Keresés

Részletes keresés

Csülök Creative Commons License 2001.03.26 0 0 6
My dear old Sztrovacsek!
Figyeélmeztetlek, hogy itten, vagy 100 Drugics (ámbár nem hallgatag) írdogál, akiknek a politikai(?) meggyőződése képezi a saját Melanie-jukat, és amennyiben azt sérelem éri, akkor nincs annyi búzakék zománcfesték, amennyi elegendő lenne...
Előzmény: Wágner úr (5)
Wágner úr Creative Commons License 2001.03.23 0 0 5
Há' nem is egy nagy élmény a sok bolondjózan veszexős között lenni... még szerencse, hogy tántoroghatok, habár má' ezér' is leugattak... aszonták, hogy komolykoggyak, nahát! Hogyisne! Üssön meg mást a guta! Én meg iszom a Sörömet... Egészség!
Előzmény: Csülök (4)
Csülök Creative Commons License 2001.03.23 0 0 4
Tévedés!
A MI Wágnerünknek egyáltalán nem kedvence a Politika, sőt úgy került bele, mint Pilátus a Krédó nevű kocsmába...
Igaz vén sörissza?
Előzmény: MoJo JoJo (-)
Wágner úr Creative Commons License 2001.03.23 0 0 3
Én, kérem szépen, mindenet tudok mindig, de főleg a Söröt inni... hukk, bocsánat... de hogy megnyugoggyá' itten van egy Real Audijó (3,5 mega) a kukac tévéből, ahol Trebitschel lobbizunk, de semmi kitalácijós kérdés... meg aztán itten meg van ugyanolyan (1,8 mega) a Magyar Királyiból, de ottan nem köllött beöltözni, ellenben sokk Söröt ittunk utána.... de nem a Mólés Rúzsba', mer' ottan csak flanc van, berúgni meg nehezebb és drágább is... Egészség!
Előzmény: MoJo JoJo (2)
MoJo JoJo Creative Commons License 2001.03.23 0 0 2
Azért rögtön reagáltál, tehát tudsz valamit.

Én is a Moulin Rouge-ra tippeltem, jobb ötletem nem volt.

Előzmény: Wágner úr (0)
fanyűvő Creative Commons License 2001.03.23 0 0 1
Zaturek Manfréd még lehetett!
Wágner úr csak részegen normális.
Előzmény: Wágner úr (0)
Wágner úr Creative Commons License 2001.03.23 0 0 0
Tévedés, az egy igazi Wágner volt... attól még lehet úr is, ha nem is totálrészeg... hukk, bocsánat... Engemet legfeljebb valami Rejtő akármiben mutogathatnak, de akkor ottan van a Trebitsch is, hogy nyilatkozzon, amig én nyeletkezek... de főleg Söröt... Egészség!
Előzmény: MoJo JoJo (-)
MoJo JoJo Creative Commons License 2001.03.23 0 0 topiknyitó
Nem hiteles, amit mondok, de lehet, hogy igaz.

Tegnap egy Wágner Ernő nevű úriember ült le játszani Jakupcsek vetélkedőjébe. Azért gyanús, mert JG senkit nem szólított idáig "úr"-nak, csak most Wágner urat (tán ő is indexel itt??:-)))) Választott téma a politika volt. Lehet, hogy téves a feltételezés, de sok itt az egybeesés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!