Keresés

Részletes keresés

saabi Creative Commons License 2003.04.17 0 0 44
Természetesen lehet. IP-n is.

Ave, Saabi.

Előzmény: - Kecske - (43)
- Kecske - Creative Commons License 2003.04.09 0 0 43
3.ashoz még nincs shot, sőt a Railroad Gianthez sem.. :(

Emberek, nem emléxem, hogy a II.-t lehet e játszani multiban, szal homályosítson már fel vki, akinek még fennvan a gépén!

thx ]8)

Rózsa Béla Creative Commons License 2003.04.08 0 0 42
A SuperGamez-on olvastam, jön a Railroad Tycoon III. Látott már valaki screenshotokat az új játékból.
Attilio Creative Commons License 2002.10.30 0 0 41
senki...
Előzmény: saabi (40)
saabi Creative Commons License 2002.08.22 0 0 40
Hahó!

Elég deglettnek tűnik ez a topic, már senki se nem játszik RRT2-vel?

Ave, Saabi.

Attilio Creative Commons License 2002.01.27 0 0 39
igen, ne csitelj!
Előzmény: betyar72 (38)
betyar72 Creative Commons License 2002.01.27 0 0 38
sziasztok
letöltöttem az RRT2 forditást nagyon jo de a cheat-ek igy nem müködnek tud valaki megoldást?
hasekapu Creative Commons License 2001.10.11 0 0 37
Szasz! Apróbb változtatások. Nehezebb a gazdasági oldala de pl azt is be lehet állítani hogy az árút csak akkor tegye ki ha van rá kereslet. Így nem feltétlenül kell egy vonalon több mozdonyt járatni.
udv hasek
Előzmény: ALEX6 (34)
Sir Lajhár Creative Commons License 2001.10.08 0 0 36
Köszke Neked dunee a nép nevében is!!
Már rohanok is!
Előzmény: dunee (35)
dunee Creative Commons License 2001.10.05 0 0 35
Örvendjetek, mert a fordítás végre letöltehető az EVM oldaláról!

A Platinumban az a több, hogy ott sokszáz júzerkészítette térkép is van. Azt nem tudom megmondani, hogy a fordítás mennyire lesz hajlandó a Platinum Editionnal is együttműködni, mert olyanom nincsen.

Töltsétek tehát le a fordítást mint az eszelős, mert szerintem érdemes volt várni (na ja, majd pont a saját munkámat fogom fiqázni)

ALEX6 Creative Commons License 2001.09.20 0 0 34
Hi!

Ezer bocs, hogy belefolyok itt a topicba, csak egy kérdésem lenne, a Railroad Tycoon II Platinum a II vmi ujabb kiadása, vagy továbbfejlesztése, esetleg vmi új ???

Sir Lajhár Creative Commons License 2001.09.20 0 0 33
Nem tudom hogy lesz fent az EVM-en?? Mert hogy ugye _bp_ már nem biztos, hogy csinálja a lapot. De remélem megoldódik valahogy.
dooky Creative Commons License 2001.09.19 0 0 32
Hi dunee,

Ha megvan a forditas, dobj mar ide egy levelet pls, mert sokan epedve varjak:)

dooky

Sir Lajhár Creative Commons License 2001.08.27 0 0 31
Hola Dunee!!
Örömmel vettem tudomásul, hogy nem hagytad abba a RT2 fordítását. Sajnos az amit letöltöttem tényleg hiányos 1 "kicsit". Viszont a jövőhét már eltelt vagy két hete, és még nem láttam fent a magyaritásodat. Nem mintha sürgetnélek....:o))
Addig is üdv
Előzmény: dunee (30)
dunee Creative Commons License 2001.08.12 0 0 30
Sir Lajhár,

Köszi az infót, láttam a Gmiki-oldalas RT2-fordítást. Eredetileg azt akartam tovább fordítani, mert bizony ott még voltak hézagok. Sajnos nem sikerült időben utólérni azt az emberkét aki elkezdte, úgyhogy teljesen nulláról kezdtem az egészet, nem akartam összeveszni vele.

Nálam a játék tök stabil, valszeg azért, mert a fordításhoz nem kellett olyan mélyen belemászni a játékba, mint a RollerCoaster Tycoonban (ma már minden második üzleti szimuláció neve Tycoonnal végződik?). Ha jó kedvem lesz, akkor felteszek egy pár magyar screen shotot valahova :)

Egyébként fordítást elkezdeni nem olyan nehéz. _Teljesen_ befejezni viszont nagyon kevesen fejezik be; lásd Civ:CTP és CTP2 illetve Deus Ex - azok sincsenek sehol és valszeg már nem is lesznek soha 100%-ig készen. Magamból indulok ki - általában vagy megunom a játékot, vagy a fordítás annyira megbugzolja a játékot, hogy az játszhatatlanná válik a gépek 90%-án.

Na mindegy, megint sokat pofázok, oszt a fordítás meg csak nem készül :)

Előzmény: Sir Lajhár (29)
Sir Lajhár Creative Commons License 2001.08.06 0 0 29
Sziasztok!
Köszi a "megnyugtatást"!! :o))
Remélem bejön amire számítok. A Transport Tycoon még ma is kedvenceim egyike. Pedig semmi 3D-s csicsa és ilyesmi. De a hangulata az nagyon meg van. Ha az RT2 is ilyesmi......hááááttt asszony ismét morogni fog vagy két hónapig. :o))
dunee! gmiki oldalán már van magyaritás az RT2-höz. Bár mivel még várom a játékot, nem tudtam kipróbálni milyen. Majd +látom. Azért ne add fel! Lehet, hogy az nem is müxik, mint a RollerCoster fordítása. (Legalábbis nállam nem megy. Félpercenként kilép a menübe.)
Hirtelen ennyi.
dunee Creative Commons License 2001.08.03 0 0 28
Nagyon is az volt, főleg mert valszeg jövő héttől a full magyarosítás is letölthető lesz az EVM honlapjáról. Kézikönyvet egyébként én nem láttam, csak egy fénymásolt fecnit, aminek a fele a haszontalan fotoszenzitív epilepsziás baromsággal van tele...

Na mindegy, a mondanivalóm hírértéke annyi, hogy már nagyon a küszönbön áll az RT2 magyarul, már csak a setup beállítása van hátra meg egy pár apróság...

Előzmény: Sir Lajhár (26)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.03 0 0 27
Én a cdgalaxistól rendeltem meg (EVM kiadás , szóval elvileg ugyanaz mint a tied), de magyar nyelvű kézikönyvet nem találtam mellette.
Jól tetted egyébként ,hogy megrendelted . Jó kis game, kevés ehhez fogahtó van manapság.
Előzmény: Sir Lajhár (26)
Sir Lajhár Creative Commons License 2001.08.03 0 0 26
Éppen ma rendeltem meg az evm-től. 1999 Ft-ért. Állítólag magyarnyelvü kézikönyvvel.
Érdemes volt??
Sir Lajhár Creative Commons License 2001.08.03 0 0 25
Mr.Xyz
www.evm.hu
angol
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.01 0 0 24
Köszönöm a válaszokat, mindjárt kipróbálom.

Én egyébként az összes cuccost elszállítom , de felvásárolom a gyárat , így a gyárból nagyon sok pénz jön be nekem. Pl egyet vettem 400.000-ért és évente 99.000-et hoz.

Attilio Creative Commons License 2001.08.01 0 0 23
Amíg RT2-ztem az utóbbit csináltam, kifizetődőbb szerintem.
Előzmény: Remetix (22)
Remetix Creative Commons License 2001.08.01 0 0 22
Kerdezek en is.
Mi eri meg jobban tapasztalataitok szerint, ha annyi vonatot kozlekedtetek, hogy lenyegeben meg nulla varakozassal, de az osszes arut (mondjuk goods-t) elvigyek, es emiatt a celalomasnal egyre kevesbe van szukseg ra, igy aztan egy fuvarert kevesebb penzt kapok, vagy ha nem viszek minden arut el, igy egy utert tobbet kapok?
Remetix Creative Commons License 2001.08.01 0 0 21
Ott, ahol az alomasokat be tudod allitani a vonatnak, csak ra kell click-elni a harmadik allomasra. Egyebkent azt hosszabb megcsinalni, hogy mindket iranyban megalljon ott, mert akkor ketszer kell hozzaadni a megallok listajahoz. Ja es persze minden allmasnal be kell allitani az arukat.
Ez megvalaszolta a kerdest?
Előzmény: Törölt nick (19)
Attilio Creative Commons License 2001.08.01 0 0 20
tehát ilyen utvonalat karasz: 1.A város 2Aés B váris közti hely 3.B váraos 4.A város......

jelold ki utvonalnak a kovetkezot (elősuör delette el töröld az előző uticélokat, igy üres listád lesz),kattins az A város on díszelgő csillagra (ha a városban t0bb megállód van akkor arra a csillagra kattints amelyikben mag akarod hogy álljon),kattints az A és B város kzti megálló csillagjára, kattints B város csillagjára (ezután ugyis A város jön mint célállomás, tehát visszatér A városba a vonat és nem áll meg a köztesben)

Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.01 0 0 19
1, Hogyan? (csak így röviden:))
Előzmény: Remetix (18)
Remetix Creative Commons License 2001.08.01 0 0 18
1 Lehet
2 1
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.30 0 0 17
Volna egy kérdésem, vagy lehet ,hogy 2 :)

1, Azt meg lehet csinálni , hogy elindítom a vonatom Washingtonból Chichagoba(közben a vonat nem áll meg sehol), és a visszfel vezető úton megálljon Detroitaban valmilyen árut felvenni?

2, Van az a rész ahol pakolgatni lehet a vonatokra a cuccost. Ott legalul a supplynál van egy nagy vagon . Ez a nagy vagon hány egységet jelent? 2-t?

J-MAN Creative Commons License 2001.07.27 0 0 16
2
Attilio Creative Commons License 2001.07.27 0 0 15
egy letöltőd már biztosan van !
Előzmény: dunee (14)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!