Keresés

Részletes keresés

Dave Bowman Creative Commons License 2001.05.06 0 0 524
a Snatch azt hiszem Blöff címen fut a magyar mozikban

jó éjt, a többieket én is várom, s ha kedved tartja, írok ezekről is

Előzmény: gottlieb_karcsi (523)
gottlieb_karcsi Creative Commons License 2001.05.06 0 0 523
Jól hangzik ez a filmletöltős dolog. Később még kérdezlek erről a dologról, mi möködik, mit ajánlasz, ésatöbbi, soha nem hallottam a Snatch-ről, nem is tudom mi az.

Dave, most megyek, mert van még olvasnivaló, porcióban, a mai adag, jóéjszakát, remélem egyszer Prae is bebotlik ide, persze Abel is, csak a gonoszak maradjanak kívül, meg az ostobák!

szia
karcsi

Előzmény: Dave Bowman (522)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.05.06 0 0 522
igen, rendes mozifilmeket. van egy eljárás, divx, és ez nagyon jó minőségben tömörít filmeket, úgy, hogy ráférnek egy cd-re is. a formátumuk avi, és sokkal jobb az mpegnél

jelenlegi kedvencem a Snatch, igen jó kis nyelvezete van, élmény az a film. ha érdekel, küldök egy listát!

de persze az ember sokfélemindennel szórakozik egyszerre, erre jó ez is, és az index is

Előzmény: gottlieb_karcsi (521)
gottlieb_karcsi Creative Commons License 2001.05.06 0 0 521
Na de milyen filmeket, Dave? Rendes mozifilmeket avi-ban, mpeg vagy mik vannak még, ablakban. Ehhez kellene egy jó videókártya, na meg cd-író, majd megkérdezem a lieber katit, de nem hiszem, hogy sok esély lenne rá egy éven belül.

A nyerésben persze biztos vagyok. Come my lady, come, come my lady, you're my butterfly, sugarbaby, ha nem lennének ekkora majmok az együttesben tényleg tetszenének, a szám azonban zseniális, papa roach-ot is veri!

Előzmény: Dave Bowman (519)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.05.06 0 0 520
"you're my darlin', sugar, baby..."

igen, ismerem. ez most a kedvenced?

Előzmény: gottlieb_karcsi (518)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.05.06 0 0 519
a többi programmal filmeket is letölthetsz, írtam már sok CD-t, mindenféléket. anglolul vannak, ez külön jó

és komolyan mondom, ne kérdezd, mik történtek az elmúlt napokban, mivel egyrészt szerintem még megismétlődnek, így viszonylag kívülről figyelve, másrészt nem ér meg ennyit, hisz nem maradtál semmiről, ellenkezőleg, nyertél valamit, szabadidőt, valódi emberek valódi társaságát

nekem ezért érdekes ez a "hely"

Előzmény: gottlieb_karcsi (518)
gottlieb_karcsi Creative Commons License 2001.05.06 0 0 518
Na mi lenne, hát semmi, annál is kevesebb! Tetszett ez a szappanopera hasonlat, végül is tényleg erről van szó. Mert kimaradt a mi is, na mi, hát átunk még olyat a következőkben, biztire is. A cenzorokat emberekhez ne hasonlísd, azok lennénk mi, igazi hibákkal, nekik csakl aljasság és csalás jutott, tisztelet a pár kivételnek.

Dave, ezeket a programokat nem ismerem, mire jók? Nálam az egyszerűség a nyerő, s ha már belecsaptam a Satellite-ba, és meg is értettem, nem szívesen mennék másfelé, minél jobban ismert program, annál jobb, a Napstert meg nagyon sajnálom, ahogy van.

Crazy Town: Butterfly

Előzmény: Dave Bowman (517)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.05.06 0 0 517
no, hogy a lényegre térjek :)
a Napster nálam sem a régi, de van helyette Direct Connect, Bearshare, Morpheus, meg rengeteg. a Tiedet nem ismertem. ezekkel filmeket is lehet tölteni

tulajdonképp nem maradtál semmiről, mintha kimaradna egy rész a brazil szappanoperából, de tanulságos esetek is voltak

egyiket megosztottam Veled, aznap éjszaka meg is állt a fogkefe a számban, mikor megláttam. aztán a kitiltottunk, de ne, de igen, de ne, de igen, de ne, na jó... sorozat is volt, átlátszó és nevetséges. a Te olvasatod is helyénvaló, maga a portál beállítottsága nyílvánvaló, s hiába másfélék a fórum cenzorai, emberek ők is hibákkal

de erről a témáról ez is sok, nem éri meg. Veled mi újság?

Előzmény: gottlieb_karcsi (516)
gottlieb_karcsi Creative Commons License 2001.05.06 0 0 516
Igazad van, ne haragudj, csak mondom, mondom, de az első lépés mindig, persze nem lustaságból. Főleg mert töltök le számokat, új programot találtam a Napster helyett, Audiogalaxis Satellite, úgy néz ki minden megvan, amit a Napster már szűr.

Szóval mi történt a nagy napokban? Csupa fül vagyok!

Előzmény: Dave Bowman (515)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.05.06 0 0 515
hát lennék, ki kívánja
s leszek itt is, ha kell
de egyedül ide többet nem írok
várakozás reményében
csak válaszra
B. Knox Creative Commons License 2001.04.18 0 0 514
mit keresel az egyetlen tiszta topicban?

Sicc, macsek...

Előzmény: Törölt nick (513)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.18 0 0 513
bocsánat, de fontos

Am Besten kartácsnő,
válaszmél ment!

elnézést, már itt se vagyok

Dave Bowman Creative Commons License 2001.04.18 0 0 512
nos, kedves Besten, engem bármi, főleg, mi látványos, s Hozzád hasonlóan megmozgatja a fantáziámat.

vannak képek, akár innen, a Földről fényképezve, vagy a világűrből, tőlünk már teljesen elszakadva. a topik hangulatához híven olyan dolgok ezek, ahol ember még nem járhatott, s egyedül a képzelőerőnk az, mi gátat szabhat ennek.

ahhoz túl amatőr vagyok, hogy prózai dolgokig elmehessek, szerintem elég, ha az ember ismeri a naprendszer bolygóit, a közeli vagy fényes csillagokat.

van itt az interneten egy hely, ahol minden nap valami érdekes képet tesznek be (néha csak bennfenteseknek), de sokszor nagyon szépeket.

Előzmény: AmBesten (511)
AmBesten Creative Commons License 2001.04.18 0 0 511
Kedves Dave,
A csillagászat (és az nanofizika) a fantáziám végletességét mutatja, egyszeruen nem tudom elképzelni, amiket állítanak a szakemberek.
Teljesen dilettáns vagyok a csillagászatban. Inkább Te mondd, mi a kedvenc témád: a csillagok, a világegyetem keletkezése, vagy az üstökösök stb.
Előzmény: Dave Bowman (510)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.04.18 0 0 510
szia!

csak amolyan bocsinálta csillagász. elméleti síkon :)

s beleesek sajátmagam csapdájába... mi érdekel ezen belül?

Előzmény: AmBesten (509)
AmBesten Creative Commons License 2001.04.18 0 0 509
A csillagászat engem is érdekel!
Dave, amator csillagász vagy?
Előzmény: Dave Bowman (505)
Sarkkutató Creative Commons License 2001.04.18 0 0 508
Voltak ott különböző nickek, akik molesztálták a belterjeseket. Hogy moderálták-e őket, nem tudom, de valószínűleg igen.
Mit tesz Isten, most már én is azt kívánom nekik, folytatódjon csak a jó meleg dagonya.
Előzmény: Dave Bowman (507)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.04.18 0 0 507
tudnál erről a pulzálásról valamit röviden mesélni? nem visz rá a lélek, hogy itten végignyálazzam az egészet...
Előzmény: Sarkkutató (506)
Sarkkutató Creative Commons License 2001.04.18 0 0 506
Kicsit csillapodott az Index.
Mint látod, a legnépszerűbb topikká küzdötte fel magát a Megkérdeztük a moderátor-t... Az Örüljünk együtt-ben is volt némi pulzálás.
Megnyugodtak (elfáradtak) a kedélyek.
Előzmény: Dave Bowman (505)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.04.18 0 0 505
szia Sarkkutató!

hogysmint? én is örülök, gyülekszünk lassan. csillagászatról sokat tudnék én is beszélgetni, de szerintem ezt a helyet hagyjuk meg így, ahogy van.

Előzmény: Sarkkutató (504)
Sarkkutató Creative Commons License 2001.04.18 0 0 504
Tejút, holdfogyatkozás, 2001...
Dave, azt hiszem, ez a csillágászok topicja lesz...
Örülök, hogy visszajöttél :-)
Előzmény: Papirhold (503)
Papirhold Creative Commons License 2001.04.18 0 0 503
"késbőbb" :(

Helyesen: később.
Ugy látszik tényleg itt az ideje egy kis papirholdfogyatkozásnak :(

Előzmény: Papirhold (502)
Papirhold Creative Commons License 2001.04.18 0 0 502
"Te min dolgozol?"
Most teszek egy körutat a tejuton,
ha mindent rendben találok, késbőbb még visszajövök:)
Na pá :)
Előzmény: Dave Bowman (501)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.04.18 0 0 501
Kedves Papirhold, nagyon megtisztelsz, de ez a munka nem valódi, egyetemi feladat, mi árán tanulunk. S arra gondoltam, hogy egyszer majd ezer év múlva, valóban sikerül megalkotni egyet, többet, de ez a jövő zenéje.

Te min dolgozol?

Előzmény: Papirhold (500)
Papirhold Creative Commons License 2001.04.18 0 0 500
"ugyan, dehogy, semmi titok nincs benne. szerencsére elfogadták, legalábbis folytathatom, és szeptemberben lesz kész."

Vagy ugy ?
Nem tudtam, hogy ilyen nagy lélegzetü.
Azt hittem már meg is jelent valahol.
Hát akkor jó munkát kivánok, és még azt, ne hagyd magad szétforgácsolni a mindennapok apró-cseprő bosszuságaitól.
Emlékszel Karinthyra ?
Talákozás egy fiatalemberrel.
Nehogy 2o év mulva Te is megkérdezd a fiatalembert: Hol a mü ? Amiért dolgoztál ? Amit mindig csak igérgettél magadnak és másoknak ?
Más kárán tanul az okos, nemigaz ? :)

Előzmény: Dave Bowman (499)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.04.18 0 0 499
ugyan, dehogy, semmi titok nincs benne. szerencsére elfogadták, legalábbis folytathatom, és szeptemberben lesz kész.
Előzmény: Papirhold (498)
Papirhold Creative Commons License 2001.04.18 0 0 498
Szervusz Dave, örülök, hogy nem vagy büntiben, hát igy is kell :)
Látom nem válaszoltál a kérdésemre, pedig nagyon kiváncsi lettem volna , mi lett a munkáddal. Elfogadták-e ?
Hát nem erőltetetem, ugy látszik nem publikus:(
Na nem baj, előre is sok sikert kivánok a következőhöz.
Előzmény: Dave Bowman (497)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.04.18 0 0 497
szia Papirhold!

nem, nem tiltottak ki, itt vagyok, nemrég jöttem vissza, el kellett mennem.

Előzmény: Papirhold (496)
Papirhold Creative Commons License 2001.04.18 0 0 496
"Dave Bowman válasz erre | adatok | e-mail     2001.04.02 19:39   (463) egy nagy modellt gyártok éppen, kissé nehezen megy, de alakul
a természet hívó szavára holnaptól teljes mértékben vevő vagyok, ugyanis leadom hamarost "

Kedves Dave !
Nagyon eltüntél. Csak nem letiltás ? :(
Szerettem volna megtudni mi lett a sorsa a leadtott munkának. Remélem elfogadták.

Am drágám, láttam nagyon megmosolyogtad az asztrológiát valamelyik (lehet , ebben ) a topikban.
Vigyázat kérem, a játék nem játék :(

Előzmény: Dave Bowman (463)
dr. laza Creative Commons License 2001.04.13 0 0 495
Hoppá, hogy elsüllyedt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!