Keresés

Részletes keresés

Spinosa Creative Commons License 2016.10.14 0 1 9

Mivel nem vagy orvos, és nem ismered sem a betegségét, sem pedig a kezelését annak a betegnek, akkor bizony jobb hallgatni, mert az is előfordulhat, hogy a löttyöd hatására a kezelése nem vezet eredményre és a páciens meghal. (ez akár elő is fordult már, de ezt sem te, sem pedig a céged nem veri nagydobra). Ilyen esetekben ki lesz a felelős? 

Előzmény: JammieB. (8)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.13 -3 0 8

Valóban elírtam és a gyermekláncfűről van szó. Én is tudtam, hogy serkenti a hasnyálmirigy működést, de azt te sem tudod bizonyítani, csak feltételezni, hogy rákosnál elősegíti a burjánzást!

  Nem tulajdonítok gyógyhatást neki, de ha konkrét kérdést tennél fel nekem pl. hogy van-e olyan tapasztalatom, hogy ebben és ebben a betegségben szenvedő itta és volt-e pozitív változás, akkor mit válaszolhatok neked?? (ez a példa hidd el az életből való) Na mi lenne a helyes válasz rá??

Előzmény: Spinosa (7)
Spinosa Creative Commons License 2016.10.13 0 1 7

Pontosítsunk, nem a leveles kelről írtam, hanem a gyermekláncfűről. Óriási a különbség. 

Azt írtam, hogy a gyermekláncfű serkenti a hasnyálmirigy működését és ha egy kicsit is utána nézel, akkor ezt te is megtalálod, feltéve, ha tudod használni a google-t a rain segítsége nélkül. 

A fogyaszd, ez a te dolgod, de amennyiben gyógyhatást tulajdonítasz egy élelmiszernek anyagi haszonszerzés céljából, az már a törvényre tartozik, és onnantól kezdve bizonyítani is kell az állításaidat, ami lássuk be nem fog menni.

Előzmény: JammieB. (6)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.12 -2 0 6

eljátszottad a hattyú halálát, hogy törölted a neved és majd olvasó leszel innentől, erre megvadultál és írsz mindenfélét... Kit érdekelnek ezek az irományaid? A leveles kelről te megállapítottad, hogy elősegíti a rákot és az az összefüggésed, hogy egészséges embernél támogatja a hasnyálmirigy működését? Biztos rákosoknál nagy kutatásokat folytattál! Egy dolgot nem értesz meg: engem nem kell győzködnöd, hogy valami nem jó, amiről már 5 éve vannak tapasztalatim! Tehát beleköthetsz te bármelyik összetevőbe, bármelyik orvosba, kutatóba, bármit írhatsz nem idegesít, az csak a te véleményed! Továbbra is fogyasztom, mert nekem jó, ajánlom másoknak is és folyamatosan jók a visszajelzések, tehát megvagyok a véleményed nélkül is!

Újra elmondom, hogy nem érdekel olyan ember véleménye, aki ki sem próbálta, de konkrét kialakult véleménye van róla!

Előzmény: Spinosa (5)
Spinosa Creative Commons License 2016.10.12 0 1 5

Le akartam szállni rólad, mivel felhagytál a hasnyálmirigyrákosok zaklatásával, de sajnos mégsem férsz a bőrödbe, ezért egy kicsit elemezgettem a Soult is. 

Jó olvasgatást és próbálj meg nem idegeskedni. 

A Témánál maradva, a sunrider termékek egyike sem tud többet, mint mondjuk az Interherb Napi1-es szériája. 

Előzmény: JammieB. (4)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.11 -3 0 4

Jó az új neved :) De bizonyára többet tudnak, mint az általános vitaminok!

Előzmény: Spinosa (3)
Spinosa Creative Commons License 2016.10.11 0 1 3

A Sunrider termékek nem tudnak többet, mint a többi vitamin és ásványi anyag, csak kicsit drágábbak.. 

annafurj Creative Commons License 2005.09.26 0 0 1
Szia! Az, hogy kíválóak a termékek honnan tudod? Tapasztaltad? Használtad már a terméket?
Előzmény: Szekeres_Péter (-)
Sárkány Creative Commons License 2001.03.07 0 0 0
Az orromat is tisztíccsa.
Ja 0..
Szekeres_Péter Creative Commons License 2001.03.07 0 0 topiknyitó
A termékek kiválóak. Kérek tapasztalatokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!