Keresés

Részletes keresés

Lóci_fradi Creative Commons License 2001.03.13 0 0 29
bélus helyett inkább játsszon akár Dvéri (pedig lila), csak béla ne legyen válogatott, mert szégyent hoz ránk, amit címeres mezben művel.
A legszörnyűbb az egészben, hogy amikor megnézi egy külföldi a magyar válogatottat, akkor tényleg elhiszi azt a mesét, hogy ő a legjobb játékos Mo-n, és utána csak sajnálkozva mondja, ha ilyen a legjobb, milyen lehet a többi?!
mash Creative Commons License 2001.03.12 0 0 28
:)))
Előzmény: Chip-TFF (27)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.12 0 0 27
Csapatokat nem annyira, de birokat annal inkabb! (Foleg ellenunk.) Ez nem sport amit muvel, hanem undorito szineszkedes es karatefilmbe illo rugasok.
Kocsog libazabalo Bela pusztulj a Magyra szinrol!
Előzmény: r.tonyo (24)
r.tonyo Creative Commons License 2001.03.01 0 0 24

Akkor nem marad más hátra mint a Béla
Emlékeztek a litvánok elleni meccs 1 góljára?
Ki csinálta volna hasonlóan a magyar mezőnyben?

Egyébként azért utálja mindenki, mert minden magyar csapatot halálosan beszopatott már.

Hajrá MTK&Barcelona

Előzmény: fehérlófia (23)
greffi Creative Commons License 2001.02.26 0 0 22
Azért szurkolok a Miriuta Lacinak, hogy 3-4 évre kiszorítsa a Bélát!!! Utána már senki nem fogja őt hiányolni!!!
baloo101 Creative Commons License 2001.02.23 0 0 21
Valóban, nem Béla tehet arról, hogy még mindig ő a legkevésbé rossz magyar focista. Vannak ugyan ügyes gyerekek (Lisztes,Dárdai,Szili,Dvéri), de egyikük sem tud irányítani, és nem nyújtja az állandó jó átlagot.
Sajnos, tényleg így állunk.
HORI Creative Commons License 2001.02.22 0 0 20
Nem tudom hallottátok-e, hogy Bélust az MTK kérésére jövő héten nem veszi számításba Bicskei. Mivel szerda után pénteken már a Debrecen ellen kellene szerepelnie. Hát rohadjon meg, fusson amíg össze nem esik. Egy csapatban ha jól tudom legalább 20-25 szerződtetett játékos van, talán tudták volna a klubjában pótolni a nem túl acélos Loki ellen.
Még az kell, hogy elkezdje hangoztatni, hogy neki a válogatott szent, meg megtiszteltetés...
Én B.B. helyében az életben meg nem hívnám többé!!!
Csak emlékeztetőül a múlt héten a Barcelona csütörtökön az AEK ellen játszott Athénban, majd szerdán rangadót játszott a Deportivoval. No Comment!
Paoloragazzo Creative Commons License 2001.02.22 0 0 19
Miriuta mit bizonyított a Fradiban???? Hogy egy szar áruló. Talán még rémlik a stoplinak az egyik száma, amelynek a címlapján vasile egy "gruppo antiferencváros" sálban feszít. Egy büdös román féreg!! Olyan mint a többi szőrőstalpú szarzsák.

Magyar válogatottba Magyarokat! Szarok a helyezésre, az ÉN csapatom Magyar legyen!

Béla egy szerencsétlen középszar, a magyar játékosállomány nagy kritikája, hogy így is kiemelkedik a mezőnyből...

Előzmény: Sugar Ray (17)
__Tibi Creative Commons License 2001.02.22 0 0 18
Azt nem értem, hogy egyesek mi a túrót látnak ebben a kis Lisztes gyerekben.
Szegénynek még a minimális szellemi képessége sincs meg a focihoz...egy öreg Balakov-ot sem bír kiszorítani egy harmatgyenge Bundesliga csapatból.
Ebben a szar Stuttgartba azért illene állandó helyet szerezni, és nem mindent az edzőre kenni.
Sugar Ray Creative Commons License 2001.02.22 0 0 17
Nem erről van szó, egyértelmű, hogy nem lenne jó, ha ez divatba jönne, én sem szimpatizálok ezzel a honosítási mániával, de Miriuta számomra bizonyított a Fradiban, így ő kivitel.
Amúgy a franciákat én sem csípem, csak példának hoztam fel.
Egy Lisztest, vagy egy Vincze Ottót én is el tudnék képzelni, de mondom nálam Miriuta is bejön!
Előzmény: Zac (16)
Zac Creative Commons License 2001.02.22 0 0 16
Én nem így látom,de nem is a tudásával van a legnagyobb bajom (bár szerintem a Lisztes,.. azért jobb nála)Engem a franciák nem nagyon érdekelnek,ne legyünk Európa-bajnokok,de a MAGYAR VÁLOGATOTTBAN MAGYAROK játszanak!
Te magadénak éreznél egy győzelmet,ha azt 11 Miriuta (román,stb) érné el?
Mert én nem!
Z
Előzmény: Sugar Ray (15)
Sugar Ray Creative Commons License 2001.02.22 0 0 15
Épp azért írtam, mert irányítóról van szó! Nem szoktad nézni az összefoglalókat? Kegyetlen jól lát a pályán, szinte minden akció tőle indul a Cottbusban. Vagy rosszul látom?
A francia válogatottban hány francia van? Szerinted érdekelte őket mikor világ, vagy európa bajnokok lettek?
Előzmény: Zac (14)
Zac Creative Commons License 2001.02.22 0 0 14
Miről beszélsz?
Ide nem egy rakkolós futógép kell,hanem egy irányító! Miriuta semmit nem bizonyított!
Arról nem is beszélve,hogy a MAGYAR VÁLOGATOTTRÓL beszélünk! Úgyhogy a román kilőve!
Z
Előzmény: Sugar Ray (13)
Sugar Ray Creative Commons License 2001.02.22 0 0 13
Furcsának tartom, hogy Miriutát nem veszitek figyelembe Illés helyett. Ő tényleg bizonyít a Bundesligában!
__Tibi Creative Commons License 2001.02.22 0 0 12
Illés egy szar, de Lisztes sem megoldás.
Hétről hétre látom mit művel a Stuttgart színeiben.
Jaj...egyszerűen katasztrófa, bár a magyar újságoknak mindent másképpen állít be, hangoztatva, hogy ő milyen jól játszik, csak bla-bal-bla...
Szóval Illés és Lisztes sem a válogtottba való.

Előzmény: Zac (5)
VDTN Creative Commons License 2001.02.22 0 0 11
Bélánk kedvenc trükkje:
A 16-os sarkánál megtolja a labdát, majd (most jön a művészet!) a hátvéd lábába akasztja a lábát és zakózik egyet vagy nekifut a hátvédnek és gyönyörű oldaltérkezéses pofáraesést produkál. 10 magyar (!!!) bíróból 9,5 befújja neki. Ja, és ezeket általában teljesen ártalmatlan szituációkból hozza ki (aki profi az profi). Persze nemezetközi meccseken ez már nem nagyon jön be, talán azok a bírók nem tudják ki az a BÉLA vagy mi az az MTK...
totelcamp Creative Commons License 2001.02.22 0 0 10
Amikor a szlovákok ellenb kihagyta 0-0-nál azt az óriási ziccert, akkor ásta el magát örökre nálam.
Előzmény: biancoblu (8)
greffi Creative Commons License 2001.02.21 0 0 9
Bocsánat! Illés még csak 58-nál tart, Détárinak pedig asszem 63 volt, de 60-nál mindenképpen több!!! Szóval ez az érved ki van lőve, kérek valami jobbat. Én hagyom magam meggyőzni VALÓS érvekkel!!!
biancoblu Creative Commons License 2001.02.21 0 0 8
De bizony! Nem a hajtás bajnoka, de nem véletlen, hogy több válogatottsága van, mint Détárinak! A rengeteg gólkirálysága sem csak úgy lett.
greffi Creative Commons License 2001.02.21 0 0 7
Ezt ugye nem komolyan mondtad???
Előzmény: biancoblu (6)
biancoblu Creative Commons License 2001.02.21 0 0 6
Illés Béla a legnagyobb király...
Zac Creative Commons License 2001.02.21 0 0 5
Így van!
Béla egy alibiző antifocista!
Még egy külföldi szerződést sem mer bevállalni,nehogy valamit csinálnia kelljen!
Elvan ő az mtk-ban,meg bicskeinek "hála" a válogatottban!
De remélem nem sokáig!
Lisztes minden tekintetben jobb nála!
Z
JOcika Creative Commons License 2001.02.21 0 0 3
Akarom mondani: akkor IS egy 0!

Hajrá Fradi!

JOcika Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2
Na bazzeg, ez nem sikerült! :) De akkor egy 0!

Hajrá Fradi!

JOcika Creative Commons License 2001.02.21 0 0 1
Béla egy 0

Hajrá Fradi!

greffi Creative Commons License 2001.02.21 0 0 0
Üldözzük el Illést a válogatottól!!! Nincs helye sem tudás, sem hozzáállás alapján a mindenkori magyar válogatottnál! Alibizik, és anti-focit játszik!

Elismerem korábban jó volt, de ma már nem jó!
Várom a javaslatokat az ő helyére!

Nálam a Bélanál simán jobb a Szili!

Előzmény: greffi (-)
greffi Creative Commons License 2001.02.21 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!