Keresés

Részletes keresés

Nándo Creative Commons License 2007.01.15 0 0 5
akinek esetleg elvonási tünetei lennének: nemhivatalos (?) hetedik rész. http://www.box.net/public/static/9ii33dthyt.pdf


valószínűleg fanfic (egy magyar rajongó) írhatta a könyvet, de ahhoz képest igen jól sikerült! tényleg. mindenkinek megér egy próbát! nekem nagyon tetszik.
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.14 0 0 3
Másik két topic?
Volt egy harmadik, melynek az 5. hozzászólásnál
én adtam meg a kegyelemdöfést!

Ez sem sokáig húzza.

Zsírharang.

Joanne K. Rowling Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2
Nem gondolod, hogy a másik két topic egészen a csontig rágja a könyvet? Miért kell új topicot nyitnod? Ajánlom, hogy olvasd végig azt a két topicot és rájössz, hogy ezt nem kellett volna. Ha a suliweb játékról akarsz topicot nyitni vagy ebben akarsz róla treccselni, akkor szerintem azt se tedd, mert az is megvan már a haladó topicban.

Csá!

Joanne K. Rowling

Előzmény: Bulbasaur (-)
ControlDenied Creative Commons License 2001.03.10 0 0 1
Nem irok velemenyt, mert megolom a topicot. Ratok bizom...
bokor Creative Commons License 2001.03.09 0 0 0
Bocs, de neked 0 eszed van... Mert ez biztos nem az első ilyen topik...
Előzmény: Bulbasaur (-)
Bulbasaur Creative Commons License 2001.03.09 0 0 topiknyitó
Na,ide mindent a kis varázslótanoncról!:)
Hát bevallom,én először azt hittem,hogy ez a Harry Potter egy Szász Marci kettő,egy kis köcsög,de bevallom,hogy kellemesen csalódtam,ugyanis elkezdtem olvasni az első kötetet,mondván,hogy "adok egy esélyt a kölyöknek" és mire észbekaptam,már a második kötet kb. 60. oldalánál jártam.Meg is vettem már az első négy kötetet.Úgyhogy nekem nagyon bejött a könyv és hamarosan mozifilm is készül belőle!Szóval írjátok le a véleményeteket,akármi is az!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!