Keresés

Részletes keresés

Cego Creative Commons License 2002.08.02 0 0 169
Neked meg ne adjanak a kezedbe éles szerszámot (kés, villa,stb)
Előzmény: raba (-)
raba Creative Commons License 2001.11.10 0 0 168
"A megfigyeléshaz hozzátartozik, hogy mimikri! "

Magyarán szólva: A megfigyeléshez hozzátartozik a mimikri is!

raba elvtárs

Előzmény: raba (167)
raba Creative Commons License 2001.11.10 0 0 167
Így van! A megfigyeléshaz hozzátartozik, hogy mimikri!
Csak így lehet kiszűrni a népidegen személyeket. Ahogy Virág evtárs is megmondta: "Az a gyanús, aki nem gyanús!"
Az imperializmus hanyatló jele, az egyre több alkoholista! Régen csak az ihatott, aki kiérdemelte: pártfunkcionárius, rendfentartó erők tagjai. Viszont mi mindig ügyelünk a mértékre, hiszen egy falut kiírtani, nem kellett, hogy seggrészegre igyuk magunkat, mert elég volt a szalonspicc is!

raba elvtárs

Előzmény: kaviat (166)
kaviat Creative Commons License 2001.11.09 0 0 166
neked elnézzük.. nekünk elvtársi kötelességünk, hogy vegyüljünk a néppel.. [jómagam az utolsó napon szintén sikeresen pusztitottam az alkoholt, azon dolgoztam, hogy kevesebb bor jusson az imperialista bérenceknek]

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: csabor (165)
csabor Creative Commons License 2001.11.09 0 0 165
Hűha!!

Raba mester én is alkoholmentes szigetet akartam!

Sajnos be kell valljam csak részben sikerült.
Már az első napon összetalálkoztam néhány régi jó NDK-s elvtárssal,és belém erőszakoltak néhány korsó sört.
Borzalmas íze volt,ezért másnap muszály voltam minden sörbe beleönteni egy fél beherovkát.
Harmadnap már nem ittam sört,csak 4.5 liter boros(PEPSI)kólás vörösbort néhány szatmári szilvával.
A többi napra nem emlékszem,de az utolsó reggel a hídon már nem ittam semmit!(a HÉV megállóig)

Szóval most engem is lelősz,mint egy kutyát?

Előzmény: raba (162)
raba Creative Commons License 2001.11.08 0 0 164
Tiszteletem!
Nem is volt baj ez a kis szünet, hiszen így elmehettem Nyizsnyinovgorodba, ahol megkoszorúztam az Auróra cirkálót.

raba mester

Előzmény: kaviat (163)
kaviat Creative Commons License 2001.11.08 0 0 163
látom visszajöttél raba Mester :)))

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: raba (162)
raba Creative Commons License 2001.11.08 0 0 162
Én kint voltam a "Szigeten", de amikor 20 perc múlva pofánokádtak elment a kedvem az egésztől, és hazamentem, de előtte természetesen térdenlőttem a szemét 12 éves majmot, hogy jövőre már csak kigurulni tudjon a "Szigetre".
A másik előnye a tolószéknek, hogy nem tud kérni a pultnál, mert nem éri föl!

raba mester

Előzmény: Simone De Beauvoir (160)
csabor Creative Commons License 2001.11.08 0 0 161
Te végig olvastad a topikot?
Előzmény: Simone De Beauvoir (160)
Simone De Beauvoir Creative Commons License 2001.11.08 0 0 160
Helló!

Ha szerinted ez olyan jó ötlet, miért nem szervezel egy ilyen "Szigetet", biztos rengeteg érdeklődő lenne rá...:))
Zsörtölődni lehet, de valószínű, az a több ezer ember aki oda jár, nem véletlenül jár oda. Köztük is vannak rendesek is, szakadtak is, intelligensek, és kevésbé intelligensek is.Akinek meg nem tetszik a Sziget, az nem menjen el rá, és ne foglalkozzon vele. Ilyen egyszerű...:)

Előzmény: raba (159)
raba Creative Commons License 2001.08.02 0 0 159
Se szeszkó, se zene, hanem "Művészetek-szigetére"
kéne keresztelni az egész rendezvényt, ahol jéghideg gyümölcsleveket, perecet, kürtőskalácsot árulnának, illetve sok kézműves álítaná ki a portékát.
Rengeteg fiatal ismerkedne meg az eredeti magyar népzenével, és ingyen pancsót (tudjátok rajz-néprajz szak) adnának a látogatóknak.
Szeretet, csöndesség, békesség lenne úrá a Szigeten...

raba mester

Előzmény: Snowcat (158)
Snowcat Creative Commons License 2001.07.31 0 0 158
A valasz meg mindig ugyanaz
NEM akarunk :)))))))))))))))))))))
Előzmény: kaviat (157)
kaviat Creative Commons License 2001.07.31 0 0 157
a topic aktuálissá vált

.kav]4t r.e.b.

faszagyerek Creative Commons License 2001.07.17 0 0 156
Drizztdod
kiraly vagy
en sajna tulsagosan leepultem a tavalyi szigeten ahhoz , hogy ilyen szellemes dolgokat irjak.
remelem a folyamat folytatodik iden is
egezsegetekre!
Előzmény: DrizztDoD (154)
liberte Creative Commons License 2001.07.15 0 0 155
Teljesen igaza van rabanak ne legyen alkohol a szigeten csak FU HASIS EXTAZI SPEED KOKO. DONT DRINK AND DRIVE SMOKE AND FLY!!!! :-)
DrizztDoD Creative Commons License 2001.05.17 0 0 154
Nem igaz, hogy a nyugdíjasok támogatják ezt a raba "féle" alkoholmentességet. Én Ilonka néni vagyok, 73 éves, 7 éve nyudíjas. Igenis kimondom öregasszony létemre: kell az alkohol a szigetre. Kell. Tavaly ugyanis mikor reggel a Sziget környékén sétáltattam Antikát ( nem a kutyámat, hanem Antit a férjemet, mert 4 éve agyvérzése volt, és azóta minden reggel leviszem szarni a parkba ! ) találkoztam 3 fiatallal. Nagyon be voltak rúgva, bőrnadrágba voltak, sok sörösüveg volt náluk és lila volt a hajuk ( márami hajuk volt! ). Az egyikük beszólt valamit és elkapott. Én próbáltam ellenkzni, de nagyon részegek voltak. Nem tudtam mit csinálni, megerőszakoltak. Mind a hárman, többször is. De nagyon jó volt, élveztem velük lenni. Ilyen orgazmusom a II. világháborúban volt utóljára, amikor bejöttek a faluba az oroszok... Szóval alig akartam őket elengedni. De megbeszéltük, hogy jövőre újra eljönnek inni a Szigetre, és újra találkozunk. Miután vége lett hazavittem Antit. A fiúk azóta is gyakran írnak, én pedig 2-3 hetente küldök nekik csomagot. El is határoztam, hogy kicsiny nyugdíjamat és Anti rokkatsági ellátását a nyáron csak alkoholba invesztáljuk és azt ingyen adjuk a szigeten minden fiatalnak. Igyanak aztán szeressék egymást ( meg az öregeket is persze... )
Pia a Szigetre - a környékbeli nyugdíjasok ajánlásával !

UI: a Lajcsi egy dagadt majom, ki ne hozzátok szigetre gyerekek!

pampalini_ Creative Commons License 2001.03.26 0 0 153
EZ AZ! NYUGDIJASTALALKOZOT A SZIGETRE! Fiatalok is belephetnenek, de csak szinjozanon, es agyutt dalolhatna az ifjusag apjaival... hat nem aranyos????
Előzmény: kolhozmenedzser (151)
raba Creative Commons License 2001.03.25 0 0 152
Milyen szép is lenne!

raba mester

ui.: én nem ismerem el, csak az pszichiáterem mondja mindig nekem.

Előzmény: kolhozmenedzser (151)
kolhozmenedzser Creative Commons License 2001.03.24 0 0 151
Van valami keményvonalas környezetkímélő oszták banda, hardcore vegetáriánusok (nem esznek mézet sem, mert az szar a méheknek, meg tojást, mert akkor sír a tyúk, ilyenek), névre nem emlékszem, na, őket hívni kell. De csak őket! Meg néhány tábortűzmelléki dobozgitárost danolni (tábortüzet az elkobzott üvegek címkéiből, mondjuk).

Meg ki kell baszni azt a sok hülye erősítőt, a nagy hangerő csak zavarja a fészekrakó hangyákat plusz durva beavatkozás a sziget mikroökonómiájába.

raba bácsi, golf mellett bridzs is legyen, követelem. Országos nyugdíjastalálkozót a szigetre! A sok büdös alkoholista rockerifjonc menjen máshova, szegény nyugdíjasoknak egész évben semmi program nincs, amióta a Balatont bérbeadták és megszűntek a nyilvános Táncdalfesztivál-közvetítés nézések a kultúrházban...
Tyúkhúsleveshegesztő versenyt! Ingyen keresztrejtvényt a bejáratnál!

Lehetne ugróiskolázni is.
Reggeli tornát. Kötelezően.

És mindennap kivégezni nyilvánosan egy elkapott alkoholistát! Példát statuálni a mocsadék iszákosoknak!

(PS: raba mester, végignéztem a tasztalos előéletedet, te elmebeteg vagy, de ez maradjon a mi titkunk.)

pampalini_ Creative Commons License 2001.03.12 0 0 150
Teljesen igazad van! MUNKÁS-t fogunk szivni.
Előzmény: csabor (149)
csabor Creative Commons License 2001.03.09 0 0 149
De milyen csikket,mé kell azt a szar Pel mellt szívni?
Előzmény: pampalini_ (148)
pampalini_ Creative Commons License 2001.03.09 0 0 148
De beengedjuk, mert az lyen buzi narkos, alkoholista bohocokat mint ez, maglyan fogjuk elegetni, miutan mindenki elnyomott egy csikket a farkukon....!
Előzmény: csabor (146)
csabor Creative Commons License 2001.03.07 0 0 147
"A faszverésben nem szívesen vennék részt(10 éve nem áll fel)."
Ha mégis ragaszkodom az "Óbudai Gyémánt"-hoz!

Előzmény: csabor (146)
csabor Creative Commons License 2001.03.07 0 0 146
EZT A FASZIT BE NE ENGEDJÉTEK!!

A faszverésben nem szívesen vennék részt(10 éve nem áll fel).
pampalini_ Creative Commons License 2001.03.07 0 0 145
No mivan, most megallt a topic?????????

Ilyen prud bandat.............

Előzmény: pampalini_ (144)
pampalini_ Creative Commons License 2001.03.05 0 0 144
Es szerintem mielott a bonaquaval oblitenenk, elotte verjuk tele egymas szajat, hogy elcsapja az izet!!!

Vagy legyen szensavmentes?!?

csabor Creative Commons License 2001.03.05 0 0 143
A golf nem egy társasjáték,inkább fossuk tele a vizifoci pályát, hadd szórakozzanak a fiatalok!
SPORT ÉLET ERŐ EGÉSZSÉG NO ALKOHOL !!!!!!

ui:A Bonaqua-tól nehéz fosni,vagy "Ízek utcája "azért lesz?

Előzmény: raba (142)
raba Creative Commons License 2001.03.05 0 0 142
Akkor menjünk és hányunk együtt!
Fossunk a labdára, majd így próbáljunk golfozni!
Olyan igénytelen emberek járnak a Szigetre (tisztelet a kivételnek), akik okádni, fosni, huggyozni mennek oda! Legyen igényes Sziget idén, Bonaqua, oszt veszontlátásra!

raba mester

ui.: az apjuk retkes, büdös faszát!

Előzmény: csabor (141)
csabor Creative Commons License 2001.03.04 0 0 141
HÁT EZ TÉNYLEG UNDORÍTÓ,ennyire nem lehetsz önző te fostos!Mi is akarunk golfozni,már rengeteg haverom összegyűlt a hírre,hogy végre akkoholmentesen,normális programok lesznek a szigeten!Ne rontsd már el,vagy ha egyedül akarsz golfozni addig üsd a labdákat amíg az összes TOI-TOI tele nem lesz!(labdával,fosni csak a Dunába ér)

raba Creative Commons License 2001.03.02 0 0 140
Akkor hányunk együtt, hívd az anyádat is, én is hozom!
Tök jó buli lenne, ha a szaros, hugyos, bepállott pelenkámba beleokádnánk, majd ráhúznánk a fejünkre!

raba mester

Előzmény: Master Szaki (138)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!