Keresés

Részletes keresés

dynax Creative Commons License 2001.09.10 0 0 9
hali

Az ebolt , a tár.hu és a Puskás fotó szintén Fuji Frontier géppel dolgozik bármelyikhez viszed ugyanolyan jót kapsz

AlfaTauri Creative Commons License 2001.08.30 0 0 8
Hello,
Sok tapasztalatom még nincs a témában, eddig egy helyen hivattam elő papírképet digitális fotókról: Puskás Fotó a Mammut(Moszkva tér) alagsorban. Amit biztosan tudok: a 10x15 méret 80 Ft-ba kerül, azt hiszem a 9x13 70 Ft. A nagyobbak már kicsit drágábbnak számítanak, az A4-es méret kb 1000 Ft. Most röviden ennyi, ha legközelebb arra járok hozok magammal árlistát is.
Valóban arra nagyon kell figyelni hogy az oldalarányok milyenek a digitális kép előhívásánál, mert vagy fehér csík lesz a képen, vagy egy kicsi lemarad róla. Azt a beadásnál érdemes megemlíteni, hogy milyet szeretnél.
Jó fotózást mindenkinek.
pikk Creative Commons License 2001.08.06 0 0 7
Most voltam a Puskásnál a Mammutban, mert gyorsan kellett 3 papirkép.
A véleményem vegyes, először is amikor bevittem semmit sem kérdeztek, 13x18 -asra kértem a képet. Ez ugye 0,72-es arány. Ehelyett 12,6x19 -est kaptam, ez pedig 0,66 -os arány. Ez még nem is lett volna akkora baj, ha FIT IN technikával csinálták volna, a kimaradó csíkokat levágva jó lett volna. Mikor később megkérdeztem, hogy mi is legyen, akkor mondták, hogy tudnak ők ilyet is, csak nem kérdeztek erről meg. Ingyen megcsinálták újra, a kép most már 13x19-es lett és tényleg beletették a teljes képet, csíkokkal, tehát végülis elégedett vagyok, a kép is jó lett.
Konklúzió: mindig meg kell mondani, hogy FIT legyen, mert automatikusan a FILL-t szeretik, mert nincs fehér csík, kevesebb a reklamáció. Hogy lemarad a kép jelentős része, az mellékes.
pikk
vorpax Creative Commons License 2001.08.03 0 0 6
Neztem a tar.hu-t meg a fotolabor.hu-t, de egyiknel se volt se telszam, se cim, se semmi. Meg lehet vajon oldani, hogy az ember bemegy a kepekert?? Nincs kedvem a postazassal szarozni.

A fotolabor oldalan 55Ft volt irva a 10x15 merethez, de nem tudtam kideriteni, hogy az normal vagy digitalis kepre vonatkozik...lehetseges az, hogy ilyen olcso volna a digit keprol papirkep keszitese? Legtobb helyen 100-150 Ft.

IstraFun Creative Commons License 2001.08.02 0 0 5
www.fotolabor.hu
Jó minőség, és gyorsak. + olcsó.
És még email-ben is elfogadták a rendeléseimet
(Van feltöltés az oldalon, csak én tűzfalak mögött vagyok...)
forexgump Creative Commons License 2001.08.02 0 0 4
na hello,

szerintem nyomtatásban és egyéb digi machninálásban fordulj a mekkoreprint kft-hez.
profik, gyorsak, és nem egy nagyképufújmegintmeló társaság. szal tudom oket ajánlani

tel: 4370414

csimpók

Törölt nick Creative Commons License 2001.07.10 0 0 3
Van például az ebolt
Előzmény: ajbi (1)
rem ember Creative Commons License 2001.07.10 0 0 2

A www.fotovilag.hu címen is találsz egy linket...

rem ember

Előzmény: ajbi (1)
ajbi Creative Commons License 2001.07.10 0 0 1
Sziasztok,

Tud valaki digitális képek kidolgozásra tar.hu-n kívül mást?

Köszi

Ájbi

Mogorva Creative Commons License 2001.03.18 0 0 0
Van egy topik a témáról:

Képrendelés a Tár.hu -tól? NE!!! címmel. Annyit módosítanék, hogy DE!!!
Olvasd el inkább magad. Nekem nagyon bejött.

Nem, hogy nem mondod meg, hogy digigéppel készült a kép, de szerintem még szebb is.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.18 0 0 topiknyitó
Ki tudja hol lehet/erdemes digi kepet elohivatni. Meg hogy mennyibe kerul, milyen felbontasokat mekkorara erdemes stb.?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!