerert meg tejert.
(hadd dolgozzon csak a hulye parasztja a semmiert)
Előzmény: Zeus SH (445)
lembi Creative Commons License 2006.07.14 0 0 462
Bocsi, tudom eléggé Off volt, de már fúrta az oldalam, és most aktuálissá vált.
Előzmény: tkacsa (460)
tkacsa Creative Commons License 2006.07.14 0 0 461
bocsi,de igy kepalapjan te is a 24-oras legkondicionalt konditeremben nyomulsz honoluluban,zsiregeto kokszokat zabalva......vagy talan esetleg vizben uszva turazol a hegyek kozt
Előzmény: Ropoli (420)
tkacsa Creative Commons License 2006.07.14 0 0 460
legyszi legkozelebb kattints a villamos topikra...koszi
amugy 99%-ban mindketto utvonala ugyanaz,csak az utsomegallo kulonbozik a budai-oldalon...fehervari ut illetve moricz-zsigmondkorter...
Előzmény: lembi (459)
lembi Creative Commons License 2006.07.14 0 0 459
De most van akkor 4 -es is, meg 6 -os is, vagy peidg 46 -os? Vagy hogy van ez? Csak azért, mert még sosem hallottam külön.
Előzmény: Zeus SH (458)
Zeus SH Creative Commons License 2006.07.14 0 0 458
Még nem. Majd szép lassan berakosgatják őket.

Egyébként zsebtolvajtól _annyira_ nagyon nem kell félni, ha mondjuk a táskád mélyén tartod az értékeid. Mobilt meg belső zsebben, s lehetőleg nyakba akasztva, s nem "villogtatod", feleslegesen.
Előzmény: lembi (457)
lembi Creative Commons License 2006.07.14 0 0 457
Hát ennek nem örülök. Akkor majd odakell hogy figyeljek.
Most odatették az uj villamosokat?
tkacsa Creative Commons License 2006.07.14 0 0 456
4-6-os villamos nemcsak europa,de talan a vilag egyik legforgalmasabb es legzsufoltabb villamos jarata....nagyfoku tomegnyomor,lokdosodes mivel nem a zoldello varosligeten megy keresztul,hanem a kocsikkal zsufolt szurke-poros koruton.


Leza baratnomet,pont azert kedveltemmeg hawaii-on (annak ellenere,hogy tipukis szoke-kekszemu aki februar 14-en szuletett) mert mikor megismertem, 22-eves egyszeru autoja volt minden extranelkul....majd egyhonaputan kiderult,hogy siman rohogve lehetne neki a legujjabb meno-mano csilivili fullextra....stb talan ezert is maradtam vele felevig,ami szinte rekord nalam:)sot a mainapig emilezgetunk igy 2-ev utan is:)persze o meg ottvan,es probal csalogatni vissza... kifizetne nekem megegyszer a repulojegyet most is...igaz anno felevutan egy foldkoruli utazast akart kifizetni nekem teljes ellatassal,de nekem nemvolt pofam elfogadni,amit egy kicsit banok is,de akkosincs hozza pofam.kamuvigyor...egyebek.
meg 1-2 honaputan hasznalt biciklit vettem neki 20-dolcsiert,o"meg cserebe laptop ajandekozott nekem...stb...stb

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!