Keresés

Részletes keresés

timoti Creative Commons License 2001.03.05 0 0 30
forrás: Playboy 2000. szeptember :-)

T.

timoti Creative Commons License 2001.03.05 0 0 29
Paul Géraldy - Szerelem

Légy férfivá, legyenek szeretőid.

Meglep ez a többesszám? Azt hitted,
hogy a szerelem - valaki szerelme?
Várj csak! Várj csak!
Tanuld meg előbb megkülönböztetni
szívednek és vágyadnak egyelőre
összekeveredő hangjait.
Sok szerelmes összetéveszti a
szerelmet és a gyönyört, s hasonlít
az olyan utashoz, aki azt hiszi,
hogy szeret egy várost, mert jól
ebédelt benne.

Az érzékek járnak elöl, s a szívet
olyan tájékokra hurcolják
magukkal, ahol szegénykéknek
semmi dolga nincs - aztán
rábízzák, hogy boldoguljon,
ahogy tud.

Tanítsd a szívedet.

Előzmény: eriadni (25)
eriadni Creative Commons License 2001.02.27 0 0 28
Édes 16, édes 17, édes 18 ... szivritmuszavarok. :)


girl from Gyor Creative Commons License 2001.02.27 0 0 27
És ha csak 18 voltam? Egyébként ha már pontosak akarunk lenni, mindez 17 éves koromban történt. :-)
És igen, igazad van, kellemes emlék az az idő, amit vele töltöttem. Talán valóban azért, mert egy vérbeli csábító volt, és ez tetszett nekem.
Lezser volt, nem görcsölt, szerintem ez a kulcs. Ezt szerintem nem, vagy csak nagyon nehezen lehet megtanulni. Valaki vagy ilyen, vagy nem.
Előzmény: timoti (26)
timoti Creative Commons License 2001.02.27 0 0 26
girl from Gyor pár éve mégcsak 18 voltál , nem? :-)

"Nem kalandokról volt szó?" - Inkább a hódítás "művészetéről"...

Szvsz. a nők 99% (ha nem most, akkor holnap) arra vágyik, hogy meghódítsák... miért ne lehetne ezt nagyon jól csinálni?
ÉS EBBEN a heartbreaker-ek a legjobbak... Tanulni szeretnék... új szempontokat találni!

T.

Előzmény: girl from Gyor (24)
eriadni Creative Commons License 2001.02.27 0 0 25
Timoti, a versre kiváncsi vagyok. Melyikre is gondolsz, vagy saját esetleg?
Előzmény: timoti (23)
girl from Gyor Creative Commons License 2001.02.27 0 0 24
Bocsi, most már tuti, hogy félreértettelek. Nem kalandokról volt szó? Akkor hogy jön ide egy hosszútávú kapcsolat? Igen, valóban kell egy komoly kapcsolatban a változatosság. Nem ezen van a hangsúly!
Vegyünk egy példát:
Pár évvel ezelőtt jártam egy sráccal, aki tipikus "heartbreaker" volt, ezt tudtam, de ő is tudatosította bennem. Jól éreztem magam vele, de egy bizonyos határt nem léptem túl, mert éreztem, hogy csak veszíthetek. Így értettem, hogy nem megyek bele a játékba. Azon a ponton már bevethetett volna bármit, nem vezetett volna sikerhez.
Előzmény: timoti (23)
timoti Creative Commons License 2001.02.27 0 0 23
"Lehet, hogy félreértettelek!" - igen lehet :-(
Hozok neked holnapra egy verset, hátha azzal közelebb jutsz az én képemhez...ok?

"ha én komoly kapcsolatra vágyom, akkor nem megyek bele a játékba, mert a másik nem tudja azt nyújtani, amire vágyom."
Van egy duma amit negyon szeretek:
Olyan sokoldalú vagyok, hogy az már gömb....
Szerintem egy komoly (hosszútávú) kapcsolatból ha hiányzik a játék és a változatósság, akkor azt megette a fene...
Miből gondolod, hogy te pontosan tudod azt, hogy mit kell neked nyújtani?? Hol marad akkor az izgalom, az újdonság, a kisérletezőkedv? A legperfektebb partner is unalmassá válik, ha mindig ugyanazt, ugyanúgy nyújtja....
HONNAN TUDOD, HOGY NINCS KEDVED JÁTSZANI, amíg nem próbáltad ???

T.

Előzmény: girl from Gyor (22)
girl from Gyor Creative Commons License 2001.02.27 0 0 22
Lehet, hogy félreértettelek! Én úgy gondolom, hogy az felismerhető, hogy valakinek - mindegy, hogy férfi, vagy nő - a szándékai abban merülnek ki, hogy próbálgatja a saját képességeit, mindenkit prédának néz, és csak addig kell a másik, amíg meg nem szerzi. Na már most, ha én komoly kapcsolatra vágyom, akkor nem megyek bele a játékba, mert a másik nem tudja azt nyújtani, amire vágyom. Ellenkező esetben "bedőlök" addig, amíg szórakoztat. De csak addig. Nem baj, ha valaki csiszolgatja a képességeit, de ezt tisztességes módon tegye; úgy, hogy ne sebezzen meg senkit.
Előzmény: timoti (21)
timoti Creative Commons License 2001.02.27 0 0 21
Azt gondolom, hogy fontos mindkettő (mind a beszéd mind a gesztusok), mert a legjobb duma sem ér semmit, ha nincs mellérakva az adott ember gesztuskészlete (pont ettől lesz egyedi).
Viszont szegényes tapasztlatim alapján azt állítom, hogy a nyertes szelvény az , ha az áldozatnak egy mondatunk el kezd motoszkálni a fejében (szvsz. ez mindennél többet ér a fűzés elején). A gesztusok rögzíthetetlenek, egy gondolatot/mondatot viszont meg lehet jegyezni, le lehet írni, lehet magadban mormolni, tovább lehet fűzni..... Ez olyan mint amikor kinézel valakit magadnak, de nem tudsz róla semmit.....Látod ahogy mozog/beszél/mosolyog...de akkor lesz igazán valóságos amikor megtudod a nevét (és ezután már amikor rágondolsz, gondolatban azon szólíthatod) vagy hallod beszélni...

girl from Gyor: Én is a spontán dolgokban hiszek. DE! Késsel/villával tudni kell enni ahhoz, hogy társaságba mehess, de a mozgás vagy a beszéd "művészetét" nem kell megtanulni?? Az, hogy egy férfi/nő csiszolja a társalgási készségeit szerintem nem ütközik a spontanaitással.

T.

girl from Gyor Creative Commons License 2001.02.27 0 0 20
Én is inkább a gesztusokban hiszek. Azokat nem lehet előre eltervezni, csak jönnek. Ráadásul sokkal hatásosabbak, mint egy átlátszó szöveg.
Előzmény: eriadni (19)
eriadni Creative Commons License 2001.02.26 0 0 19
Nagyon keveset.
A szavakban nem igazán hiszek, a rezdülésekben, a gesztusokban inkább.

Hm, ez akár lehetne egy "holdfényduma" is. :)

Előzmény: girl from Gyor (18)
girl from Gyor Creative Commons License 2001.02.26 0 0 18
:-) Te már tudsz valamit!
Előzmény: eriadni (17)
eriadni Creative Commons License 2001.02.26 0 0 17
Ez már akár a "játék" része is lehetne. Mondjuk naiv inditásnak nem rossz.
Előzmény: timoti (16)
timoti Creative Commons License 2001.02.26 0 0 16
eriadni: kifejtenéd kicsit?
Előzmény: eriadni (15)
eriadni Creative Commons License 2001.02.26 0 0 15
Az eszköznélküliség praktikája, veszélyes vizek. :)
Előzmény: girl from Gyor (14)
girl from Gyor Creative Commons License 2001.02.26 0 0 14
Akár hiszed, akár nem, valóban nincsenek "praktikáim". Minden attól függ, az adott szituáció, hogy hozza. Tervezni előre nem érdemes, mert az úgysem jön be.
Előzmény: timoti (13)
timoti Creative Commons License 2001.02.26 0 0 13
wow! pörög a topic :-)

jaja. Freudnak nincs helye! Én is utálom.

"és tudatosan folytatom a "játékot","

ÉS hogyan????

Mert egy lány nehogy azt mondja nekem, hogy nincsenek praktikái, mert kapásból nem hiszem el....

T.

Előzmény: girl from Gyor (12)
girl from Gyor Creative Commons License 2001.02.26 0 0 12
Ha be akarok dőlni, és tudatosan folytatom a "játékot", akkor ott helye nincs Freud-nak.
Előzmény: timoti (11)
timoti Creative Commons License 2001.02.26 0 0 11
:-)

És ha be _akarsz_ dőlni?

T.

Előzmény: girl from Gyor (10)
girl from Gyor Creative Commons License 2001.02.26 0 0 10
Hát, ami azt illeti, ez elég átlátszó. Én nem tartom valószínűnek, hogy bedőlnék ennek a dumának.
Előzmény: timoti (9)
timoti Creative Commons License 2001.02.26 0 0 9
Mondom az első példát:

A szituáció egyszerű (szerintem midig az egyszerű dolgok ütnek a legnagyobbat):

hb : Látom a szemeden, hogy kérdezni akarsz tőlem valamit (pl. mosolyogva)...
kiszemelt : Nem. ööö Nem...
hb : Ennyire érdektelennek tartassz (pl. megbántva), hogy nem is tudsz/akarsz kérdezni tőlem semmit??? Nem vagy kiváncsi rám ???? Ez elszomorít....

Na, ha bejön akkor itt a kiszemelt hódítandó hölgy/úr zavarában olyat fog kérdezni ami ösztönös kérdés (freudi) és ebben az esetben lehet ebbe az irányba nyitni.

T.

timoti Creative Commons License 2001.02.26 0 0 8
Oltran:
"Mar elnezest kollega" - Figy, én nem vagyok gépész/villamosmérnök, szal kollega sem :-).... Vagy a kollega arra vonatkozik, hogy heartbreaker vagy? :-)
Egy igazi jó csibész SOSEM bántó szándékkal töri a szíveket....
Az személyiséget pedig igen is ki kell tenni próbáknak! A torzító erőket máshol kell keresni (csigatv).
Használod a JÁTÉK szót..... Igen, játszani kell, nem háborúzni....

SOHA nem volt olyan barátnőm aki megbánta volna, hogy megismert engem..... és mindig törekszem arra, hogy ne is legyen....

Tavaszcsillag: Nem azokra akik sokat, hanem azokra akik JÓL és méginkább arra, hogy HOGYAN.

T.

Törölt nick Creative Commons License 2001.02.23 0 0 7
Mar elnezest kollega, de a sziv es az osszetorni szavak osszeillesztesebol kapott szivosszetores szo maris azt jelentene, hogy a szegeny paciens erzelmeivel jatszol, es azokat bantod.
Az pedig, h ezt akaratlagosan teszed, az pontosan a kiszemelt aldozat szemelyisegenek elferditeset, eletre szolo szenvedest, jobb esetben csak kisebb szenvedest okozast jelent, DIREKT.
Aki direkt flortol, es benne van a dologban, az mas tema, de annak aztan nem fog osszetorni a szive, meg forogni se nagyon fog.
Előzmény: timoti (4)
Tavaszcsillag Creative Commons License 2001.02.23 0 0 6
...akkor te most azokra vagy kiváncsi akik sokat flörtölnek, mindenféle kötelezettség és felelősségtudat nélkül?...
a'la Julia Roberts, vagy mi?
;o)

Vagy mi?

Előzmény: timoti (4)
timoti Creative Commons License 2001.02.23 0 0 5
Mindig a legjobb szavakat rontom: kiván=kíván. :-)
timoti Creative Commons License 2001.02.23 0 0 4
Ez nem vicc..
És nem kapok a fejemhez....

Inkább pontosítom a témát....

Valahol itt a topicon olvastam, hogy a párkapcsolatok legérdekesebb része az első szakasz (kerülgetjük egymást, incselkedünk, hódítunk-hódítanak).
Vallom, hogy az élet sóját sokszor ezek a dolgok adhatják és aki nem mer belemenni ezekbe a játékokba abból hiányzik valami (önbizalom, önismeret, stb..).
Hiszem, hogy a szellem/jellem fejlődéséhez ugyanúgy kell érzelmi síkon egy-egy egészségeset verekedni mint az állatkölyköknek a porban a fizikális fejlődéshez....
Amitől ez emberi és jó lesz mindkét félnek, azok a dolgok persze standardok (tapintat, figyelmesség, türelem, inteligencia...amennyiben pl. a kiszemelt nem az ellenkezőjét kivánja)...

Persze ahhoz, hogy a kalandozás ne sértse meg senki lelkét maradandóan, ahhoz az kell, hogy mindenki csak a saját súlycsoportjában induljon és ne éljen vissza a másikban kialakult/kialakított érzelmekkel.

Az igazán jó heartbreaker-re a lányok/asszonyok 15 év múlva is emlékezni fognak (és túlnyomó többségben mosolyogva).

Tehát? Milyen technikákat/trükköket ismertek? Milyen szabályok szerint játszotok?

Timoti.

timoti Creative Commons License 2001.02.23 0 0 3
:-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.22 0 0 2
Ecseeem, masok legalabb agyba akarjak vinni a delikvenst, te meg osszetorni a szivet csak ugy snassz??Nem mondom, a masik se jobb sokkal, de ez?? Azert kapj mar a fejedhez!
Előzmény: timoti (-)
Kisfiú Creative Commons License 2001.02.21 0 0 1
Megelőztél, így sajna nem írhatom, h. 0-ra tartom viccesnek más szívének összetörését... Pedig így van.
Előzmény: P__n (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!