Arra szantam magam, hogy Linuxos halflife szervert cserelem az eddigi win98-ast.
Tobb-kevesebb szivas utan mar el is indul, sot palyat is betolt, latjak a kliensek, csak... a protokol verzioszam eltero. Klienseknel 43, szervernel 41. Pedig ugy tunt hogy a legujabbat toltottem le, ezek szerint megsem !?
Tudja valaki, hol talalhato a legfrisebb, iletve a v43-as?