Keresés

Részletes keresés

dethroner1 Creative Commons License 15 órája -1 0 182292

Kusen ott folytatja, ahol tavasszal abbahagyta. Utolsó utáni pillanatban nyertek újra.

agymosott09 Creative Commons License 15 órája 0 0 182291

És igen, a Leverkusen nagyon erős hatosban és nyolcasban is. Vagy Cant kell felpumpálni, vagy kell oda valaki Groß mellé. 

Előzmény: Sarq_ (182289)
agymosott09 Creative Commons License 15 órája 0 0 182290

Én régóta támogatom ezt az elképzelést, egyszerűen azért, mert az a benyomásom, hogy a Klopp korszak óta favorizált 4321 felett kicsit eljárt az idő, és pl. a Leverkusen nagyon jól játssza ezt, jóval frissebb benyomást keltenek, mint mi. Viszont nekik erre van kialakítva a keretük, a meg BVB brutálisan orrnehéz csapat, a Leverkusen meg gyakorlatilag két csatárral (Boniface, Schick) tolta végig a különböző sorozatokat. Támadó szélsőjük is kevés van, viszont Frimpong és Grimaldo meg nagyon jól támadó szélsővédők, és ott volt nekik Stanisic is. De meg kell próbálni Coutoval és Ryersonnal, és megnézni, mi történik. (A támadók verekedni fognak a kispados ülőhelyekért)

Előzmény: zorc09 (182288)
Sarq_ Creative Commons License 26 órája 0 0 182289

Ha stabil a középpályás védekezés, akkor jó lehet.

Amúgy az igazi az lenne, ha taktikai okokból váltogatnánk a két felállást és mind a kettőben tudna jól focizni a csapat.

Előzmény: zorc09 (182288)
zorc09 Creative Commons License 27 órája 0 0 182288

Amúgy mit szólltok a 3 védős alapfelálláshoz?

Ez volt az Aston Villa és a kupameccsen is.

Tegnap kérdzték Sahint, hogy akkor most mi lesz? Azt mondta néha 2, néha 3 belső védővel fog játszani a csapat. 

 

Én amúgy jó ötletnek tartom a 3 védőset. így ki lehet kerülni valamennyire azt a problémet, hogy csak egy(Couto) focizni is tudó szélsővel rendelkezik a csapat.

zlotyi11 Creative Commons License 30 órája 0 0 182287

A kettőért összesen 50 milla, szerintem nagyon max ennyit kaphatnánk. Értem a klubot, hogy nincs pénz, így nagyon nem fér bele, hogy valakit "áron alul" eladjunk, dehát a fejünkben lévő számok és a valóság az láthatóan nem egyezik...

Előzmény: Laszti_BVB (182284)
zlotyi11 Creative Commons License 30 órája 0 0 182286

A TM 20 millára teszi az értékét jelenleg, de azt sem igazán értem miért. De legyen....Na most ha 10-ért elviszi, akkor bukunk 10 millát....még mindig jobb szerintem, nulla nyereséggel kiszállni. 

Előzmény: Laszti_BVB (182285)
Laszti_BVB Creative Commons License 1 napja 0 0 182285

Ezt az opciót én is olvastam. Azért nem mentünk bele, mert a klub 15 millát szeretett volna...

Előzmény: zorc09 (182282)
Laszti_BVB Creative Commons License 1 napja 0 0 182284

Pontosan ez a gond. Adeyemi-Malen kettősért 40-50 milla lett volna, amit kérnénk, az eloszlás pontosan nincs előttem, hogy melyikért mennyit, de összesen 90 millát kértünk volna. A kutyának nem kellenek ennyiért.

Előzmény: agymosott09 (182279)
zlotyi11 Creative Commons License 2 napja 0 0 182283

Ezt nem akartam elhinni, hogy ebbe nem mentünk bele, így gyorsan rákerestem....nyilván nem a leghitelesebb forrás, de a lényeg ugyanaz amit te írtál.

 

https://bvbbuzz.com/posts/borussia-dortmund-striker-s-proposed-move-to-marseille-is-off-01j56ms2kawx

 

Tehát a BVB vezetése nem akarja "áron alul" eladni a tehetségét....mivan???? akkor a faszért nem játszik ha akkora tehetség és nem akarjuk 10 milláért!!! eladni??

Nem értem baszki, komolyan nem értem mi a fenét akarunk akkor vele, azon túl, hogy szegény srác szanaszét van sz****va.....eladni és játszatni se akarjuk, és 2026-ig van szerződése a srácnak, tehát még 2 évig tudjuk itt tartani erővel, amikor még mindig csak 21 lesz. Az mennyivel lesz jobb, hogy akkor ingyen elmegy, mert valami kérője lesz akkor is, és simán befuthat akkor is (bár ilyen kevés játékkal a háta mögött nem lesz könnyű). Nem értem, tényleg nem.....

Előzmény: zorc09 (182282)
zorc09 Creative Commons License 2 napja 0 0 182282

A Marseille ajánlata állítólag 500 000 eur volt a kölcsönért és 10 millióért vették volna után meg, ha beválik. Ebbe nem ment bele a BVB.

A Betis ajánlatról meg nem hallottam, de abból se lesz semmi.

Előzmény: zlotyi11 (182281)
zlotyi11 Creative Commons License 2 napja 0 0 182281

De mi alapján kínálnának érte egyáltalán valamit? A felnőttek között lényegében nem kapott komolyabb lehetőséget, az meg hogy csereként lőtt gólokat, hát szép, de igazán nem mutatja meg, hogy kezdőként és állandó kerettagként mire is lenne képes, áltag 60-70 perc játékperc alatt.

Én max 5 millás ajánlatot gondoltam volna, de sokkal inkább azt, hogy valaki kölcsönveszi opcióval, a fizetésének egy részét (vagy az egészet) állja, aztán meglátjuk. Ebben így azért másnak nem sok kockázat lenne, ellenben nekünk jó lenne, mert a fizuja egy részétől felszabadulnánk és opciósan lenne egy vevőnk. Persze az benne van, hogy máshol kiteljesedik és akkor megint üthetjük a fejünket a falba, de úgy gondolom hogy ha már a 3. edző alatt sem tud kezdőbe kerülni, akkor el kell engedni.

Előzmény: zorc09 (182280)
zorc09 Creative Commons License 2 napja 0 0 182280

Az is érdekes, hogy Moukoko iránt alig van érdeklődés. Aki meg vinné, az alig kínál valamit.

Mondjuk nekem elejétől fogva nem szimpatikus ez a gyerek és egy pillanatra sem láttam benne azt a tehetséget, amit anno beharangoztak.

A gyerekek közt lőtt 50 gólja szezononként, meg valószínüleg csalás volt...

Előzmény: agymosott09 (182279)
agymosott09 Creative Commons License 2 napja 0 0 182279

Annyira nem furcsa ez, a BVB nyereséggel szereti eladni az igazolásait, ezek a játékosok pedig igen magas árakon érkeztek. Malen esetében mondjuk kicsit komolyabb érdeklődésre számítottam én is az EB-n szerzett góljai miatt, de a játéka ott sem volt felejthetetlen.

Előzmény: zlotyi11 (182278)
zlotyi11 Creative Commons License 2 napja 0 0 182278

A felsorolt nevekből nekem csak Malen és Adeyemi furcsa, mármint hogy értük nem jött olyan ajánlat amit a klub elfogadott volna (vagy épp a játékosnak nem volt jó...).

Nem azt mondom, hogy ők aztán top, de a többi felsorolthoz képest még értük várhattuk, hogy valaki kopogtat. Sajnos a valóság az (a játékosoknak is), hogy messze nincsenek azon a szinten ahova ők képzelték magukat.

Hogy mennyire baj ha ők ketten maradnak azt nem látom még, de amennyi sérültünk szokott lenni, szerintem lesz játéklehetőségük itt is. 

Az igazi probléma így a Haller-Muki-Reyna hármassal van, akik hát....nem túl sok jóra számíthatnak, ahogy eddig sem. Mukit sajnálom ebből a hármasból igazán, amikor tudott volna menni Terzic szavára maradt, aztán valamiért sosem kapta meg a lehetőséget még középtávon sem a bizonyításra, most meg nem kell a kutyának se. 

Haller meg ugye egy komoly betegségből épült fel, de sajnos a játéka talán már sosem lesz az, amit mi vártunk volna. Eladni őt se nagyon fogjuk tudni, lejár majd a szerződése és kb. akkor szabadulunk tőle.

Előzmény: zorc09 (182277)
zorc09 Creative Commons License 2 napja 0 0 182277

Az MU mindenképp meg akar szabadulni Sanchotól. Már a kölcsönbe is bele mennek.

Sokak szerint létezik egy egyezség a BVB és Sancho között, hogy Sancho addig húzza a klubcsere kérdését, míg az MU kénytelen lesz bele menni olyan feltételekbe, ami már a BVB számára is elfogadható/megfizethető.

A gond az, hogy nagyon nem mennek az eladások. Haller, Moukoko, Malen, Adeyemi, özcan, Reyna...Senkit nem sikerült eladni azon játékosok közül, akit többé-kevésbé szivesen eladott volna a klub.

így sem pénz, sem hely a keretben nem áll úgy rendelkezésre, ahogy szerették volna.

zlotyi11 Creative Commons License 2 napja 0 0 182276

A Barcaba vágyott, de ezt már nálunk is elmondta anno, a Citynél is tudták ezt. Ettől még profi mód teljesített és játszott, ahogy nálunk úgy a Cityben is, Pepp ezért is engedte el "szó nélkül" és veszi most vissza. Mert egy profi, aki beleáll a melóba és mellesleg rohadt jó játékos, akire még egy Citynek is szüksége van.

De hogy senki sem tökéletes az ugye itt is látszik, egy olyan csapatba volt szerelmes (talán már nem az, ki tudja), ami most úgy ahogy van átbaszta a palánkon. 

Előzmény: dethroner1 (182275)
dethroner1 Creative Commons License 2 napja 0 0 182275

De akkor mi a francért jött el onnan, ha most annyira visszavágyik? Nem értem a csávót.

Előzmény: zlotyi11 (182271)
Sarq_ Creative Commons License 3 napja 0 1 182274

Olyanok, mint a providentes családok, meg akik hónap végén beviszik a zaciba a hifitornyot, hogy meg tudják venni a playstationt :).

Előzmény: zlotyi11 (182273)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 182273

City ezzel csak nyert, a Barca meg....vicc ami ott megy.

Előzmény: agymosott09 (182272)
agymosott09 Creative Commons License 3 napja 0 0 182272

Mindig is Guardiola kedvence volt, és toronymagasan nála hozta a legjobb formáját.

Előzmény: zorc09 (182270)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 182271

Az Athletic szerint megvan a megállapodás Gündogan és a City között, hamarosan hivatalos lehet az átigazolás. 

 

A német lemondott két évnyi fizetéséről a Barcelonánál, hogy megkönnyítse így is a transzfert. Eredetileg ugye 2025-ig írt alá, de az egyéves plusz aktiválódott a szerződésében, miután tavaly a mérkőzések legalább 60 százalékát a pályán töltötte.

 

Ilkay 1+1 évre ír alá Pep csapatánál.

Előzmény: dethroner1 (182269)
zorc09 Creative Commons License 3 napja 0 1 182270

Annyira nem kell neki, hogy már csak a hivatalos bejelentés híányzik.

Előzmény: dethroner1 (182269)
dethroner1 Creative Commons License 3 napja -1 0 182269

Nem hinném hogy a kopasz kapkodna 34 éves játékos után.

Előzmény: zorc09 (182268)
zorc09 Creative Commons License 4 napja 0 0 182268

Megy vissza a Citybe úgy néz ki.

Előzmény: Sarq_ (182267)
Sarq_ Creative Commons License 4 napja 0 0 182267

Én arra tippelnék, hogy megy az arabokhoz...

Előzmény: zlotyi11 (182265)
zorc09 Creative Commons License 4 napja 0 0 182266

Can posztjára? Én is gondoltam rá a nap folyamán mikor hallottam, hogy ki akarják tessékelni, de akkor 6-os nélkül kéne játszani. Sem Gros, sem Gündogan nem védekező 6-os..

Előzmény: zlotyi11 (182265)
zlotyi11 Creative Commons License 4 napja 0 1 182265

Gündi megint szabadon igazolható....baszki, mit nem adnék ha sikerülne meggyőzni, hogy ide jöjjön.

ForzaViola Creative Commons License 5 napja 0 0 182264

Azt azért nem értem, hogy Can, hogy lehetett a mezőny egyik legjobbja, mert 8-as osztályzatot kapott ugyanannyit, mint Brandt, aki meccs embere lett. Kicsit zavarba vagyok, hogy az eredmény app mégis hogy osztályozza a játékosokat, mert Can még Grossnál jobb értékelést kapott amit azért kicsit nevetségesnek tartok.

Előzmény: zorc09 (182263)
zorc09 Creative Commons License 5 napja 0 1 182263

Egyébként most olvasok csak a szombati meccsről.

Hát, Cant tényleg mindenhol keményen kritizálják, hogy katasztrófa volt. és ő a kaptiány...

Eladni úgyse fogják, 6-os úgyse jön helyette..úgyhogy más nem marad, mint tényleg bízni benne, hogy a múlt szombati nem számít alapnak a szezonra. Mert játszott azért ő jó meccseket a legmagasabb szinteken a legjobbak ellen. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!