négyévszakos Creative Commons License 2020.11.24 0 1 169157

Reyna és Hazard rém gyenge ma.

Előzmény: Datsyuk (169156)
Datsyuk Creative Commons License 2020.11.24 -1 0 169156

Hidegvérű gyilkos....nem tudom milyen gólrekord van a BL-ben amit nem fog megdönteni ez a srác.
Szerencsére Sancho is meglőtte a másodikat. Már szinte könyörögtek érte a belgák ebben a félidőben.

A hozzáállás stimmel, sima fölény minden tekintetben. Kell még egy harmadik gól és lehet pihenni.

Előzmény: agymosott09 (169155)
agymosott09 Creative Commons License 2020.11.24 0 0 169155

Kösz!

Haaland nagyon meglőtte ezt a rövid sarkot.

Előzmény: Datsyuk (169154)
Datsyuk Creative Commons License 2020.11.24 0 0 169154
Előzmény: agymosott09 (169153)
agymosott09 Creative Commons License 2020.11.24 0 0 169153

Streamet tud valaki? A szokásos oldalak döglöttek nálam.

Datsyuk Creative Commons License 2020.11.24 0 0 169152

Bürki - Meunier, Hummels, Akanji, Guerreiro - Delaney, Bellingham - Sancho, Reyna, Hazard - Haaland

agymosott09 Creative Commons License 2020.11.23 0 2 169149

Nem problémaként mondtam. Épp ez az, hogy szemlélteti Haaland maximalista mentalitását.

Előzmény: zlotyi11 (169148)
zlotyi11 Creative Commons License 2020.11.23 0 0 169148

Szerintem kár ezt túlmagyarázni meg mindent belegondolni. Egy emberi reakció volt aztán annyi. Végre van egy játékosunk, akinek nem elég ha 1-2-3-4 gólt lő, ő 5-öt is akar.

Előzmény: agymosott09 (169147)
agymosott09 Creative Commons License 2020.11.23 0 0 169147

Itt már bohóckodtak, de amikor lejött a pályáról, akkor még akkor is csóválta a fejét, amikor a Favre-os jeleneten már túlvolt, és ment a kispadhoz pacsizni.

Előzmény: Datsyuk (169143)
zlotyi11 Creative Commons License 2020.11.23 0 0 169146

Nah jó, de az öreg "csak" ült a padon meg max állt mellette, míg Haaland megdolgozott a mozgólépcsőért! :)

SzGee__ Creative Commons License 2020.11.23 0 0 169145

az milyen, hogy az "öreg" lépcsőzött, a 20 éves tini meg a mozgólépcsőt választotta :)

zlotyi11 Creative Commons License 2020.11.22 0 0 169144

Ennyi, már lassan mindenbe mindent belemagyaráz az ember, elég egy csúnya nézés, egy gesztus egy mutogatás. ;)

Datsyuk Creative Commons License 2020.11.22 0 1 169143

Favre mondta neki, hogy legközelebb ötöt kellene lőni, ha nem probléma.

Előzmény: zlotyi11 (169140)
zlotyi11 Creative Commons License 2020.11.22 0 1 169142

Persze, erre írtam, hogy akart még gólt rúgni, de ilyen egy csatár ha beindul. Semmi sem elég. :)

Előzmény: négyévszakos (169141)
négyévszakos Creative Commons License 2020.11.22 0 0 169141

Amikor a vállveregetés előtt állt, Favre mutatta neki, 4-et rúgtál bőven elég.

zlotyi11 Creative Commons License 2020.11.22 0 0 169140

Szerintem meg nem, illetve max csak annyira, hogy igen, akart még gólt lőni. De láthatóan nagyon örült annak is, hogy ki jött a helyére. ;)

Előzmény: agymosott09 (169139)
agymosott09 Creative Commons License 2020.11.22 0 0 169139

Haaland szerintem eléggé ki volt akadva a csere miatt, ő szerette volna lőni az ötödiket is.

Előzmény: Sarq_ (169138)
Sarq_ Creative Commons License 2020.11.21 -1 2 169138

Jegyezzük meg ezt a napot.

A mezszám sem rossz ómen 🙂

Laszti_BVB Creative Commons License 2020.11.21 0 1 169137

Az első félidő totál értékelhetetlen volt. Kellett a két gyors gól, sok mindent meghatározott. Az elsőnél remek Can, a másodiknál meg Brandt passzt láthattunk. A harmadiknál mintha Meunier átment volna a Herthásokhoz, de Haalandot illeti a dicséret. Rapha be pókfocizta a negyediket.

A berlini tizi egy nagy kamu volt. Nem tudom, hogy minek van a VAR?

Kifelé rúgás és sárga.

Haaland gyorsan helyre rakta a dolgokat utána.

Miért nem lehet a második félidőhöz hasonlóan játszani ?

Előzmény: Datsyuk (169136)
Datsyuk Creative Commons License 2020.11.21 0 0 169136

Ezt a negyedik Haaland gólt Kölnnek és a bírósportásnak ajánlanám. Ez a hertha tizi mi volt? VAR?

Na és végre jöhet Moukoko :D

zlotyi11 Creative Commons License 2020.11.21 0 1 169135

Nah, hátha a tini is ver egy gólt! :)

zlotyi11 Creative Commons License 2020.11.21 0 1 169134

Azért szép második félidőt tolunk, igaz a fordítás után már könnyebb dolgunk volt. Hajrá előre!

zlotyi11 Creative Commons License 2020.11.21 0 0 169133

1-2 év és belövi majd. Kell még neki a rutin, hogy higgadtan megoldja bármikor az ilyen helyzeteket.

Előzmény: agymosott09 (169130)
Datsyuk Creative Commons License 2020.11.21 -1 0 169132

Haaland hattrick. Mi lenne ha nem lenne itt Haaland? Egy kibaszott életbiztosítás a srác.

Én mondjuk örülnék ha Lucien lekapná Meuniert mielőtt összejön neki az ellenfélnek is a gólpassz.....ez ma már a második ilyen labdavesztése volt.