Keresés

Részletes keresés

Tam7 Creative Commons License 2001.07.13 0 0 21
:)) lehet
Előzmény: Sophie.C (20)
Sophie.C Creative Commons License 2001.07.09 0 0 20
Nem. Békéscsaba.
De ez mindenhol volt szerintem.
Előzmény: Tam7 (19)
Tam7 Creative Commons License 2001.07.09 0 0 19
:)))))))))))))) Na ilyesmire gondoltam, ez jó kis történet. Egyébként te pécsi vagy? Én Pécsen ismerek Ifiházat.
Előzmény: Sophie.C (16)
Sophie.C Creative Commons License 2001.07.08 0 0 18
Bocsánatot kérek utólag is.
Tudom, ötödik parancsolat, el is mondtam tizenöt miatyánkot és vettem húsz bűnbocsánati cédulát.
Mennyi az elévülési idő?
Előzmény: Boba Fett (17)
Boba Fett Creative Commons License 2001.07.07 0 0 17
A francba! Hát Te voltál az?
Előzmény: Sophie.C (16)
Sophie.C Creative Commons License 2001.07.07 0 0 16
Nemtudomhogyidevalóe.
Úgy tíz évvel ezelőtt volt egy kempingbicajom, azzal jártam mindenhova.
Egyszer németórárán voltam, a bicajomat szépen lezártam az Ifiház terazán (mert ott volt az óra).
Este indultam volna haza, és akkor láttam, hogy valaki ellopta a kerómról az ülést. (Ezeket a kempingeket egy-két mozdulattal darabokra lehetett szedni)
Nem sokat gondolkoztam, ott volt egy másik kemping bicaj, leloptam róla az ülést, pont jó volt az enyém helyett (sőt még jobb is, mert az enyém nagyon nyikorgott) és szépen hazakerekeztem.
(Ezt még nem mertm senkinek mondani, mert mégis csak csúnya dolog lopni, de szerintem már elévült)
Tam7 Creative Commons License 2001.07.07 0 0 15
Nahát amint látom behalt a topicom :( De hát itt a nyár, semmi aranyos történet ahol szerepet kapott a spontaneitás?
Tam7 Creative Commons License 2001.04.13 0 0 14
igen, az indexnél van valami bug.. :( mind1, azért az élet és a topic megy tovább. Egyébként nagy gáz nincs, csak 1-el kevesebb hozzászólás van meg, mint amennyit kiír, hogy kéne lennie.
Előzmény: potyómotyó (13)
potyómotyó Creative Commons License 2001.04.12 0 0 13
Tam7: Valóban, valaki itt meghiúsítja a topic előrejutását, mert bizony én is írtam egy másik történetet, ami bár nem az én spontán cselekedetemről szólt, de azért az is spontán volt. Most látom, hogy nincs a topicban! >:-(
Előzmény: Tam7 (11)
Tam7 Creative Commons License 2001.04.11 0 0 12
miiii??? na jó én tiszta hülye vagyok, tényleg megyek most már aludni... :))))))))))))))))))))) nnnnnnna de ilyet!
Előzmény: Tam7 (11)
Tam7 Creative Commons License 2001.04.11 0 0 11
Köszönöm! :) fokabb is írt ide, de nem látom sajna, ezzel a topiccal még mindig vannak technikai gondok. Írtam mailt az illetékesnek (spontán) :)), de azt írta, elveszett 1-2 hozzászólás. Hát nem tudom.
Előzmény: fokabb (10)
fokabb Creative Commons License 2001.04.11 0 0 10
Igyekszem javítani egy kicsit a Topicod látogatottságán. Csak úgy spontán, hogy érezd a törődést...
Tam7 Creative Commons License 2001.03.30 0 0 9
:)) tök jó, ez a topic kezd átmenni lassan Spontán ismerkedések címszóvá :)) de ez is jó.
Előzmény: potyómotyó (7)
Tam7 Creative Commons License 2001.03.30 0 0 8
Mit írnak így? :)
Előzmény: rali (6)
potyómotyó Creative Commons License 2001.03.29 0 0 7
Itt egy történet! :-)
Állásügyben egy meghallgatásra siettem, de csak körülbelülre tudtam, hogy hová kell mennem. A cél nem volt messze, de az idő fogyott, már-már késésben voltam és az adrenalinom az egekig szökött! Utolsó mencsváram volt, hogy megpillantottam azt a templomot, amire a telefonos útbaigazítás alkalmával felhívták a figyelmem; és a zebránál álló embert, akihez már szinte könyörögve mentem oda, hogy segítsen. Nagyon készséges volt, tudta is hová akarok menni és szerencsémre az ő útja is pont arrafelé tartott. Elbeszélgettünk, elmeséltem mijáratban vagyok. Az épülethez érve adott névjegykártyát, hogy ha nem sikerülne hívjam fel.
rali Creative Commons License 2001.03.28 0 0 6
Így írják,és a történet is jó.
Előzmény: Tam7 (5)
Tam7 Creative Commons License 2001.03.28 0 0 5
:)) de legalább írtál bele :)))

Na, van egy másik.. 1x jöttem hazafelé az Osztyáról a Déli felé a 139-essel, és walkmaneztem ahogy szoktam általában. A buszon volt egy nálam 1-2 évvel fiatalabb csajszi, és IHM póló volt rajta. Én meg mintha x ideje ismerném, kértem tőle kazit, na meg címet is :))) de aztán beszélgettem vele, végülis jobban esett nekem a "maradjunk haveri szinten dolog" :))) de lett Irígy Hónaljmirígy kazim :)))

Na de a lényeg a spontaneitás (így írják? :)

Előzmény: potyómotyó (4)
potyómotyó Creative Commons License 2001.03.28 0 0 4
Tam7: Ne csüggedj! Mégcsak most kezdted! Én még egy topicot sem nyitottam!
Addigis gondolkodom egy sztorin! :-)
Offoltam, bocsi!
Előzmény: Tam7 (3)
Tam7 Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3
Felhozom szerencsétlen topicomat, de ha nem szól senki, akkor mehet tőlem a sűllyesztőbe is. Pedig szerintem nem lett volna rossz ötlet, csak a címet szúrtam el. Vagy ki tudja.
Tam7 Creative Commons License 2001.03.17 0 0 2
Mi volt a helyzet? Mesélj!
Előzmény: python (1)
python Creative Commons License 2001.03.17 0 0 1
Kb. hasonló, csak buszsofőrrel.
Tam7 Creative Commons License 2001.03.17 0 0 0
Na nehogymár 0-s maradjon! :)
Tam7 Creative Commons License 2001.03.17 0 0 topiknyitó
Elsőként egy sztori: Győr belvárosában a sétálóutcában gyalogoltam, elég sok ember volt, mögöttünk egy kis furgon araszolt. Az úton volt egy Heinekenes üveg, és pont úgy jött ki a lépés, hogy vagy a gyalogosoktól, vagy a sörösüvegtől nem fért volna el. Jött egy hirtelen gondolat, felkaptam az üveget, elvittem az első kukáig, összenéztem a sorőrrel, jót röhögtünk mindketten, majd mentem tovább.

Ilyesmikre gondoltam, ha van a tarsolyotokban, ki vele! Egyébként a spontán, meglepetésszerű baráti látogatások a legjobbak (főleg ha otthon is van az illető :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!