Keresés

Részletes keresés

johnnybravo Creative Commons License 2001.05.04 0 0 19
Az nagyon jó! Gratula.
Előzmény: Selindek (18)
Selindek Creative Commons License 2001.05.04 0 0 18
Jelenleg 443 játékos játszik 57 játékban.
Persze, lehet, hogy néhány játékos több játékban is játszik egyszerre.

Ahhoz képest, hogy még nem is volt hirdetve egész jó...

Előzmény: johnnybravo (17)
johnnybravo Creative Commons License 2001.05.03 0 0 17
Hány felhasználó van már ?
Előzmény: Selindek (16)
Selindek Creative Commons License 2001.04.26 0 0 16
Tegnap elesitettuk a jatekot.

Mivel komolyabb problema a beta-teszt folyaman nem merult fel, az eddig elert etredmenyek megmaradnak.

A jatek a www.jatek.hu oldalrol erheto el.
de lehet probalkozni a www.hadur.hu vagy www.hadvezer.hu -rol is.

johnnybravo Creative Commons License 2001.04.25 0 0 15
Mikor élesítitek a játékot ?
Előzmény: Selindek (14)
Selindek Creative Commons License 2001.04.24 0 0 14
is-is.
Előzmény: johnnybravo (13)
johnnybravo Creative Commons License 2001.04.24 0 0 13
Üdv Rátkai úr! :)

Új Vadnyugat 3 ?

Ez most a saját projekted vagy a Jatek.hu produkciója ?

Előzmény: Selindek (-)
Selindek Creative Commons License 2001.04.24 0 0 12
A jatek atmegy a tuzfalon, mindossze figyelmezteteskent irja ki, hogy az adott portot nem tudja hasznalni. A kulonbseg mindossze anyi, hogy egy picit lassabb lesz.(En is tuzfal mogul jatszom)
A technikai tippeket koszonom, meg ma megnezem.

A haditerveknel latszik ha mar leptel a korben, mert akkor feketevel irja ki a jatek-adatokat. (Ha meg nem leptel, akkor narancssarga) Magaban a jatekban pedig latszanak a kiadott parancsok ikonjai.

Az ora is jo otlet, csak idot kell ra szakitanom... :)

ma vagy legkesobb holnap felkerul a szep uj design es a help is(Ez sajnos nem rajtam mulik), es indul egy reklam-kampany is. Szoval hamarosan - remelem - rengeteg ellenfel lesz es felpezsdul az elet a jatekban.

A velemenyed pedig tovabbra is erdekel !

Előzmény: slacs (10)
slacs Creative Commons License 2001.04.23 0 0 11
Meg valami eszembe jutott, a haditerv oldalra nem tennel ki egy orat, ami a szerver idejet mutatja ?
(mondjuk a PING-PONG-nal mindig szinkronizalnal, kozben meg a lokalishoz valo utolso elteres alapjan raknad ki)
Csak mert ugy konnyebb lenne kivarni a kezdetet ...
Előzmény: Selindek (9)
slacs Creative Commons License 2001.04.23 0 0 10
Eloszor is koszonom a valszokat, masodszor pedig a visszaforditas egyik elozmenye az volt, hogy a tuzfalon felakadt a 4004-es port ...
Masreszt egyebkent honnan tudnam, hogy a chat-en lehet szinesen is irni :)
A gombok problemajat megoldja, ha az ImageButton-t nem Canvas-bol hanem Component-bol szarmaztatod (az IE-ben a Canvas sem ugy van mint kellene ...)
Nem a levegobe beszelek, atirtam es kiprobaltam ...
Egyebkent tenyleg szepen elvalik az alapoktol (BaseApplet), latszik a felepitesen, amit irtal.
Mar pontosan nem emlekszek mi szurt szemet eloszor, de az SSSTextField-ben en pl. a processKeyEvent()-et definialnam felul, ugy nem villan be a nem kivan karakter ...

Amugy a jatek nagyon tetszik. Lehet egy aprosagot kerni bele ? Jo lenne, ha valahol latszodna, hogy az adott korben mar van e tarolt lepes.
Es remelem, hogy nincs harag.

Ja a tobbiektol pedig elnezest kerek, nem akartam senkit sem untatni ...

ui: ha a tovabbiakban is kivacsi vagy a velemenyemre, akkor szivesen irok.

Előzmény: Selindek (9)
Selindek Creative Commons License 2001.04.22 0 0 9
Mivel meg beta, leallasok lehetnek. Penteken kerult fel egy uj verzio, annak elmeletileg ki kell kuszobolnie a hibak nagyreszet.
A doc file le lesz cserelve, amint a vegleges szabaly osszeall. talan mar hetfon.
A oldalnak azert nincs design-a, mert lesz egy kulon indito-oldal is, es fix ablakban hoza majd fel a jatekot.

A mozillas gond sajnos lehetseges. Csak IE-vel es netscape-el van idom tesztelni. Egyszeruen nem eri meg a kevesbe elterjedt bongeszokkel foglalkozni, barmennyire is szeretnem. Igy is epp eleg szopas van a ket bongeszo elteresei miatt.

slacs:
A visszaforditas nem szep dolog... A nem tul szep megoldasok azert vannak benne, mert egy eleg hosszu folyamatos fejlesztes eredmenye az aktualis alap-rendszer verzio. (Tobb program is keszult a korabbi verziokkal, es szegenynek meg kellett oriznie a visszamenoleges kompatibilitast. nehany aprosag kijavitasara pedig egyszeruen nincs idom.)
Ha konkret peldakat is tudsz, hogy mit lehetne jobban, varom az otleteket. Ja, es ha mar szakember kerult ide... nincs veletlenul otleted, hogy miert nem frissiti a gombokat a fokepernyon, amikor bejelentkezik valaki? (Neha egyszeruen nem rajzolja ki a gombokat, pedig ott vannak !)

Az atvagos hasonlosag nem veletlen. mondjuk ugy, hogy ha az az 1.0, akkor ez a 3.5 .
Elemeletileg barmilyen DB lehet mogotte.
Azert resin, mert az a legkenyelmesebb.

slacs Creative Commons License 2001.04.21 0 0 8
Mar probaltam, 2 gyorsat jatszottam is. Nekem tetszik. Bar volt nehany problema, ugy tunik nagyon sok a leallas, mikor nem latszik egy jatek sem ...
Amugy megneztem az appletet, visszaforditottam ...
Van vmi kozod az atvagohoz ? Csak mert nehany megoldas igencsak hasonlit ...
Egyebkent nem rossz a felepites, bar nehany helyen lehetne rajta javitani. Ha lenne idom ra, akkor probalkoznek egy kicsit, hogy kiismerjem a szervert is. Puszta szakmai kivancsisagbol (akar privatban is jo) elarulod, hogy milyen DB van mogotte ? Es miert pont resint hasznalsz ?

Udv: slacs

ZR Creative Commons License 2001.04.19 0 0 7
Kiresetelted a játékot? Vagy csak vége a tesztidőszaknak...?
ZR Creative Commons License 2001.04.18 0 0 6
Már nyomom...nem rossz...kicsit furcsa érzés, ahogy a képernyő balfelső negyedében meghúzza magát...
A kódex kimeritő, de eltartott egy darabig a megértés a játékban...2 kör kellett hozzá...

Összeségében tecc...figyelemreméltó...

iceride Creative Commons License 2001.04.17 0 0 5
Megyek megnézem...
Rephyx Creative Commons License 2001.04.15 0 0 4
Na irom is az eszreveteleket....
Nem megy mozilla alol, azaz megy, de nem tudom elolvasni mi van a gombokra irva, illetve nincs semmi grafika, csak undorito pottyos hatter, meg ilyen borzadalyok. IE alol tokeletes, bar zavar, hogy nem 'elrejtodo' talca es 800x600-as felbontas mellett a reklamcsik miatt kilog a 'tanacsterem' es a 'kodex' menupont felig a keretbol. A kodex-nel elojovo doc file eleg bizarr, at kene sima html-be tenni, borzaszto. Jobb oldalon minek kene lennie ? Nalam nagy szurkeseg van csak. Egyenlore ennyi, megyek kiprobalom.

r.

Selindek Creative Commons License 2001.04.15 0 0 3
Egy kis turelem kell hozza... kb 350 KB-nak kell letoltodnie. Egyszer ki kell varni...
Laszlo- Creative Commons License 2001.04.09 0 0 2
Egy zold csikon kivul mast nem latok azon az oldalon.
Előzmény: Selindek (1)
Selindek Creative Commons License 2001.04.09 0 0 1
Ezt nem hiszem el.

Itt egy uj, teljesen ingyenes strategiai jatek, es senki nem akarja kiprobalni ?

Sochx Creative Commons License 2001.03.26 0 0 0
sajnos 0 időm van most erre, pedig érdekel:(
Selindek Creative Commons License 2001.03.26 0 0 topiknyitó
Elkészültem az új online stratégiai játékom játszható verziójával.
Itt az URL:

http://www.netjatek.hu/games/HDR.jsp

Az egész játék browserből megy, de szerintem grafikailag és játszhatóság szempontjából sem kell szégyenkeznie.

Gyertek, próbáljátok ki, és írjátok meg a hibákat !

(Ha épp senki nincs online olvasgassátok a Kódex-et, vagy indítsatok lassú játékot, 1 napos körökkel.)

Harcra fel !

Rátkai István

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!