Keresés

Részletes keresés

Feles Elek Creative Commons License 2001.08.26 0 0 10
A másik topikban elkezdtem az elejét.
Fel is hozom...
Előzmény: kaleb (9)
kaleb Creative Commons License 2001.08.25 0 0 9
Miről van szó? Leínátok, mi ez a könyv, és miről szól?
Előzmény: Personal_Jesus (8)
Personal_Jesus Creative Commons License 2001.08.24 0 0 8
A legizgalmasabb könyv, amit az elmúlt öt évben olvastam. Kötelező olvasmánnyá tenném a gimnázium 4. osztályában!
Nem csak a politikai médiamanipuláció mechanizmusát lehet megérteni belőle, de - egyebek mellett - a magának a médiának a működését is. Az ilyen könvyek elengedhetetlenek ahhoz, hogy a 21. században kevésbé kiszolgáltatott és megvezethető állampolgárokat neveljenek az iskolák.
Feles Elek Creative Commons License 2001.08.24 0 0 7
Kedves Gurg!

Későn vettem észre, hogy te is indítottál topikot erről a tényleg érdekes könyvről, jelenségről. sikerült pár hónap alatt átrágnom magam rajta, s a másik topikban (Gyufaferkójéban) összeütöttem egy kis kedvcsinálót. Nem lehetne a két topikot összevonatni?
Márha van rá igény...

Előzmény: Gurg (6)
Gurg Creative Commons License 2001.03.07 0 0 6
Szkítia könyvesbolt a Ménesi és a Bartók sarkán
3200.- pöngő
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.07 0 0 5
OK, elolvasom.
Előzmény: Gurg (4)
Gurg Creative Commons License 2001.03.07 0 0 4
jahhj, ne haragudj Tango
ez lemaradt, komoly -------- :))
Előzmény: Törölt nick (2)
Gyurkaferko Creative Commons License 2001.03.07 0 0 3
Igen, egyetértek!
MIndenki írjon, aki olvasta a könyvet!
:-))))
Üdv: Gyurkaferko
Előzmény: Gurg (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.07 0 0 2
Csak ne erről az alapról, öcsikém. Kikérte bocsánatod?

Mert a végén beköltözök a topikba. Olvasatlanul is.

Előzmény: Gurg (1)
Gurg Creative Commons License 2001.03.07 0 0 1
megbocsátok
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.07 0 0 0
Lehetetlent kérsz. 0-val válaszolok.
Előzmény: Gurg (-)
Gurg Creative Commons License 2001.03.07 0 0 topiknyitó
itt van ez a könyv, amiről érdemes beszélni
sokszor esik szó itt a fórumon a tudatos dezinformációról, a double standard(kettős mérce)-ről, a csúsztatásokról, rágalomhadjáratokról, stb.
a 90-es évek utáni média ezekről szól
de honnan gyökeredzik ez?
kik fejleszették tökélyre?
mert elég körülnézni a magyar médiában - mennyi Münzenberg-fiú dolgozik itt?

a felénél tartok, kiváncsi vagyok a véleményetekre!

megkérek mindenkit, érdemben CSAK az szóljon hozzá, aki olvasta vagy olvassa a könyvet
remélem nem nagy kérés

üdv.
Gurg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!