Keresés

Részletes keresés

dubcse Creative Commons License 2001.03.12 0 0 27
Szerintem nem biztos, hogy igazad van Danger lefikázásával. Nyilván Fekete Angyal alatt a Végzett Asszonya típusú nőket érti, és nem konkrétan -az egyébként Topicunkhoz is nemrég hozzászólt:-))- pomázi ápolónőre gondolt.

Előbb-utóbb kipróbálom Danger "Nőci, mint vakvezető kutya" módszerét, valóban van benne valami izgi.

Előzmény: beegod (26)
beegod Creative Commons License 2001.03.10 0 0 26
Mikor láttál p**át utoljára?

Te beteg vagy.

méghogy angyal?!?!?!?!?!

Előzmény: danger (25)
danger Creative Commons License 2001.03.10 0 0 25
Utálom, ha egy csaj teljesen veszélytelen. Szerintem nincs az a férfi, aki egy vadóc kis tigrincs helyett az ölbe tett kezű, bégető szűzlányra szavazna. Viszont érdekes megfigyelni, hogy maga a veszély és a ráhagyatkozás mennyire izgató, kellemesen bizsergető tud lenni - a szembekötősdi ugye triviálisan erről szól, de egyszerűbbet mondok: menj úgy egy csajjal az utcán, hogy belédkarol és vezet, neked pedig csukva van a szemed! Nem ér lesni, de úgysem lesel, mert kurva érdekes érzés, különösen az, amikor rájössz, hogy nem vezet neki semminek, és elkezdesz BÍZNI benne. Eleinte mindig lelassítasz, visszarántod, félsz, de szépen lassan elkezded átadni magad annak, hogy most rá vagy utalva, és EBBEN van a feeling. Szóval nem csak a halálról és kefélésről lehet megállapítani, hogy izgalmas, amikor veszélye van. Szerintem valahol a férfiakban a kalandvágy erről szól.

Egyébként nem sokat haboznék, ha egy fekete angyallal kellene hálnom :))



Törölt nick Creative Commons License 2001.03.08 0 0 24
Ne vegyétek többet szátokra nevem! Rosszul esik minden, amit itt írtok rólam.
dubcse Creative Commons License 2001.03.01 0 0 23
És összejártak Pándiékkal sütizni meg beépített elemeket nézni:-)))
Előzmény: R.O.Tico (21)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.01 0 0 22
Ezt még így nem hallottam, de nagyon találó mondás! Tényleg, ez egy elég jó definíció a perverzióra.
Előzmény: Törőlt_nick (18)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.01 0 0 21
Ha jól tudom, annak a belga gyerekgyilkosnak (Dutreaux?) is volt egy nôje, aki részt vett a kegyetlenkedésekben...
Előzmény: dubcse (20)
dubcse Creative Commons License 2001.03.01 0 0 20

A 60'-as vagy a '70-es években (múlt század) Angliában egy Myra Hildrin(ha jól emléxem) nevű nő férfi partnerével társtettesként részt vett több gyermek (asz'szem kisfiúk, lányok vegyest) megerőszakolásában, egyéb erőszakos szexuális zaklatásában és meggyilkolásában. A közvélemény azóta is az egyik legsátánibb nőszemélynek tartja a Szigeten.

Ami a meghökkentő, hogy mégis kell, hogy legyen valami spéci kisugárzása, ui. börtönpszichológusnőjével (aki vagy 20 évvel fiatalabb nála, és egy bulvárlapos fotó alapján meglehetősen jó nő) leszbikus szerelmi kapcsolatot létesített, illetőleg arra is fény derült, hogy egyik áldozatának fivére (aki a bűncselekmény elkövetésekor még kisfiú volt) néhány éve rendszeresen látogatja a börtönben.

Timi, várható a Fun-Clubbod:-))

Optimista Realista Creative Commons License 2001.02.28 0 0 19
Igen, de csak ha össze vannak kötve a kezei a háta mögött.
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.02.27 0 0 18
-f-
amikor az ember nem valakire vágyik hanem valamire, ott kezdődik a perverzió.
-n-
R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.27 0 0 17
És milyen?
Előzmény: fckin-lonely (16)
fckin-lonely Creative Commons License 2001.02.27 0 0 16
látásból ismerem a csajt, a mi városkánk lakosa volt
Előzmény: R.O.Tico (15)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.27 0 0 15
Juteszembe: mi lenne a helyzet a Bonnie és Clyde néven ismert miskolci pár hölgytagjával? Elég "belevaló" csaj lehet... :)))))
R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.26 0 0 14
Én se ilyen végére emlékszem, de már rég volt...
Előzmény: dubcse (13)
dubcse Creative Commons License 2001.02.26 0 0 13
Nem emléxem olyan jelenetre a film végéből, ahol kiszabott volna magából bármit is a főhősnő. Egyébként a film nekem is bejött. Na ennyit, mert megöl a barátnőm, hogy ilyen hülyeséggel ütöm agyon az időt és majd az új hapsija írhat a témába vágó érzésről...-)
Előzmény: Agyrágó (8)
favorites Creative Commons License 2001.02.26 0 0 12
Nekem volt egy csajom, a csaladjaban tobb ongyilkos is volt (az apja meg a batyjarol tudom biztosan) es egy volt pasija is. AAz erdekes, hogy mind egyforman felakasztottak magukat. Nem tudom, hogy ettol a tudattol, vagy eleve genetikusan, de a csaj iszonyu allat volt, eszmeletlen jo volt az agyban / bar mashol nem, ugyhogy szet is mentunk hamar.
Előzmény: Szurokszéklet (-)
Agyrágó Creative Commons License 2001.02.24 0 0 11
Igen japán, boccs. :)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.24 0 0 10
Errôl a filmrôl írtam, de szerintem japán, nem kínai... vagy tévednék?

ha tudnám a lányról, hogy képes lenne megölni, azért erôsen meggondolnám, de el tudom képzelni, hogy lehet rám olyan hatással, hogy nem érdekelne, annyira kívánom. De nem a gyilkolási hajlama miatt! Az legfeljebb egy izgalomfokozó extrémitás...

Előzmény: Agyrágó (8)
BonBonJohny Creative Commons License 2001.02.24 0 0 9
Valoszinuleg izgalmas lehet, ha egy olyan embert engedunk be az intim szferankba, aki veszelyt jelenthet rank. Es ez az izgalom kozvetett kapcsolatban lehet az elvezettel.

OFF.

Nemelyest kozelit szerintem a dolog ahhoz, hogy vajon az ember kepese az elvezetert meghalni.

Ez meg ugyis erdekes, ha nem ugy tesszuk fel a kerdest, hogy "vane olyan elvezet amiert erdemes meghalni".

En ugyerzem, hogy alapvetoen ebben az iranyban van valami amirol az emberek azthiszik, hogy ennel azert okosabbak es civilizaltabbak, holott ez nemis olyan biztos.

Amugy en nem szivesen fekudnek aygba egy gyilkossal, de meg egy boncnokkal sem :)

Agyrágó Creative Commons License 2001.02.24 0 0 8
Hmm,

ez igazán érdekes téma.

A Basic Instict jól idevág, azt hiszem. :)

De az Érzékek Birodalma mindenképpen!

Szóval aki nem ismerné: a nö túlzásba esik az egyik nyakszorítós szeretkezés közben, a faszi pedig hát vagy élvezett, vagy már nem volt magánál, a lényeg, hogy megfojtotta a csaj.

Mindezekután pedig szépen levágta a már fanatikusan-nimfomán módon imádott hímtagot és kedvese hasán vérrel felkent kínai szöveg kíséretében összeillesztette saját nemiségének egy darabjával, amit ha jól láttam, ott a helyszínen vágott ki magából (szóljon vki, ha tévedek). Ezekután halott szeretöje mellére hajtotta a fejét és a rendörség ebben az állapotban találta meg (életben).
Durva film...! (A vége véres, egyébként szexkultúra szempontjából egy alapmünek tartom).

Visszatérve a topic-ra: Ti egy ilyen csajjal próbálnátok?

ehh :))

R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.24 0 0 7
Hogy jön ez ide? A Viszkis nem ölt meg senkit...
Előzmény: SumQuiSum (6)
SumQuiSum Creative Commons License 2001.02.24 0 0 6
Ha ágyban nem is voltam vele, épphogy köszönőviszonyban voltam Viszkis úr barátnőjével, akit a tévében is mutattak soxor. Eggyel felettem járt a gimibe, tavaly ballagott.
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.23 0 0 5
Arcpirítónak tartom, hogy Tímea iránt érzett vonzalmunkat kihasználnád egy főiskolai pszichológia házidolgozat összeférceléséhez. Ne haragudj, a szerelemnek szállnia kell.
dubcse Creative Commons License 2001.02.23 0 0 4
Szerintem "Élesben" azaz a való életben nyilván beparázna az ember, és villámgyorsan kihátrálna a szituból, azonban eljátszadozni a gondolattal valahol mégis hátborzongatóan izgi. (Talán ilyen az Imádkozósáska feeling?:-)

Készült egy film Mimi Rogersel (Tom Cruise első neje), amiben a hősnő a siralomházban töltötte utolsó evilági éjszakáját a villamosszékre várva (aminek apropója, hogy özvegyi státusát önmaga idézte elő, azaz kinyírta a férjét)unaloműzőként pedig kikezdett a snájdig smasszersráccal.
Nem volt egy fél kettyintős jelenet sem a filmben, mégis egész idő alatt bizsergetett valami bizarr erotika.

Előzmény: R.O.Tico (2)
Nyomkereső Creative Commons License 2001.02.22 0 0 3
Basic Instinct.
Előzmény: Szurokszéklet (-)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.22 0 0 2
El tudom képzelni, hogy maga a különlegesség is izgató lehet, ami ebben az esetben kissé morbid, de végül is a halál és a szexualitás nincs is olyan iszonyú ellentétben egymással.
Nem félreérteni!
Hogy is mondjam... oké, tudom, hogy az emberi szexualitás nem szükségszerűen a gyereknemzést szolgálja, de a lehetôsége megvan, és ez egy kezdete egy létnek, míg a halál a vége, de ez nem egy lineáris, hanem inkább valami spirális-ciklikus dolog szerintem, vagyis az út vége és kezdete nincs is olyan messze egymástól... (na, lehet, hogy jó nagy hülyeséggel próbálom megideologizálni...)

Volt egy japán film, (talán Az érzékek birodalma?), melyben egyszer a szeretôk egyike selyemsálat kötött a másik nyakára és...
Mi egyik exemmel kölcsönösen kipróbáltuk, persze óvatosan. Az enyhe oxigénhiány és a szorítás érzete különös pluszélményt jelentett, és a lehetôsége annak, hogy komolyra fordulhat, a félelem-izgalom nagyon felpörgetô volt.

Igaz, azóta se próbáltam többé, és nem is nagyon fordult meg a fejemben. Viszont konkrétan a fekete angyalra vonatkoztatva, ez a dolog nem tesz rám semmi hatást, mivel ezt teljesen más jellegűnek érzem...

SuperBoy Creative Commons License 2001.02.22 0 0 1
Nekem ez kicsit durva, beteges ötlet...

Ha kiderülne nőről hogy embert ölt vagy ilyesmi, nagy ívben elkerülném, nemhogy még meghúzzam...

Sok sikert azért az ilyen nőkhöz...

SuperBoy

Előzmény: Szurokszéklet (-)
Gentleman Looser Creative Commons License 2001.02.22 0 0 0
0 ilyen elvezetre vagyom. Maradok a kozepesen rendetlen lanyoknal, ez a rendetlenseg mar nekem tulzas :-)
Előzmény: Szurokszéklet (-)
Szurokszéklet Creative Commons License 2001.02.22 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Érdekelne, hogy volt-e valakinek bármilyen jellegű szekszuális kapcsolata a pomázi ápolónővel, illetőleg
olyan személlyel aki párkapcsolatuk (vagy alkalmi nemi együttlétük) előtt-, közben-, alatt, embert ölt, esetleg (jelenlegi vagy egykori) partnere emberölési kisérlet túlélő áldozata, illetőleg hozzátartozója, vagy csak ismer ilyen emberkét. Jómagam például ismerem -igaz csak afféle:"Szia, hogy vagy?" szinten és már jó rég nem találkoztunk - Marinko Magda régi barátnőjét (hosszú évekig járt Magdával, de még ámokfutása előtt), aki kedves, bájos lányka, olyan Meg Ryan arcu, egyáltalán nem az a "Dögös Gengszter Nője" tipus, illetve ismerek egy (az átlagosnál helyesebb és semmiféle antiszocialitást, rendezetlen szülői hátteret nem sejtet) lányt akinek az anyja leszúrta az apját. Kövezzetek meg, de miután ezt megtudtam róla, még izgatóbbnak találtam a csajszit.
Mielőtt le szadista gyilkosoztok, közlöm, hogy elkövetőként semmiféle ilyen affinitásom nincs,
a gyilkosokat erkölcsileg elítélem, szeretkezés közben sem durválkodom, azonban úgy fest Eros és Tanatos kettősége némileg (és nemileg:-)) izgatóan hat rám.
Most jöttök ti.
Szsz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!