Keresés

Részletes keresés

Zeus SH Creative Commons License 2006.06.30 0 0 400
Szerintem gyere el, mindenképp megéri ;) Egy pici Amerika amit ott talál az ember. Hawaii nem tartozik a leginkább preferált államok közé, de úgy érzem, hogy a cowboy-kalapos, bőrmellényes emberkék nem fogják kiutálni a virágos-pálmás inges "turistákat" ;)
Előzmény: lembi (399)
lembi Creative Commons License 2006.06.30 0 0 399
Annak is nagyon jó a mintája! Nagyon jó, hogy lettek ezek az ingek.
Én meg azon gondolkozok, hogy lehet, hogy csak elmegyek az amcsi autós találkozóra, és beszerzek, hogyha lehet egy két relikviát.
Előzmény: Zeus SH (398)
Zeus SH Creative Commons License 2006.06.30 0 0 398
ÉnPersze lembi mester, összeszedem magam, és valamikor írok. A mai napom kissé rohanós volt, hülyére futottam magam. Mindenesetre sikerült egy képet csinálni rólam... Ez az egyik ingem ;) Szóval így járok most munkába, még a díszebédre is így mentem.. ;) S nem teljesen mellékes, hogy a főnököm fotózott rólam egy ilyen vidám képet, ahogy megtámasztottam a szekrényét.. ;D
Előzmény: lembi (397)
lembi Creative Commons License 2006.06.30 0 0 397
Hát akkor mindenképp beszerzek majd egy olyat is. Már gyűlik szépen lassan a pénzecském. Úgy várom már.
Zeus^SH arról az amerikai autostalálkozóról egy mail -ben tudnál nekem ezt azt írni, hogy miket kb mennyiért lehet venni, meg mennyi autó van, meg milyen szokot lenni, belépő van-e, meg ilyesmiket, ha nem gond?
Előzmény: No.9 (396)
No.9 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 396
És az egészet belepakolod egy hasonló mintás bőröndbe...
Az ugyanis a "legdurvább" amit láttam. :)
Előzmény: lembi (395)
lembi Creative Commons License 2006.06.28 0 0 395
Abban biztos lehetsz. Annyi mindent fogok hozni, hogy arra fog elmenni az összes pénzem. Még Hawai'i mintás zoknim, cipőm, papucsom, mindenem lesz. :D
Előzmény: Zeus SH (394)
Zeus SH Creative Commons License 2006.06.27 0 0 394
Hát, ne is törődj a nézelődőkkel... ;) Az fontos, hogy jól érezd magad az ingben.

Remélem a táskányi ingből majd nekem is jut majd ;)
Előzmény: lembi (393)
lembi Creative Commons License 2006.06.27 0 0 393
Hehehe, jó lehet az is. Hát elég sok szempár tapadt rám az biztos. Szokatlan viselet itt. De jó volt. :)
Ha egyszer kijutok, egy táskányi ilyen ruhát fogok venni. :)
Előzmény: Zeus SH (392)
Zeus SH Creative Commons License 2006.06.27 0 0 392
Hát igen, jó anyagból vannak, az tény ;) Ugye hogy egész kellemes viselet ebben a melegben? Nekem az "ünneplős" ingemen csiszolt kagylóból vannak a gombok. Na azt sem igazán fogják űberelni ;)
Előzmény: lembi (391)
lembi Creative Commons License 2006.06.27 0 0 391
Sajnos nekem nincsen digitális fényképezőm, de lehet, hogy tudok majd szerezni, aztán, lekapom, és beteszem.
És a legjobb az egészbe, hogy nem is gagyi, mert az anyaga, meg úgy az egész elég korrektűl meg van csinálva. Ezen kívűl, senki sem tud utánozni, hogy ő is vesz ilyet. Mert az szinte biztos, hogy nincsen még egy ilyen az országba. :)
Szóval nagyon örülök, hogy lett. :)
Előzmény: Zeus SH (390)
Zeus SH Creative Commons License 2006.06.27 0 0 390
Örülök hogy megérkezett ;)

Szerintem vedd fel, és mutasd meg neki környéket ;) Meg majd pakolj be róla képet ;) Szép idő van ma hozzá, mindenképp abban kéne szaladgálnod ;)
Előzmény: lembi (389)
lembi Creative Commons License 2006.06.27 0 0 389
Na megérkezett! Hát egyszerűen gyönyörű!
Nagyon köszönöm neked is BOLOND, neked is Zeus^SH!
Lehet, hogy még ma fel is avatom.
Az anyaga is nagyszerű, meg a mintája is, meg a mérete is pont jó. Nem gondoltam volna, hogy minden jó lesz, de szerencsére igen! Köszi még1X
Előzmény: Zeus SH (388)
Zeus SH Creative Commons License 2006.06.27 0 0 388
Vigyázz is rá ;) Én is vigyázok rá, de attól még ebben járok dolgozni. Nem tudom mitől, de (úgy érzem) hűvösebb, kellemesebb viselet, mint a rövidujjú póló és társai ;)
Előzmény: lembi (387)
lembi Creative Commons License 2006.06.26 0 0 387
Ez szép volt, és igazad is van. De azért óvatos leszek vele. :)
Előzmény: Zeus SH (386)
Zeus SH Creative Commons License 2006.06.26 0 0 386
Szerintem vedd fel nyugodtan ;) Ne arra gondolj, hogy "elkopik", vagy efféle. Egyszerűen inkább próbálj meg örülni neki. Aztán mire oda kerül a sor, lesz másik ing. Nem szabad mindent a jövőnek őrizgetni, mert akkor ma nem élsz.
Előzmény: lembi (385)
lembi Creative Commons License 2006.06.26 0 0 385
Ne is mond. Annyira várom már. Csak az a baj, hogy ismerem már magam, és annyira fogok rá vigyázni, hogy alig merem majd felvenni. :)
De ha egyszer kijutok, akkor egy táskányi ruhát hozok haza. Még melózni is Hawai'i -i ruhában fogok. :-D
Előzmény: Zeus SH (384)
Zeus SH Creative Commons License 2006.06.26 0 0 384
Természetesen néhány ember furcsállja ezeket a vidám színű ingeket, de aki emlékszik a Magnum c. sorozatra, abban is Thomast egy-kétszer megszólta Higgi úr az öltözködése (leginkább az ingei) miatt. Szóval van akinek bejön, van akinek nem.

"Szőkének" (plázacicának?) meg teljesen mindegy szerintem... az olyan jellegű fejecskékbe nem fog beszivárogni a polinéz kultúrából még ennyi sem. Szerintem ez már túlnyúlik némelyeknek a látóterén, és az ilyenek elkönyvelik, mint "nem létező" dolgot.

Na, majd meglátjuk, a te környezeted hogyan viszonyul ehhez, lembi mester ;) Egy óra tájban feladtam a postán a címedre egy széép barna bélelt borítékot, lehet holnap délután már te is hawaii ingben járkálhatsz a nép között. ;)
Előzmény: lembi (383)
lembi Creative Commons License 2006.06.23 0 0 383
Hogy mi volt számára ebben olyan furcsa? :)
Be van sok ember "gyepesedve", és nem hiszi el lehet, hogy más fajta "kúltúra" is van a világon.
De neked aztán, hogy még papucsod, meg nadrágod is van, igazi Hawaii -i, az aztán valami. így rendesen érezheted még itthon is az "aloha Feelinget". :)
Előzmény: Ropoli (382)
Ropoli Creative Commons License 2006.06.23 0 0 382

Megkérdezte egy "szőke", hogy hol vettem(piacon?),mondom szerényen,félve hogy Waikiki-n :) ! Kinevetett még jobban és nem hitte el hogy a világon valahol is hordanak ilyet! Mondom neki a gatyámat és a papucsom is Hawaii-ról van! Kinevetett!!! Hiába mondtam neki hogy hogy jutottam oda csak kinevetett!!! :))

Aztán ráhagytam... gondoltam mesélek neki még az "aloha érzésről" de nem eröltettem meg magam nem érdemli meg, remélem értitek!!! :)

Nektek viszont A L O H A !!!

Előzmény: lembi (381)
lembi Creative Commons License 2006.06.23 0 0 381
Te meg büszkén mondtad, hogy Kanadából való. :))
Várom már nagyon, hogy én is feszítsek benne. :-D
Előzmény: Zeus SH (380)
Zeus SH Creative Commons License 2006.06.23 0 0 380
Az az ing remek ;) Komolyan mondom, nagyon tetszik ;)

Az enyémet tegnap "csak" négyen kérdezték meg, hogy hol vettem ;)
Előzmény: Ropoli (379)
Ropoli Creative Commons License 2006.06.22 0 0 379

Zeus SH te láttad a fényképeken milyne ingem van( piros alapon fehér virágok ). Na ma abban és a hozzá való hawaii-i nadrágban jöttem melózni!!! Megnéztek!!! Én tudom nekem mit jelent!!! :) Aloha

Előzmény: Zeus SH (376)
lembi Creative Commons License 2006.06.22 0 0 378
De várom már, hogy nekem is itt legyen. Nagyon jól fogom érezni benne magamat.
A tiédről is kűldj már el egy képet. Kíváncsi vagyok rá. :)
Előzmény: Zeus SH (377)
Zeus SH Creative Commons License 2006.06.22 0 0 377
lembi mester: az én ingem egészen jól tolerálják, azt hittem mindenki falnak fog szaladni tőle. De érdekes módon felismerték, és teljesen pozitív módon álltak a dologhoz.

Tekeregtem az érettségizők között egyet, és sok vigyorgás közben azt kommentezték, hogy a papírpoharas kapucsínó helyett mondjuk ihatnék koktélt üvegpohárból, és akkor teljesen Hawaii-n éreznék magukat tőlem ;) Mindenesetre hízelgőnek mondható a dolog... ;)
Előzmény: lembi (374)
Zeus SH Creative Commons License 2006.06.22 0 0 376
Ma "bekeményítettem", és annak ellenére, hogy mennek a szóbeli érettségik és "kisegítő személyzet" vagyok, rövid nadrágban, papucsban, hawaii ingben jöttem melózni.

Van sikere egyébként a dolognak ;D
Előzmény: Ropoli (373)
BOLOND Creative Commons License 2006.06.21 0 0 375
Nagyon szivesen!
Előzmény: lembi (374)
lembi Creative Commons License 2006.06.21 0 0 374
BOLOND: NAGYON szépen köszönöm az inget!!!!!
Örök hála!
Nembaj Zeus^SH majd legalább kettőnket néznek hülyének. De akkor is abba fogok lenni. :-DDDD
Ropoli Creative Commons License 2006.06.21 0 0 373

Aloha!

Kint nagyon sok Mindenki ilyen ingekben teszi-veszi a napi dolgait!!! Nálunk "égő", igaz ez a szó csak nálunk létezik...!!!

No.9 Creative Commons License 2006.06.21 0 0 372
Na ez nem olyan komoly. Van pár ismerős, akik már párszor körberepülték a Földet, és egy idő után már nehéz megjegyezni az összes utat. Ilyen oszlopcímek vannak hogy: dátum, reptér (induló/érkező), légitársaság, járatszám, géptípus, távolság (mérföld, km) időtartam stb... . Plusz fanatikusoknak IATA kódok, lajstrom, sor/szék :)
És persze amiből lehet abból min, max, átlag, összesen... Meg gyakoriság a légitársaságokból, repterekből, géptípusból. Ezek százalékos megoszlása stb. Persze mindezt szépen megcsinálva úgy, hogy ha beírok valami, akkor szépen számolódjon ki minden :)
Előzmény: Zeus SH (371)
Zeus SH Creative Commons License 2006.06.21 0 0 371
Hajjajj... ezek félelmetes dolgok... ;)

Itt tanítanak vmi idegenforgalmi dolgot, és egyszer elküldtek, hogy kiművelődjek egy ehhez szükséges szoftverből. Az első 15 percet megértettem az egész napos kurzusból, amikor a telepítést magyarázták metrószinten. Aztán belehúztak, és olyan idegenforgalommal, utazással, helyfoglalással kapcsolatos kifejezések, fogalmak röpködtek hogy csak pislogtam csendesen, s úgy éreztem, tán kínaiul vagy hindiül beszélnek. Egy fikarcnyi értelme nem volt hogy ott legyek.. ;)

Szóval ezzel azt akartam mondani, hogy megijeszt, ha repülőút nyilvántartásról hallok ;D
Előzmény: No.9 (368)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!