Keresés

Részletes keresés

maffiavelli Creative Commons License 2001.03.23 0 0 18
Erdekelne, hogy te bofogo fidesz yuppienak tartod magadat? Vagy ez csak egy fajdalams jobbegyenes volt?
Előzmény: igazi Yosarian (14)
maffiavelli Creative Commons License 2001.03.23 0 0 17
Ez mar elejen kiderult, mi ujat mondtal most?
Előzmény: igazi Yosarian (14)
én5 Creative Commons License 2001.03.23 0 0 16
én is én5!
Vigyázzunk mókuskák, mert csapda! Lovasnak szabad Bayerékat böfögő Fidesz-yuppieknak nevezni, de másnak nem!
én5 Creative Commons License 2001.03.23 0 0 15
És semmi b@sz, f@sz, g@ci vagy t@kony? Há minek írsz, akkor?
Mert ezt a nagy felfedezést Lovasról előtted már régen megtette fanyűvő.
Ma nem vagy az igazi.
Előzmény: igazi Yosarian (14)
igazi Yosarian Creative Commons License 2001.03.23 0 0 14
Arany mókusok! Topic indító barátunk azt a remek viccet találta ki, hogy e témáról mi itten vitázunk egy nagyot, és a végén ő jót kacag. Az idézett szöveget Lovas István írta a legfrissebb Demokratában. Úgyhogy csak óvatosan, óvatosan!
voltaire Creative Commons License 2001.03.23 0 0 13
Azért én kezdek nagyon megnyugodni...

Amikor olyan szintre süllyed az ellenzék politikai kultúrája, hogy érdembeli vitára képtelen, és csak személyeskedésre képes, az mindig a kétségbeesett tehetetlenség jele...

Azért egyébként sem aggódnék, mikor a NÉPSZABADSÁG! publicistái sorra írják az MSZP-sirató-ébresztő cikkeket.

Bumburnyák Creative Commons License 2001.03.23 0 0 12
Ráadásul azok, mielőtt az étkezés utáni böfögésbe fogtak volna, a késsel villával való evés közben szanaszét szabdalták a szájukat.

Ez a magyarázat arra, hogy csemetéik miért oly szabad és nagy szájúak.

Előzmény: macskajanos (11)
macskajanos Creative Commons License 2001.03.23 0 0 11
"Es a szulok nem voltak elajulva Kadartol?"

Még mindig jobb, mint ha ÁVH-sok és Rákosista nagyfejek lettek volna a szüleik, mint az egy másik pártban gyakori.

Előzmény: maffiavelli (1)
vangog Creative Commons License 2001.03.22 0 0 9
Magyar pszicho.....

Bateman miniszterúr????

Előzmény: maffiavelli (-)
Főtitkár Creative Commons License 2001.03.22 0 0 8
Igaz, igaz elvtársak!

Aztán bemennek a Parlamentbe és ingerült "Bassza meg! (A kurva életbe!)" felkiáltásokkal zárják felszólalásaikat. Később felkérik újságíró barátaikat, hogy írják meg, miszerint a maszop bekaphatja.

Ilyen fasiszták ezek. Szerencse viszont, hogy a mi sorainkban nincsenek hülyék.

Szabadság.

magyar tarka nagy barom Creative Commons License 2001.03.22 0 0 7
SZVSZ nem Armani, csak ármányi az öltönyük. Az meg illik a hozzájuk.
fanyűvő Creative Commons License 2001.03.22 0 0 6
Az Armani öltönyt max. akkor ismeném meg, ha jól látható helyen látható a márkajelzés ( szöveggel kiírva). Embereket asztalnál böfögni már láttam, nem biztos, hogy fidesz-yuppie felmenő volt.
Egyébként teljesen igazad van. Nagyon félreérthetően fogalmaztam!
A cikk általad fölemlegetett része azért rója meg a kormányt, mert nem nagyon meri kitüntetni azokat a művészeket, akik nem ellenségesek vele, bár a díjat megérdemelnék. Lovas eme álláspontjára értettem azt, hogy igaz!

Előzmény: maffiavelli (5)
maffiavelli Creative Commons License 2001.03.22 0 0 5
Szoval tenyleg bofognek az asztalnal? Es Armaniban?
Előzmény: fanyűvő (3)
maffiavelli Creative Commons License 2001.03.22 0 0 4
Olyan valakitol tudom, aki egy asztalnal ul veluk, ezert elhiszem neki.
Előzmény: BaSand (0)
fanyűvő Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3
Mai Demokrata! Lovas hasonlata annak kapcsán, hogy Sándor György nem kapott Kossuth díjat. Örülök, hogy olvastad. Kicsit nyers, de igaz!
Előzmény: maffiavelli (-)
én5 Creative Commons License 2001.03.22 0 0 2
Teli van velük a ló cipőm. A böfögő neolog Fidesz juppik a kommunista faterjukkal szétvertek mindent maguk körül. Remélem elmennek a vérbe 2002-ben.
maffiavelli Creative Commons License 2001.03.22 0 0 1
A velemenyem, hogy bofogni asztalnal, tarsasagban nagyon kulturalatlan. Vagy szerinted nem Armaniban feszitenek es nem bofognek? Es a szulok nem voltak elajulva Kadartol?
Előzmény: BaSand (0)
BaSand Creative Commons License 2001.03.22 0 0 0
Látom, te egy asztalnál ülsz velük, beszélő viszonyban vagy a szüleikkel. Mégis név szerint kire gondolsz? Neked, mi a véleményed ?
0 - a hagyomány kedvéért.
Előzmény: maffiavelli (-)
maffiavelli Creative Commons License 2001.03.22 0 0 topiknyitó
Mi a velemenyetek azokrol a most ketszazezer forintos Armani oltonyben pompazo, de etkezeskor magukat rendszeresen elboffento Fidesz neo-yuppiekrol, akiknek a szulei alig gyoztek dicserni a szomszedoknak az "Olaszba" oket mar haromevenkent kiengedo, veres multu diktatort?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!