Keresés

Részletes keresés

ascé Creative Commons License 2009.02.18 0 0 879
attól függ, hogy szemből vagy hátulról pillantom meg elöször a hölgyeményt:)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.18 0 0 878
Punci, bankszámlakivonat.
1faszu Creative Commons License 2009.02.18 0 0 877
első a zarc!
aztán minden mást:D


vasgyári capriccio Creative Commons License 2009.02.18 0 0 876
arc,kéz
Qki Creative Commons License 2007.01.19 0 0 874

(Bármilyen meglepő is)    1. szemöldök ( a csúnyán ívelt, hiányos , aszimetrikus avagy  a szemrés ívével megegyező - túlságosan "kis sugarú" szemöldök számomra máris 'agyoncsapja" az - egyébként kedvező - összbenyomást is...

                                        2. szem

                                        3. száj

                                        4. arc (összhatás, harmónia, belső kisugárzás)

majd: az alak jön alulról felfelé, vagyis:

                                         5. lábak

                                         6. derék

és végül jöhet a finom  :   7. melle(húsa)   :))))))

                             

 

                                          

orfe Creative Commons License 2007.01.19 0 2 873
A szemeim automatikusan a lábakat nézi meg egy nőn.Ha azok szép,formásak,akkor jöhet az arc.
Monsz Creative Commons License 2007.01.18 0 0 872
1.Arc (ebbe nekem a haj és a szem is beletartozik, tehát lényegében a fej:))
2.Mell
3.Csípő
4.Karok, kezek
5.Lábak
6...Aztán utána a legjobban tetsző részeken ismétlek:))

Szal lényegében fentről lefelé.

Jah, valamit kihagytam: Ha látszik, akkor a nyak, közvetlenül a fej után!!
Előzmény: Törölt nick (871)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.18 0 0 871
Ami szembetűnő.
wei Creative Commons License 2007.01.18 0 0 870
Görögdinnyét árulsz? :)
Előzmény: hokimen (868)
feetfetish Creative Commons License 2007.01.18 0 0 869
Én a hölgy lábikoját nézem meg elöször, az sok mindent elárul.
hokimen Creative Commons License 2007.01.15 0 0 868
mellek
mellek
csípő
mellek
fenék
mellek
combok
arc
haj
mellek
lábak
nyak
mellek


kb ilyen sorban
:))
telhetetlen27 Creative Commons License 2007.01.15 0 0 867
Fontos hogy szimpatikus legyen az arca,de én a nyakukat figyelem meg alaposabban a nőknek..Sokat elárul
kapcsolokert Creative Commons License 2007.01.15 0 0 866
A szemek után kimaradt a bőr és a bőrszín
Előzmény: kapcsolokert (865)
kapcsolokert Creative Commons License 2007.01.15 0 0 865
Kisugárzás, benyomás, impresszió
Arc
Szemek
Fenék
Mell
Lábak
Igenyespar2116 Creative Commons License 2007.01.15 0 0 864
http://origo.hu/i/0408/20040803mell.jpg


ezen is az arcot, szemet nézed meg először? őszintén:)
Előzmény: elonytelen jellemu (863)
elonytelen jellemu Creative Commons License 2007.01.15 0 0 863

Sziasztok,

 

 

én:

 

-arc (szem!!!)

-mell

-bőr

-fenék

-láb

Igenyespar2116 Creative Commons License 2007.01.15 0 0 862
nekem változó, hogy mit nézek meg.

talán úgy tudnám megfogalmazni , hogy a feltűnő dolgokat, akár pozitív akár negatív irányba.

tehát egy ritka ronda öltözetet is megnézek, vagy egy ritka ronda picsa után is utána fordulok....mert felhívja a figyelmét a rondaságával, ez nem azt jelenti h. tetszik, sőt.:)


tehát általában megnézem a feltűnő dolgokat, ilyen al apon a szép melleket, szép feneket, szép alakot, szép pofit. kinél mit, melyik nő mit hangsúlyoz ki.

aztán persze alaposabban végignézek midnent és az arc sem az utolsó szempont.


de ez nem azt jelenti h. az a nő tetszik, vagy valamiért kellene nekem.

nálam fontos a benyomás, kisugárzás, értelmiség, amit nem egy megbámulás után kapok meg.
Sutan Creative Commons License 2003.01.14 0 0 861
Tagadhatatlanul fantörpikus és nagyon csábító lehet egy jól megválasztott, a személyiséghez tökéletesen illő illat.:-))
Csak nem mindenki és mindig használ parfümöt, így a szimatolás alapján történő választás nem mindig jön be...:)
Előzmény: LeNoir (860)
LeNoir Creative Commons License 2003.01.14 0 0 860
Lehet, hogy hülyén hangzik, de én nem nézek először, hanem szimatolok.
Egy kellemes parfüm miatt szoktam utánanézni általában a nőknek, akkor meg leginkább lábtól haladok felfelé.

Ha mégis nézelődök, akkor természetesen az arcát nézem meg először egy nőnek úgy összhatás szempontjából, utána a kezét, majd külön-külön az orrát, szemöldökét, száját és végül a szemét.

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 859
de, hiszen éppen az a cél ...
Előzmény: Törölt nick (858)
Girland Creative Commons License 2003.01.13 0 0 857
Igen az igezo szemek tobbet ernek mindennel,hiszen valoban szinte majdenem teljesen biztosan ra lehet hibazni az illeto holgy lelkivilagara is!-)))
Előzmény: Törölt nick (856)
MALWIN Creative Commons License 2003.01.05 0 0 855
A szemeteket.El tud varázsolni, szinte belehülyülök.Mert AZ a lélek tükre, nem az arc.
Aztán gyengém még a lábfej és a kéz.Azok a könnyű, hosszú ujjak!!
Sajna, kevés részem van bennetek.. .-((
Girland Creative Commons License 2003.01.05 0 0 854
Ez igy igaz, hiszen az arc a lelek tukre ,ami nagyon igaz es lehet barmilyen aranyos is alapjaban veve, ha pl.sugarzik a hideg szamitas maris tonkre van teve a helyes pofi es a tulajdonosa renomeja!-))
Előzmény: Törölt nick (853)
Girland Creative Commons License 2003.01.05 0 0 852
Ezzel teljesen egyet ertek! Nekem is a legfontosabbak egyike az arc,amit egyebkent legeloszor megnezek! Ha az nem stimmel,akkor nehezebb a vonzodas,de ha az arc helyes,akkor az egyeb testreszek mar masodlagosak. Vilagosabban fogalmazva: Helyes arc molett,koverkes lany ok. nem helyes arc bomba test nem biztos, hogy mukodik!-))
Előzmény: az utolsó kuructigris (851)
igus Creative Commons License 2003.01.05 0 0 849
"flörtölés közben egy nő kb. 1 perc alatt dönteni tud" ... ez az a bizonyos intuició?
Hm. Szerintem meg a nők esélyt adnak (flörtölnek) úgyszólván minden pasival, és majdan a későbbiek alapján (nem 1 perc) döntik el, hogy elmélyülhet-e a flört.
De ez a nem 1 perces tüzetesebb vizsgálódás nem a pasi külsejének szól, hanem a megszólalásának.

"a kapcsolattermetés egy olyan folyamat, amelynek a kezdeti szakaszát nem szokás figyelni" pedig ezt a topikot éppen azért indítottam annak idején, mert a kezdetekre lennék kíváncsi. Arra a legelső momentumra, ami fel tudja kelteni és fogva tartani az urak figyelmét. Ámbár nem ragaszkodnék hozzá, hogy az a figyelemfelkeltés tényleg a külsőség alapján történjék, sőt rokonszenvesebb volna nekem, ha kevésbé a külső alapján.

Később, amikor a nő fontosabbá válik, és már nem latolgatja a férfi az erényeit vagy hátrányait - az már egy eldöntött helyzet, túl vagyunk a kezdeti figyelemfelkeltésen. De eleinte, amikor még nem mutatkozott meg az eszköztár, akkor csak a külsőségek alapján lehet felfigyelni. Nem ?

Előzmény: Törölt nick (847)
Sheme Creative Commons License 2003.01.05 0 0 848
Ez nagyon érdekes számomra, mivel majdnem jól van összehözva - figyeltem az előző hozzászólásaidat is!
A mostaniban az utolsó mondat mindent elárul: valahogy mindkét nem - szinte - lehetetlen méreteket/álmokat kerget, melyeket 99%-ban sohasem fog tudni elérni.

Példa erre az a rengeteg társkereső szöveg - jó, tudom, szöveg, de ez is egyfajta kommunikáció egy másik ember felé -, hogy:
- keresem éltetem párját, akivel megoszthatnám ezt+azt, aki romantikus - erre még visszatérek -, szeret táncolni, sétálni és engem szeressen. 1xx/yy/zz méretekkel megáldott hölgy vagyok, szemem színe _:?:_, hajam ,.-,-.,, ha még mindig kiváncsi vagy rám, itt hagyhatsz üzenetet: 99999.

Nos, ebből mi derült ki, fi(j)úk? Semmi.
Miért? Lássuk csak, hmmm...

1. Milyen a romantikus férfi? Valaki tudná definiálni? Konkrétan!
2. Ki nem szereti elengedni magát, hogy táncoljon? És milyen táncot? Diszkós seggrázóst, vagy keringőt? Ez sem mindegy ám!
3. A magasságából mire következtetsz? És ha rövidek, vaskosak a lábai? Mi van akkor, ha úszó volt, mellei nincsenek, de van egy hatalmas mellkasa? Hm?
4. Szem szín: a kéknek/zöldnek/barnának vajon mennyi árnyalata van?
5. És a hajszínnek?

A romantikára visszatérve: ha egy általam írt szerelmes verset suttogok neki, az romantikus? (Sztm igen, csakhogy ezért sokan nyálasnak tartanak, kinevetnek egyeseket...)
Látok rengeteg párt, akik úgy sétálnak egymás mellett az utcán, mint akik vadidegenek egymás számára. Vajon volt ott közöttük romantika? És ez, a semmi, de legyen partnerem, jó a nőknek/férfiaknak?

Mi a véleményetek?

Előzmény: Törölt nick (847)
igus Creative Commons License 2003.01.04 0 0 846
Huu, ez a mondatod nagyon talált:
"Az, hgy érzékszervi összpontszám alapján működünk."
Tökéletesen összefoglaltad vele, hogy a férfiak miként szemrevételezik a nőket.

Ráadásul éppen kapórajött ez a válaszod egy másik kérdéskörben is, amelyik topikban azt taglaltuk, hogy amennyiben a NŐ úgy érzi önmagáról, hogy talán nem is annyira bombázó, hogy esélyes lehetne egy női körben népszerűnek számító férfinél - erre a felvetésre szórványosan csurrant cseppent olyan férfivélemény, amiből azt szűrhettem le, hogy nem annyira a részleteket nézik a férfiak, nem kiragadottan csak egy ringó mellet, vagy csak egy formás popsit, hanem hogy globálisan. Én női aggyal talán nehezebben értettem, hogy mit is jelent ez a globálisan való nézés, de ez a bizonyos "érzékszervi összpontszám" jól megvilágította nekem.

Tehát úgy értettem, hogy ha vannak is olyan paraméterei egy nőnek, ahol minusz pontokat kap, de más területeken jócskán a pluszokat, akkor a szummája dönti el, hogy a pasi leszólítja-e őt, vagy fölkéri-e táncolni, stb. B-)

Ugye így értetted ???

Előzmény: Törölt nick (844)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.04 0 0 845
Nem konkrétan egyvalamit. A globális összbenyomás számít. Ahhoz, hogy észrevegyem, viszont kell valami, ami kiemeli a tömegből. (A férfi hiú állat, a legjobb odafigyelni rá. Ezt kajáljuk!)
lovehurts Creative Commons License 2003.01.04 0 0 843
Sziasztok!

Mivel nem olvastam végig a hozzászólásokat, lehet, hogy már sokan megelőztek ezzel, de szerintem ez értelmetlen dolog, mert aki nem a nő arcát nézi az beteg, vagy ilyesmi. Persze lehet viccelődni, hogy pont cipőkötés közben látod meg ésa úgy azt nehéz, de alapvetően az arc a leglényegesebb, szerintem ezen nem lehet vitatkozni. Persze ha valaki állandó partnert keres, nem pedig 1éjszakás kalandot.

bullseye Creative Commons License 2001.10.08 0 0 842
emlékeim szerint "olyan nem is tudom mi a fene" :))
Előzmény: BaRnEs (841)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!