Keresés

Részletes keresés

Ypszilon Creative Commons License 2001.04.17 0 0 5
Hali!

Létezik egy F1 Manager Professional nevű program, amit egy német Software 2000 nevű cég követett el (azt hiszem 1997-ben). Elég jó, bár van néhány olyan dolog benne, amitől falra mászik az ember. Fontos, nem szerepelnek benne az eredeti nevek (pl. Mercedes-Benz = Medreces-Bonz stb.). De van editora és be lehet rakni a versenyzők képeit, adatait, azonban a szponzorok és motor gyártók neveit nem lehet megváltoztatni. A Grand Prix World és az EA F1 Managere biztos sokkal jobb, de azoknak magasabb a gépigénye is. Még egy hátránya a proginak, hogy nem nagyon ismerik, így se patch, se faq, se semmi. De ha esetleg hozzájut az ember, akkor érdemes kipróbálni.

Előzmény: Attiska (-)
Attiska Creative Commons License 2001.03.18 0 0 4
Én a GP Manager 2-vel játszottam sokat (ez is a Microprose-tól van), de sajnos bugos. :( Ez nekem nagyon bejött.
Előzmény: Poeta_ (2)
J-MAN Creative Commons License 2001.03.18 0 0 3
Ha a legjobbat akarjátok, a Grand Prix World-del(Microprose) jáccatok.
Poeta_ Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2
Hali!

Wow de jó, hogy valaki azt mondja nagyon sok ilyen progi jött ki. Kár, hogy nem látom őket. :) Én úgy érzem nagyon rossz sorsa van manapság az F1 játékoknak, bár igaz ez a többire is (a nagy pénzéhség és rohanás miatt), hogy nincs kész, jól megirt szép játék. Én próbálkoztam pár progival, de maradtam a Grand Prix Managgernél a jó öreg MicroProst kiadásában. Sima F1 szimulátorban sem találtam igazán jót. De nem adom fel. Attiska, ha kezed ügyébe kerül egy jó F1 es játék, legyen az Managger (legyen!) :))) akkor, légyszi irj ide a fórumba, mert érdekelne engem is. :)

Előzmény: Attiska (1)
Attiska Creative Commons License 2001.03.18 0 0 1
Hát, ha nagyon mem kell, nekem adhatod. :) Mi a vélemény a Microprose Grand Prix World című alkotásáról? Én még a jó kis régi Grand Prix Manager 2-vel nyomtam nagyon sokat, nagyon jó volt, de sajnos az a hülye bug... (a második szezontól jöttek az elektromos hibák)...
Előzmény: adamsky21 (0)
adamsky21 Creative Commons License 2001.03.18 0 0 0
Add fel, pont 0 darab jo manager van. Neked adom az F1 manager 2000-t, en mar unom, 99-es adatokkal indul, irrealis es SZAR!!!
Előzmény: Attiska (-)
Attiska Creative Commons License 2001.03.18 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Szeretnék valami jó kis F manager programot beszerezni, de mostanában elég sok jelent meg ebben a témában (EA F1 Manager 2000, a Microprose is kiadott ebben a témában valamit). Melyiket érdemes inkább beszerezni? Lehet-e valamelyikben saját csapatot indítani?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!