Keresés

Részletes keresés

iljics17 Creative Commons License 2001.03.18 0 0 68
Kevesebb.
Sokkal.
:-)
Előzmény: Tomboló Hold (67)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.03.18 0 0 67
Ami közted és Lenin között. Nem több, nem kevesebb.
Előzmény: iljics17 (66)
iljics17 Creative Commons License 2001.03.18 0 0 66
"SzDSz-t én kizártnak tartom, hogy ilyen eszközhöz nyúljanak. Ugyanazért, amiért az MSzP se tenné ezt. De van elég csőcselék"

Mi a különbség?

Előzmény: syrius (40)
Belepofázok én is Creative Commons License 2001.03.18 0 0 65
off
Kedves U-boat !

Mire reagáljak ?
Eljutottál a Kálvin térről a Regnum Marianum kereszten át a zsidó temetőkig..... hosszú az út.

Nem kivánok itt azon veszekedni, hogy kinek az oldalán állnak többen, erről majd jövőre ugyis mindenki pontos képet fog kapni ( hacsak nem lesz már idén választás ).

Már emlitettem részemről vége...
Ja ! ( ha már olyan jobban vagy a Lukács úrral akkor kérdezd meg tőle, hogy biztos jó választás volt-e a Kisteleki ? ) de ez már tényleg nagyon off

Előzmény: U-boat (63)
JO Creative Commons License 2001.03.18 0 0 64
UDV!

"Nem. Mi azt mondjuk csak a bal szimpatizáns vagy vallási fanatikus csinálhatta.
Nem pedig, hogy az is csinálta."

Hazugsag!

Olvass pontosabban...

m.t.:
JO

Előzmény: U-boat (63)
U-boat Creative Commons License 2001.03.18 0 0 63
belepofázó

Nem. Mi azt mondjuk csak a bal szimpatizáns vagy vallási fanatikus csinálhatta.
Nem pedig, hogy az is csinálta.
Olvass pontossaban.

Egyenlőre a haverjaim vannak többen de sokkal.
Másik meg nyugodtan végigkérdezem lehet te lepődnél meg.
A nyugdíjasokkal jösz akik ezt az egész rendszert csinálták és fentartották? Ebben éltek ez adja nekik a nyugdíjat persze, hogy lojálisak a volt rendszerrel.

Szerintem meg ne hasonlítsuk össze egymást ki mekkora szurkoló. Abban nagyon csúnyán alulmaradnál.
Támogatod anyagiakkal??? Kiváncsivá tettél.
Meg is kérdezem Lukácsot ki az a kibaszott nagy támogató akiről még nem beszélt.

Ja az írásomra érdemben miért nem válaszolsz???

U-boot

Előzmény: Belepofázok én is (49)
syrius Creative Commons License 2001.03.17 0 0 62
Erre én is rájöttem, de azért a 98%-os valószínűség jól hangzik. Erre fogadni is érdemes, ha jól számolom 1 : 49-es aránnyal. Hát lenne egy ezresem is valacchivel, vagy másokkal, hogy összejöjjön a ki nem fizetett 13. havi fizetésem. Lehet jelentkezni!
Előzmény: Tomboló Hold (61)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.03.17 0 0 61
Igazad van, nem érti meg. Nem baj.
Előzmény: figyelő (60)
figyelő Creative Commons License 2001.03.17 0 0 60
Mondd még el néhányszor...
Gondolod, megérti?
Előzmény: Tomboló Hold (59)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.03.17 0 0 59
A ref.egyházat a csurkapista-félék járatják le, mag azok, akik a miép szólamait hangoztatva, magyar zászlóba burkolózva ref.templomban miséznek, miközben árpádsávos zászlókat lengetnek és Nagy Ferót(a nemzet csótányát) hallgatnak.
Előzmény: Valacchi (58)
Valacchi Creative Commons License 2001.03.17 0 0 58
Tehet a Református Egyház arról, hogy Németh Sándor és rasszista (“minden arab terrorista”, “pusztuljon minden jobboldali”, “a nyugat-európai népek mind fasiszták” stb.) SZDSZ-es bandája az ô nevüket is lejáratja?
Előzmény: Tomboló Hold (57)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.03.17 0 0 57
Szerintem a ref.egyház saját magát járatja le.
Előzmény: Valacchi (56)
Valacchi Creative Commons License 2001.03.17 0 0 56
Sátáni gyülekezet. Hmmm… Melyik lehet az. A Hit Gyülekezete, amely “papjai” szinte mind kiugrott református lelkészek? Igen, a Hit Gyülekezete a református egyházat járatja le. Mikor halljuk az elhatárolódást?
Előzmény: figyelő (50)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.03.17 0 0 55
Nekem most úgy tűnik, nagyon jól elvannak az ún. történelmi egyházak a jobboldallal. Lehet, hogy nem ismerik a Biblia tanításait?:-)
Előzmény: figyelő (54)
figyelő Creative Commons License 2001.03.17 0 0 54
Én sokkal inkább arra vagyok kíváncsi, vállalkozik-e valaki a régóta esedékes krisztusi tettre: a "sátáni gyülekezet" kikorbácsolására a templomokból.
Nálunk sem a jobbos kormányok, sem a ("történelmi") egyházak nem érik föl ésszel, milyen rossz fényt vet rájuk ez a bratyizás?
Nincs annyi eszük, hogy uralkodni tudjanak akár (sátáni) vonzalmaikon is..?
Előzmény: Tomboló Hold (53)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.03.17 0 0 53
Azért arra kiváncsi vagyok, kiderül-e valamikor, ki volt az elkövető?
Előzmény: figyelő (52)
figyelő Creative Commons License 2001.03.17 0 0 52
Valószínű, bár politikai provokációkra is volt már példa.

Csurka sosem volt hívő ember, de ha Orbán is megtért, ő miért ne...

A tiszta fejű, demokratikus gondolkodású hívők felelősségét csak növeli az a tény, amelyről írtál, ti. hogy a "sátáni gyülekezetben" sok megtévesztett hívő lehet (bár... a fene az olyan hitbe!).
A református egyház pedig egészen különös helyzetben van, hiszen tekintélyes püspökeik barátkoznak egészen nyíltan egy rasszista, "reformfasiszta" párttal.

Előzmény: Tomboló Hold (51)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.03.17 0 0 51
Ebben a "sátáni gyülekezet"-ben nagyon sok megtévesztett, vallásos ember van. Az, hogy csurkapista is úgy tesz, mintha az lenne, hát... Elhiszik neki. Láttunk már olyat, hogy valaki megtért, csak az úgy is viselkedik. Egyébként ezt csak hülyeségből írtam, szvsz egy gyerek, vagy idióta szórakozott a tömeg rémületén, oszt végignézte az ablakból a riadalmat.
Előzmény: figyelő (50)
figyelő Creative Commons License 2001.03.17 0 0 50
Lehet ám, hogy igazat írtál...
A témában engem csak az érdekel, hogy vajon miért tűrik tisztességes katolikus és református emberek, hogy egy sátáni gyülekezet rendszeresen támaszpontul használja templomaikat.
Nem mernek tiltakozni?
Előzmény: Tomboló Hold (21)
Belepofázok én is Creative Commons License 2001.03.17 0 0 49
off
Kedves U-boat !

A házon belüli véleményen az UTE pályát érted ? Mert ha igen akkor legyél szíves körbemenni és nem csak a haverjaid véleményére adni. Talán hasznos lenne meghallgatnod a tribün véleményét is ( tudod a nyugdijas szektor + "nyugis" szurkolók ) és akkor egy picit meglepődnél.

Ja ! Szégyeld magad miattam nyigodtan ! Én akkor is ott leszek amikor te nem és akkor is támogatom a cspatomat ( anyagiakkal ) amikor te már rég nem.

on.

Tudod az egész topic-kal csak az a bajom ( jé még most is ) hogy nyiltan azt mondjátok minden bizonyiték nélkül, hogy a bombariadót Szdsz-Mszp aktivisták csinálták.

HA LESZ BIZONYITÉK AKKOR MEGKÖVETLEK BENNETEKET ! DE ADDIG AGYARAKAT TALÁN VISSZA !

baráti üdv
Egy megvásárolható

Előzmény: U-boat (44)
Valacchi Creative Commons License 2001.03.17 0 0 48
Ez így van.
Előzmény: Subiaco (45)
Valacchi Creative Commons License 2001.03.17 0 0 47
Tééééééééényleg? Dolgozik? Még a pártlapod, a Néphazugságot sem olvasod? Ezért prémiummegvonást fogsz kapni a Köztársaság téri elvtársaidtól! Na eriggy, pótold be a mulasztást!

Min dolgozik az MSZP, kislány, ha már a pártlapja is fikázza? Az épp aktuális demagóg szólamokon?

Előzmény: delfyn (46)
delfyn Creative Commons License 2001.03.17 0 0 46
Sziasztok! Csak most kttintottam ide, elolvastam pár "emelkedett" hozzászólást, amire a válaszom az, hogy a Szocik nem érnem rá provokálni, ugyanis DOLGOZNAK!! Többek között azért, hogy nektek is jobb legyen 2002.-től akik most okádtok rájuk!
Előzmény: Subiaco (45)
Subiaco Creative Commons License 2001.03.17 0 0 45
úgy látszik, a ballib oldal nagyon elkeseredetten próbálja a saját mocskát levakarni, és rákenni a jobboldalra... hmmm... miért is? :-)))) nevetséges...

annyira abszurd a fenti eljárás, hogy nem is tudom másnak minősíteni, mint a jól ismert ballib szájtépésnek
ezek után bármit szájalhat a ballib, üres pusztába kiáltott szó lesz minden szava, mert ezt a foltot nem mossák le egyhamar magukról...

U-boat Creative Commons License 2001.03.16 0 0 44
Belepofázhatsz

1. Szerintem ezt a témát ne hozd összefüggésbe az UTE szurkoló mivoltoddal.
Mert nagyon elszigetelt a véleményed házon belül.
Így nem csak én szégyenlem miattad magam de szégyenlem, hogy egy csapatnak szurkolunk.

a miért:
Ha újraolvasod a hozzászólásaimat a témában az nem fröcsögő henem próbál megérteni egy érthetetlen helyzetet.
Azért mert én úgy gondolom nem a jobb oldal csinálta bombariadót már megbélyegzel zsigerből.
Közlöm nem volt bombariadó sem a Petőfi szobornál sem a várban az MSZP megemlékezésen.
Sőt tovább megyek sem a Múzeumnál sem este a fáklyás felvonuláson sem.
Csak egy református templomban volt.
Javaslom olvasd végig a "keresztdöntögető Budapesti ellenállók" topicot..az is hasonló témáról szól. Ott is vallásos és jobboldali értékek kerültek fizikai támadás középpontjába..mint most is.
Megkérdezem tőled is. Melyik az a vallásos vagy jobbos (azaz keresztényi értékeken és valláson nyugvó) ember aki a saját "szent" helyét és hívőit keverné politikai előnyök miatt (ami most is hátrány volt) veszélybe?
Ezeket a dolgokat a keresztényi erkölcsök de a humanus ember elitéli nem hogy megcsinálja.
Ti mondjátok ránk, hogy csürhe de én ezt nem látom és nem is érzem. Viszont látok olyan dolgokat amit a másik a nem csürhe oldal csinál olyan szinten ami egy csürhének ledegradáló dolog lenne.
Végül. Te biztosan tudsz mondani példát arra amikor a jobb oldal saját emlékeit templomait, feszületeit pusztítja csak azért, hogy mindenki azt higyje azt a másik oldal tette.
Javaslom ehez a példához még olvasd vissza a Regnum Marianum kereszt ledöntése utáni zsidó temető rongálásokról szoló rendőrségi megállapításokat.
Te mit szólnál ha én azt mondanám a zsidó temetőkben a zsidók döntögették a kereszteket mert azt akarták elhitetni keresztények voltak bosszúból a Regnum kereszt miatt.
Na látod. Én ilyet nem mondok sőt nem is gondolok...mert ezt "a csürhe" értékrendem sem engené meg.

U-boot

Előzmény: Belepofázok én is (43)
Belepofázok én is Creative Commons License 2001.03.16 0 0 43
off
Tudod csak egy dolog tart vissza...... az, hogy te is UTE drukker vagy

Ja és kedves "kollega" bár most ebben kicsit kételkedem.... csodálkoztam volna, hogy ha a bombaridaó mögött nem liberálbolsevistaplutkorataglobalizációs handabandát látattok volna.

Üdvözöl téged
Egy megvásárolható senki

u.i
Sajnálak ! ( és ezt komolyan mondom )

Előzmény: U-boat (18)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.03.16 0 0 42
Kedves Mindenki!
Nyugodtan rágcsálhatjuk a csontot, amíg biztosat nem tudunk, addig mindenki találgathat,mutogathat arra, akiről feltételezi, hogy ilyet elkövet. Én, részemről egyik pártról sem, de ez az én gondom.
Szvsz egy beteg elme volt, aki az ablakából nézte végig a pánikot(volt?).
Előzmény: Valacchi (41)
Valacchi Creative Commons License 2001.03.16 0 0 41
Nem értek egyet az okfejtéseddel, te fanatikusan gyűlölöd a SzDSz-t én kizártnak tartom, hogy ilyen eszközhöz nyúljanak.

A 40 aláíróról mi a véleményed (link alább)? Az Új Degeneráció, Vásárhelyi Mária, Haraszti Miklós stb. hazudozásairól és országlejárató kampányáról? Igen, mindegyikük SZDSZ-es. A keresztdöntögető fiúk társadalmi milliője és pártkötődése is egyértelmű, amit bizonyít a Népszabadságos apuka, vagy az, hogy az MSZP-SZDSZ önkormányzat furcsamód az eset után tüntette ki az iskolát. Az egyértelműen SZDSZ-es, egy volt munkásőr által vezetett MAZSIHISZ különös eljárásáról nem is beszélve. (Ugye, emlékszel még, mi történt az állítólagos temetőrombolás során?)

Ugyanazért, amiért az MSzP se tenné ezt.

Az MSZP tisztességes párt az SZDSZ-hez képest, mert nem szarik a saját fészkébe. Az SZDSZ igen.

De van elég csőcselék, aki ezt a heccet megengedi magának és ez kikerülhet bármelyik mai naggyűlés tagságából. Nem rágódik sem indítékon sem következményeken. De egyik párt eszmeiségét sem képviseli, tehát indokolatlan bármelyiknek is nekiesni.

Már ne haragudj, de nem lehetett “bármelyik” párt szimpatizánsa. Egy jobboldali ilyet egyszerűen nem csinált volna, hiszen ezrek, ráadásul azonos platformon levő ezrek méltóságteljes ünneplését tette volna tönkre. Az esetleges pánikot, sérüléseket, haláleseteket pedig már említettem.

Másrészt a MIÉP számára mindig fontos volt rámutatni mekkora a támogatottságuk. Egy ilyen helyzet pedig kiváló kiindulópontja lehet a mai és az elkövetkező nappk, a nép egyszerű gyermekén keresztül megnyilvánuló antiszemitizmusnak, ballib gyűlölködésnek.

Te, ha MIÉP-es lennél, belemennél olyan kalandba, amiért simán lecsukhatnak, ha a több ezer ember közül bárkinek baja esik (eltapossák, mert pánik tör ki, rosszul lesz és meghal stb.)? Ezt senki se vállalná. És nem csak jogi okokból. Emberileg sem.

Előzmény: syrius (40)
syrius Creative Commons License 2001.03.16 0 0 40
Nem értek egyet az okfejtéseddel, te fanatikusan gyűlölöd a SzDSz-t én kizártnak tartom, hogy ilyen eszközhöz nyúljanak. Ugyanazért, amiért az MSzP se tenné ezt. De van elég csőcselék, aki ezt a heccet megengedi magának és ez kikerülhet bármelyik mai naggyűlés tagságából. Nem rágódik sem indítékon sem következményeken. De egyik párt eszmeiségét sem képviseli, tehát indokolatlan bármelyiknek is nekiesni. Ha mégis ezt teszitek gondolom sokezren most az országban, akkor viszont a célt elérte az illető. Másrészt a MIÉP számára mindig fontos volt rámutatni mekkora a támogatottságuk. Egy ilyen helyzet pedig kiváló kiindulópontja lehet a mai és az elkövetkező nappk, a nép egyszerű gyermekén keresztül megnyilvánuló antiszemitizmusnak, ballib gyűlölködésnek.
Előzmény: Valacchi (39)
Valacchi Creative Commons License 2001.03.16 0 0 39
Ha meg kiderül, hogy a szoclibnek semmi köze sincs a dologhoz, meg a zsidóknak sem, akkor az első néhány hozzászóló elnézést kér, ugye?

98% az esélye, hogy ballib provokáció (hiszen az elmúlt két-három év hasonló provokációi is mind ballib eredetűek voltak). Az MSZP-ről, a Munkáspártról lemondhatunk, mert ők még viszonylag európaiak abban az értelemben, hogy tudják, hogy saját magukkal szúrnak ki, ha a hazájukat lejáratják külföldön. Marad az SZDSZ.

Kérlek, válaszolj arra a kérdésre, hogy megérte volna a MIÉP-nek a botrány az esetleges pánikot, rosszulléteket a többezres hívő-tömegben???

Előzmény: syrius (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!