Keresés

Részletes keresés

partner113 Creative Commons License 2021.08.10 0 0 423

Sztár bolt. Ma már a kutya sem ismer

Night Hunter C osztály Creative Commons License 2001.03.05 0 0 422
Tisztelt Szemben szálkakereső kisiparos!

Köszönöm kiigazítását, természetesen önnek igaza van, de ez nekem nem ciki, hiszen csak a buta ember érzi cikinek, ha kijavítják.

Viszont, ha már ilyen kedvesen javított, akkor én is szeretném a nyelvet bíró kollégámat felvilágosítani következő mondatáról:

Húzódj vissza azokba a magasan intellektuális topicokba...

Ha az "intellektuális" szó helyett annak magyar jelentését használjuk, akkor "a magasan szellemi topicokba" mondatrészt kapjuk, ami ugye teljességgel magyartalan, ezért én, ha már semmiképpen nem tudom elkerülni az idegen (latin) szó használatát, "intellektualizált"-at használtam volna.
Továbbá a nyelvet bíró kollégámmal szeretném közölni, hogy a "topicokba" szót semmiféleképpen nem írjuk egybe. Ha magyarítva használja, akkor topikokba, ha pedig az angol szót használja, topic-okba a megfelelő formula.

Remélem kiigazításommal nem sértettem meg, további sok sikert kívánok a magyar nyelvtan rejjjtelmeibe.

Előzmény: lamenta (421)
lamenta Creative Commons License 2001.03.05 0 0 421
Csak nem bírom megállni... Nem ciki neked, hogy még egy volt saláta is jobban bírja a nyelvet, mint te? "ha vetted volna a fáradtságot" - írod. Nos, a helyes szó itt: fáradság. Szerényebben, kedves vakság!
Előzmény: Kellemes kis hóvakság (420)
Kellemes kis hóvakság Creative Commons License 2001.03.02 0 0 420
Miért felejtettem volna el?
Tőlem az öngúny sem áll távol. (egyébként az idézett topic /pont ez/ nem a szexről szól, ha vetted volna a fáradtságot beleolvasni)
Sőt sokkal inkább viccnek szántam, amit sajnos látom nem sikerül megérteni.
Már ha van reinkarnáció, akkor szerintem előző életedben saláta lehettél.

Nem kell válaszolnod. Gondolod hiányérzetem lesz?

Sajnálom az ilyen embereket mint te. Azt hiszed hogy élsz?
Mégis inkább írj valamit, hogy teljes kórképet kaphassak, mennyire vagy eltelve magadtól.

Most mondd! Ez a nick is Night Hunter.
Továbbá, hogy könnyebb dolgod legyen elárulom:
Elveszett zsebkendő
Karácsonykor jövök
Majonézes kavicsok
Szimpatikus sárgarépa
Kiscukorka szerencséje
Piroshernyó bánatos
Napraforgó pánikban
Villámgyors medvecukor
Kantár nélkül soha
Robotizál zöldplankton is én vagyok.

Előzmény: lamenta (418)
lamenta Creative Commons License 2001.03.02 0 0 419
És még egy idézet Öntol, a nyomaték és a tanulság kedvéért:

"Sajnos el kell sietnem, úgyhogy oktatását ezúton fejezem be.
Fa.sz!"

Több reagálás ne várjon tolem.

Előzmény: Szimpatikus sárgarépa (417)
lamenta Creative Commons License 2001.03.02 0 0 418
"Dugás a karácsonyfa alatt!" például? Ez tényleg remek! Kár, hogy ezt a hozzászólásodat elfelejtetted, vagy mindenkit hülyének nézel:

"Szimpatikus sárgarépa válasz erre | adatok | e-mail 2001.02.27 15:12 (211)

A répámat meg majd megmutatom, ha megengeded, hogy megfogjam a melled.

Egyébként Night Hunter vagyok, de ilyen minőségemben is éppen ki vagyok tiltva."

Ezek után csacsi dolog másokat b*sztatni... Én például aligha foglak megszeretni!

Előzmény: Szimpatikus sárgarépa (417)
Szimpatikus sárgarépa Creative Commons License 2001.03.02 0 0 417
Megnéztem. Szerintem jó. Épp egy MTI hírnek lovagolta meg a humoros oldalát.
Nem is olyan idióta topic, mint például a Night Hunter félék.
Nyugodtan olvasgasd azokat, mindjárt megszereted Luront.
Előzmény: lamenta (416)
lamenta Creative Commons License 2001.03.02 0 0 416
Kedves kérdésedre itt a topic pontos címe: "14 éves barátnőm a kredenc alatt van". Szerzo: Gai-luron. De a többi se akármilyen... Hozzászólásod utolsó szavához csak annyit: Menjél te a ... Gai-luron-féle topicokba!
Előzmény: Szimpatikus sárgarépa (415)
Szimpatikus sárgarépa Creative Commons License 2001.03.01 0 0 415
A fene!
Van olyan, hogy Gizi az asztal alatt? Hol? Hol?

Barátom, te aztán nem vagy egy ész, hogy lekicsinylésed jeléül, csak egy ilyen sz-ar topic címet tudtál kitalálni.

Mondhatta volna így kis lovag:

lekicsinylően:
Gizi és párja Gai-luron, az asztal alatt.

tudományosan:
Gizi a föld gravitációs erejének hatására, az étkezési célokat szolgáló fából készült négylábú alkalmatosság alá került.

buján:
Gizi, az asztal és Gai-luron alatt.

megszégyenítve:
Gai-luron az asztal és Béla alatt.

mesésen:
Gizi a béka segge alatt, aki nem más, mint Gai-luron.

bohókásan:
Gizi békát eszik az asztal alatt.

fokozott bohókásan:
Gizi asztalt eszik.

Sajnos el kell sietnem, úgyhogy oktatását ezúton fejezem be.
Fa.sz!

Előzmény: lamenta (414)
lamenta Creative Commons License 2001.03.01 0 0 414
Le style c'est l'homme...

És ezzel a magam részérol lezárom ezt a nem ide illo OFF-ozást. Húzódj vissza azokba a magasan intellektuális topicokba, melyekben úgy látszik, jobban érzed magad (Gizi az asztal alatt, stb.)

És szedj Daedalont.

Előzmény: Gai-luron (412)
tucatnev Creative Commons License 2001.03.01 0 0 413
Nezd Jáksó, itt mindenki megpróbál szopatni: szard e őket! Én veled vagyok (már ha ez neked nem is katarzis). Ahogy nem bírtalak, úgy kedveltelek meg; szerintem jól csinálod azt, amit. Olyanba nyúltál bele, amiben igen könnyen elveszthettél volna, s most tessék: van arcod, stílusod, megjelenésed.

Ez az, csak így tovább! ;-)

Előzmény: Jáksó László (405)
Gai-luron Creative Commons License 2001.02.28 0 0 412
Jó érzés az emberiség lelkiismeretét játszani, te agyatlan? Felfordul a gyomrom az ilyen önjelölt megváltóktól.

Butaságod megindító.

Előzmény: lamenta (410)
Szimpatikus sárgarépa Creative Commons License 2001.02.28 0 0 411
Én nem ismerem a nyolcadik kerületi harcmodort.
Erről te biztosan többet tudsz.

Viszont megdícsérlek szép levezetés volt, viszont van benne egy aprócska logikai bukfenc, amitől összedől az egész, hiszen arra építetted fel a mondanivalód, hogy már megint megtámadtak, de a kiinduló hipotázised téves. Én ugyanis nem támadtalak. Én csak megállapítottam, hogy eddig minden beírásra védekezel. De tulajdonképpen ezt is lesz.arom, annyire nem érdekel. Ha nem vetted volna észre, csak végigpoénkodtam az egész interjút (bocs azoktól akiknek nem tetszett).

Számomra eddig úgy tünt, hogy jáksólászló egy vicces, nevetni képes figura.

Mostani válaszaidból pedig egy teljesen másik ember, egy hiú, ego-ját féltő valakit ismertem meg.

Lehet hogy téged csak "megcsináltak"?
Bár hülyeség. Biztos hogy nem. Csak eddig belőled nem ezt láttam.

Lehet, hogy többet ezt nem olvasod, viszont én is vagyok annyira önérzetes, hogy ez még idekívánkozott.
(Egyébként csak azért nyitottam meg újra a topicot, hogy megnézzem zsuzsa adatait, akinek majd megfogom a mellét, ha rajzol nekem egy lovat.)

Ja, és tavaj azt nyilatkoztad, hogy egy góját látál a harkáj jukában.
(Csak hogy lehessen mibe belekötni á lá Rizsa).

Előzmény: Jáksó László (405)
lamenta Creative Commons License 2001.02.28 0 0 410
"Utálja a feleségem, az anyósom, a lányom, a lányom barátja, a kutyám, a szomszédom, a szomszédom anyja." - jó kis család, mondhatom. Különösen a szomszéd anyjáért irigyellek. Az, hogy figyelni fogsz, nagyon megtisztel. Nem volt ÁVÓ-s abban a bizonyos családban? Mert a stílusod és a fenyegetozésed erre vall...
Előzmény: Gai-luron (400)
Bugi bacsi Creative Commons License 2001.02.28 0 0 409
Szia Laci!

Ha meg esetleg benezel...
Szep kis velemenyed alakulhatott ki az index kozonsegerol. Arra kerlen, ne altalanosits! :o)

Engem tenyleg erdekel, hogy a milyen a kapcsolatod a kisfiaddal? Buszke az apukajara? Azt olvastam, hogy sippal, dobbal, nadihegeduvel hadilabon allsz. :o)

Tovabbi sikereket!

Bugi bacsi

Híd Creative Commons License 2001.02.28 0 0 408
Éjszaka visszajöttél. :-)))
Előzmény: Jáksó László (407)
Jáksó László Creative Commons License 2001.02.27 0 0 407
A főcímdalban nem Jenő énekel.
Előzmény: winter2000 (365)
Jáksó László Creative Commons License 2001.02.27 0 0 406
Köszönöm a véleményt. A "közröhej" pontos "j".
Előzmény: Alexka16 (386)
Jáksó László Creative Commons License 2001.02.27 0 0 405
Állandóan védekezem... nyolcadik kerületi övön aluli harcmodor: támadj meg valakit, ha védekezik, netán visszaüt, mosolyogj lekicsinylően - "állandóan védekezik" -, ha meg nem, dőlj hátra diadalittas mosollyal - "győztem, szólni sem tud". Én már csak ilyen gyenge vagyok - hajlamos vagyok válaszolni. Még Neked is.
Előzmény: Szimpatikus sárgarépa (345)
Jáksó László Creative Commons License 2001.02.27 0 0 404
Köszönöm, hogy az után idiótáztál le, hogy elbúcsúztam Tőletek, ez igazán elegáns, nemkülönben bátor megoldás volt. Egyebekben pedig... kezd ahhoz hasonló érzésem lenni, mint amikor egz nap háromszázhetvenszer elmondjuk adásban, hogy mettől meddig tart a kívánságműsor, és ennek ellenére minden egyéb időpontban is csak ezzel telefonálnak a T. hallgatók, függetlenül a műsor egyéb kitűzött céljaitól, mintha egy kereskedelmi rádió egy nagy zenegép lenne day and night. Írjam le újra, hogy lassú volt a rendszer, vagy megnézed lejjebb?
Előzmény: kékkirály_d (398)
Jáksó László Creative Commons License 2001.02.27 0 0 403
Ok. Már leírtam egyszer, de most megerősítem: nem rajtam múlt, hogy ennyit és ilyen tempóban írtam. Gépelni pedig elég jól tudok. Bővebbet egyszerűen nem illik írnom - a magam részéről meglepődtem azon, hogy semmiféle fejlesztés sem volt annak érdekében, hogy a vélemények a megírás után minél gyorsabban felkerüljenek az oldalra. Írtam, írtam, gombnyomás, semmi, gombnyomás, semmi, gombnyomás, elment. Ez volt.
Előzmény: csicsolina (374)
Perfect Peter Creative Commons License 2001.02.27 0 0 402
ez amolyan fenyegetőzésnek tűnt, gai! ott van neked a Lilike, azzal törődj, szegény sír, mert megen letiltották.
Előzmény: Gai-luron (400)
Gai-luron Creative Commons License 2001.02.27 0 0 401
Jól látod!

A gaz Jáksó.

Előzmény: kékkirály_d (398)
Gai-luron Creative Commons License 2001.02.27 0 0 400
Melyik politika topicból szédültél át, te síkagyú?

Ha már belémkötsz, vedd a fáradságot azzal a lelassult fejeddel, hogy végigolvasod a hozzászólásaimat. A "mi", az a családom. Az ilyen primitív, fontoskodók mint te, lamenta, gondolják át minden betűjüket mielőtt megosztják másokkal. Figyelni foglak.

Előzmény: lamenta (58)
TCSA Creative Commons License 2001.02.27 0 0 399
Ne egy frissen regisztrált nick alól fikázz, hékás! Undorító.....
Előzmény: Alexka16 (386)
kékkirály_d Creative Commons License 2001.02.27 0 0 398
Csak én látom úgy,vagy ez az idiót@/bocs/tényleg nem válaszolt az előre feltett kérdésekre??!
Sysygy Creative Commons License 2001.02.27 0 0 397
Dehogy búsulok kedves citromfű! :-)))

(és még személyesen el is búcsúzott Laci, így storno a T. Szerkesztőhöz intézett írásom, hiszen akkor még nem láttam Laciét)
(reload antirulez :-( )

Az ilyen vendégek is ugyanúgy kapnak saját jelszót, mint mi "halandók"?

(és meg is mondják nekik? ;-) mert akkor nem kell arra várnia (Lacinak), hogy megint hívják, bármikor beírhat újabb véleménycsokrot)

Előzmény: citromfű (377)
Sysygy Creative Commons License 2001.02.27 0 0 396
Kukucsi, lásd 102! ("tuti, hogy a legjobb kérdésekre nem fogsz válaszolni ;-)"
Igazam lett :-(
(ebből következik, voltak jó kérdések)
(azaz vegyes: volt amire jó volt, hogy válaszolt, bár a kérdés maga nem volt jó, és volt nagyon jó és emberi kérdés (Bugi bácsi), amire sajna nem, de azért a végén olvashattunk a feleségéről)
Előzmény: kukucsi (358)
josarien Creative Commons License 2001.02.27 0 0 395
Akkor itt mindenki sztár nem, hiszen mind itt vagyunk nem? :)))
Előzmény: Té (393)
YERICO Creative Commons License 2001.02.27 0 0 394
Szia Laci!

Először is, a Heti Hetes veled jobb, legalább tudsz olvasni. :)

Másodszor, bár a vicceidet nagyrészt ismerem (olvasod te is a HIX Mókát?), de az előadásmódodon jókat szoktam röhögni.

Apropó, a RTL megkért, hogy fogd vissza magad náluk? Olyan kis frissen végzett, megszeppent bölcsésznek nézel ki a rádióműsorodhoz képest.

Ja, hozzák vissza a Havast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!