Keresés

Részletes keresés

coolabi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 6
én sem láttam, de ismerve a színvonalat el tudom én is képzelni. Láttam már eleget belőle, hogy ne kelljen sokat törni rajta a fejem....

cool

Előzmény: tracy (5)
tracy Creative Commons License 2001.03.01 0 0 5
Asszem el tudom képzelni :(((
Előzmény: coolabi (4)
coolabi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 4
Sajna (????) én sem láttam, csak az indexen olvastam. Gyenge kezdés után erős visszeséssel, a labda fájdalmában sírt, és az egyetlen boldog pillanat az volt, amikor a bíró 1-1 el véglek lefújta a játékot... :-(((((

cool

Előzmény: tracy (3)
tracy Creative Commons License 2001.03.01 0 0 3
Elfelejtettem megnézni, úgyhogy ciki kérdést tennék fel: mi lett az eredmény?
coolabi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2
Köszi, nem néztem utána a dolognak, hanem csak nyitottam mert marhára felhúzott a dolog. Attól még írhattok....

cool

Előzmény: kivi (1)
kivi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1
Én pl. azt gondolom, hogy a Drukkerkocsmában már van egy halom ilyen topic. És ez is oda fog kerülni. :-)
Előzmény: coolabi (0)
coolabi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 0
Sziasztok! Az előbb kimaradt. Szóval így a válogatott ujabb meccse után fermelül a kérdés, hogy Bicskei Bertalan szövetségi kapitány vajon hány évig szándékozik a csapatot építeni. Az első évben ugye ne várjunk semmit, a másodikban se, meg a harmadikban se.... Pedig mikor leváltotta a Csankot mindenki azt hitte most jött el a kánaán, lesz majd megint foci....Hát nincs. Azóta egy nagy tornára végigcsinálhatott egy felkészülést, és végigdöcögtette a csapatot a selejtezőn. Eredménye felejthető. Az ember legalább azt gondolja, hogy 3 év alatt kialakul egy csapat... Talán csak az Illés Bélára talált rá a kapitány, de inkább nem minősítem...... Ti mit gondoltok?

cool

Előzmény: coolabi (-)
coolabi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!