Keresés

Részletes keresés

A.Sch. Creative Commons License 2002.04.30 0 0 578
A Bastia (francia 1.liga-korzikai főváros) érdeklődött hevesen iránta.S tegnap amikor hívtam ,már külföldön volt...::))
Előzmény: h3o (577)
h3o Creative Commons License 2002.04.29 0 0 577
Na, mi ez a Korzika? Tudod, én kinnfentes vagyok és ilyenkor nem értem a dolgokat:)
h3o Creative Commons License 2002.04.29 0 0 576
Ezt egy kicsit bővebben, mert gyenge a felfogásom!

(Egyébként off, és nem akarlak felhúzni, de van valami titka, hogy Zrlic miért nem játszik? Nem mintha lényeges lenne, csak olyasmi, mint a Bajkusa-mániám:)

A.Sch. Creative Commons License 2002.04.29 0 0 575
Thomas ma már Korzikán van!!!!!!!
A.Sch. Creative Commons License 2002.04.28 0 0 574
Amint végre nem éket játszatnak vele, mindenki újra láthatja , hogy a legjobb magyar futballista.THOOOOOOOOOO------MAAAAAAS !!!!!
h3o Creative Commons License 2002.04.28 0 0 573
Egész jó volt! Bár régebben azért több csel volt, és a kiharcolt szabadrúgásokat fordítva is meg lehetett volna adni. Ráadásul a sárga lap miatt legközelebb azt hiszem, nem játszhat.
h3o Creative Commons License 2002.04.28 0 0 572
Érdekes lesz Mészárossal párban.
HAJRÁ!
h3o Creative Commons License 2002.04.15 0 0 571
Egervári Sándor, a Dunaferr vezetőedzője nem kertelt. Néhány perccel a győriek ellen sikeresen megvívott bajnoki találkozót követően arra a kérdésre válaszolva, hogy véleménye szerint ki nyújtotta a legjobb - s előre elárulhatjuk, egyben a legmeglepőbb - teljesítményt csapatából, a mesteredző Thomas Sowunmi nevét említette.

Tény, hogy a magyar szinten sem kiemelkedő színvonalú mérkőzést Tököli Attila két góljával abszolválta a hazai gárda, azaz a szakvezető megnevezhette volna a válogatottnál jelenleg csak biztonsági tartalékként számításba vett támadót, ám Egervári Sándor a szokatlan szerepkörben (balhátvédet) játszó Sowunmit emelte ki.

„A Győr ellen már rutinos balhátvédként léptem pályára, hiszen az előző fordulóban a Vasas ellen már ezen a poszton játszottam - viccelődött a mérkőzést követően a játékos. - Nem nyújthattam rossz teljesítményt, mivel ezúttal is nekem jutott a balbekk szerepköre. Persze, abban, hogy ez így alakult, szerepet játszik az, hogy Kiss György sérülése még nem jött rendbe. A posztra hárman pályáztunk, és végül én lettem a befutó, mégpedig az alkatomnak köszönhetően. Az eddigi két, hátvédként megélt meccsünkön nyertünk, úgyhogy Kiss Gyuri kezdhet aggódni. Remélem azonban, hogy hamarosan újra csatárt játszhatok, és az elmúlt két találkozó sikerének fényében szokatlan, ám kellemes kirándulásként tekintek vissza a balbekk helyén töltött percekre."

h3o Creative Commons License 2002.04.11 0 0 570
Enzo Scifo Angyalföldön

Illusztris vendége volt a bajnoki mérkőzésnek. A belga válogatott egykori kiválósága, jelenleg az élvonalbeli Charleroi vezetőedzője és résztulajdonosa, Enzo Scifo is megtekintette a találkozót. Belgium egyik legnépszerűbb embere Balla György menedzser társaságában foglalt helyet a lelátón. Scifo lapunk kérdésére elmondta, hogy egyelőre nincs kiszemelt játékos, minden pályára lépő labdarúgóra kíváncsi.

„A magyar csapatokról és a magyar bajnokságról nem sokat tudok - jegyezte meg Scifo. - Annyi azonban bizonyos, hogy támadó középpályásra és csatárra van szüksége csapatomnak. Azért jöttem Magyarországra, mert korábban a nálunk futballozó Garaba Imre és Balog Tibor is közönségkedvenccé vált a jó játéka miatt. Én egyébként az Anderlecht játékosaként egy ideig együtt laktam Urbán Flóriánnal is."

Scifo tehát titokzatos volt, ám a hírek szerint elsősorban Simek Péter és Thomas Sowunmi miatt érkezett Budapestre. Azt azonban elmondta, hogy nem Tököli Attila játéka csábította hazánkba.

h3o Creative Commons License 2002.04.06 0 0 569
Nem Mészárost akarom bántani, mert szerintem egész tehetséges játékos, de nyugodtan lecserélhette volna Egervári a 30. percben. De megkockáztatom: Tököli helyett is beállíthatta volna Sowunmit, mert T. csak ide-oda forog és az arcáról sem a fanatizmus sütött ma. Ha viszont Csehi helyére volt szánva, akkor végképp érthetetlen, miért várt, mert hihetetlen gyengén játszott. (Mellesleg a kupameccs után azt mondta, a védelemmel volt baj, akkor miért állítja be megint a katasztrofális Salamont?)
h3o Creative Commons License 2002.04.05 0 0 568
Két gólt most is!
A ciprusiak elleni ligaválogatottba vissza kell kerülni!
HAJRÁ!
h3o Creative Commons License 2002.03.16 0 0 567
Gól + 11-es- ez sem rossz!
h3o Creative Commons License 2002.03.16 0 0 566
Két gól rendel!
h3o Creative Commons License 2002.03.07 0 0 565
Thomas Sowunmi kapcsán ugyanakkor járt nálunk egy menedzser, aki elmondta, hogy a játékos iránt Kínából érdeklődnek. Az említett ügynök először a futballistával beszélgetett, de Thomas a vezetőkhöz irányította őt. A beszélgetésünk során elmondtam, hogy céljaink megvalósításához szükségünk van minden labdarúgónkra, de ez nem jelenti azt, hogy elzárkóznánk az értelmes tárgyalások elől..."

Hát, ezt azért nagyon nem kéne! És milyen csapat vajon? a Bicskeié?

h3o Creative Commons License 2002.03.02 0 0 564
Köszi. Megdolgoztam vele:)) Tegnap sajnos kiment a net, úgyhogy csak délelőtt tudtam feltenni. De a megtekintése után igazán bedobhatná magát Thomas, mert ez elég távol volt a válogatott szinttől. Persze nem sok labdát kapott, és mindig be kellett húzodnia egy felfutó ember mögé, nem igazán értem ezt a rendszert. Régen rohant az alapvonalig, ott elkaszálta a védőt - szabályosan - és ment be a labdával, de ez most teljesen hiányzott. Mondjuk, volt már sokkal rosszabb is, most legalább egy-két szép dolgot csinált.
A.Sch. Creative Commons License 2002.03.02 0 0 563
NAGYON KIRÁLY!!!
Előzmény: h3o (560)
h3o Creative Commons License 2002.03.02 0 0 562
Hát, ez nagyon gyenge volt. Mondjuk 5-ös. Furcsa a sok védekezés is.
h3o Creative Commons License 2002.03.02 0 0 561
Ez a napiparancs:)
Hajrá
h3o Creative Commons License 2002.03.02 0 0 560
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
_tybor_ Creative Commons License 2002.01.17 0 0 559
"Amugy azt álmondtam hogy Penksa rug 3 golt 1 meccsen, csak azt nem tudom hol és mikor, de az biztos hogy piros mezbe volt, Dunaferr ofkoz.

nem piros hanem zold mezben es ellenetek :)

sorry nem birtam kihagyni :)

Előzmény: Wixer (552)
A.Sch. Creative Commons License 2002.01.13 0 0 558
Ez kétségtelen:) Váczi a múlt ,Thomas a jelen.'99 tavaszán - az utolsó és nem túl sikeres Gellei-évben - az akkor még cserének se igen szánt Thomas előtt ültem az MTK-pályán.Azt mondtam neki ,hogy ne menjen el ,mert rövidesen ő lesz itt Váczi utóda.1 hónap múlva berúgta azt a bizonyos győztes gólt Siófokon!
Előzmény: h3o (557)
h3o Creative Commons License 2002.01.13 0 0 557
SOWUNMI A LEGJOBB!
h3o Creative Commons License 2001.12.31 0 0 556
Úgy értem, jövőre. Erre a kis időre már szinte fölösleges lenne:)
h3o Creative Commons License 2001.12.31 0 0 555
Talán egy ilyen hajszínnel kéne idén próbálkozni!:)
h3o Creative Commons License 2001.12.31 0 0 554
Az újévi terv legyen 2 gól/meccs!
Sikeres 2002-t és HAJRÁ!
h3o Creative Commons License 2001.12.01 0 0 553
Hát, ez se ment:(( Remélem, szerdára egészséges lesz!
Wixer Creative Commons License 2001.12.01 0 0 552
Majd ZTE ellen betalál.

Amugy azt álmondtam hogy Penksa rug 3 golt 1 meccsen, csak azt nem tudom hol és mikor, de az biztos hogy piros mezbe volt, Dunaferr ofkoz.

h3o Creative Commons License 2001.11.30 0 0 551
Hajrá, Thomas! Mindent bele! Vágj vissza a tavalyiért!
h3o Creative Commons License 2001.11.27 0 0 550
Hajrá Thomas, mindent bele!
h3o Creative Commons License 2001.11.25 0 0 549
Uhujjjjuj ...nem volt egy emlékezetes nap, de a csere azért igazságtalan volt.
De a bíztatás is elmaradt, majd kedd este, aztán szerdán egy hármas!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!