Keresés

Részletes keresés

Fetcat Creative Commons License 2001.03.26 0 0 9
Hogy találtad ki? Pont Franc-ban voltam.

Azt hiszem most tudatosúlt bennem, hogy itt a világmegváltó gondolataimat kellett volna megosztanom. Bocs skacok, de ezt jobban szertem emberközelibb körülmények között mívelni, számomra értékes, humorérzékkel rendelkező emberek között.

Na, húzok vissza Franc-ba, teret engedve Nektek, bölcseleteiteknek és soha véget nem érő semmiről sem szóló eszmefuttatásaitoknak.Csá!

Előzmény: Total-brutal (8)
Total-brutal Creative Commons License 2001.03.25 0 0 8
Szerintem az a hülye tömegmarketing....
De akkor mi francnak reagál, ha arra sem veszi fáradságot, hogy megpróbálja felfogni amit a másik írt.
Vagy csak sima üresfejüek unaloműzése?
Huzzon a francba az ilyen topicnyitó!
Előzmény: luck (7)
luck Creative Commons License 2001.03.25 0 0 7
Kösz Total,
Én tényleg szeretem azokat,akik nem csak olvasni tudnak,de DUPLIKÁLNI,MEGÉRTENI SAJÁT IGAZSÁGOKAT KREÁLNI ÉS SAJÁT IGAZSÁGOKAT ELPÜSZTÍTANI.

Az hogy valaki képes elolvasni valamit,az még csak az analfabétizmus viccesebb szintjére kerül,ami ezen a bolygón egyébként népbetegség és az emberek nagy része nem is tud róla.
A DUPLIKÁLNI,MEGÉRTENI...stb már magasabb szintű képességek,amely a homo sapiens mai állapotában egy BLABLABLÁRA cserélődött.

Persze ki érti ezt?

Total-brutal Creative Commons License 2001.03.23 0 0 6
Már vagy két éve nemjártam ebben a zanzában, és most is pont "luck" egyik megnyilatkozása után, az infóját nézegetve, őt illetve a gondolatait olvasgatva jöttem be ide a filóba.
(csináltam is gyorsan egy új nicket :o)

Hát most mit mondjak erről a topicról:(
Hát ez szégyen!

Örüljetek annak, hogy van még itt legalább 1, vagy talán még néhány lucky szintű agy is.
Csupa tömény gyagya és marhaság ez az egész toporzékoló, amit itt a filozófia álnéven művel a a nagytöbbség.

Ha meg jön ide néha egy értelmes is, mint valaha én, vagy most pont lucky, rögtön ki kell kezedi!

Mindenkit ki kell kezdeni????????
Fujjjjjj!

Fetcat Creative Commons License 2001.03.21 0 0 5
Szeva Luck!
Igen, azt hiszem igazad van!Szőke herceg fehér lovon. Ez vagy te mi? A szőke királylányokkal azért vigyázz! Nagyon jó.
Te, nem szóltak még neked, hogy a szőke hercegek már rég kihaltak. Még a mesékből is.
Mesélj kérlek, mesélj!!
Előzmény: luck (2)
Tetsuo Creative Commons License 2001.03.20 0 0 4
az nem Lucky Luke
KCN Creative Commons License 2001.03.20 0 0 3
A szöke nöket barnítani kell, akkor nem lesz velük több probléma.
Előzmény: luck (2)
luck Creative Commons License 2001.03.20 0 0 2
Lucky luck egy kalandos mesehős is,az univerzum titkaival,például a lova fehér.Ezekről is mesélhetek?
Fetcat Creative Commons License 2001.03.20 0 0 1
Szia Szöszi!

Megosztanád velem a kutatásaid eredményeit?
Hálás lennék!

Előzmény: luck (0)
luck Creative Commons License 2001.03.20 0 0 0
Hogy találtad ki,hogy szőke nő vagyok?

Egyébként tényleg,a feketelyuk után ez a második kedvenc kutatási területem.

Fetcat Creative Commons License 2001.03.20 0 0 topiknyitó
Most mindent megtudhattok a Lucky Luck állnéven hirhettté vált "személyről".
Nagy bizonyossággal állíthatom, hogy egy szőke nőről van itten szó. Minden topicon megtalálható némi epés megjegyzés - vagy inkább minősítő megjegyzés természetesen pejoratív értelemben - a szőke nőkkel kapcsolatosan, s az ő állnevén. Az, hogy ennyire foglalkoztatja ez a téma azért van, mert ő is egy szőke nő a sok közül, aki azzal, hogy mindenkit szőkeséggel gyanusít sérelmeit próbálja feldolgozni.
Fel a fejjel! Vigasztalásúl csak ennyi:
A legjobb vicceket kellene nélkülöznünk nélküled!
Vicc: Mi történik akkor, ha egy szőke nő a WCkagyló mellé ül????
Felmegy benne a pumpa!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!