Keresés

Részletes keresés

Ferrari14 Creative Commons License 2010.09.16 0 0 5
;:)
Lieber Kati ura Creative Commons License 2001.02.21 0 0 4
Mi is nagyon fel voltunk háborodva, a Katival, ezt a piszokságot, hogy egyrészt mert egy állat nem tud visszaütni, másrészt mi a francot csináljon egyedül Dzegeden egy darab mocsári cerkófmajom, ha elvitték a párját, mert ha legalább együtt vitték volna el őket, na de egyedül?
Előzmény: unnamed (3)
unnamed Creative Commons License 2001.02.21 0 0 3
Engem az ilyesmi mindig nagyon felháborít! Ezek a primitív idióták is, miért nem inkább tigrist akartak lopni! Ott legalább egyenlőek az esélyek, könnyű egy háromkilós kis majommal szívózni!
Ez ugyanolyan mocsokság, mint amikor néhány éve a vidám suhancok a flamingókat verték össze baseball ütővel.
Szerencsére a végére rendbe jött minden...
Lieber Kati ura Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2
Naná, de van egy olyan gyanúm, Gézukát lehet, hogy jobban megviselték a történtek. Pedig volt ott egy nőrablás, Gizike a zsákban, szegény mit élhetett át, aztán vissza.

Hol élnek eredetileg ezek a cerkófok?

Előzmény: Gai-luron (1)
Gai-luron Creative Commons License 2001.02.21 0 0 1
Gizikére ráfér a stresszoldás.
Előzmény: Lieber Kati ura (-)
Gai-luron Creative Commons License 2001.02.21 0 0 0
Sokat fognak hancúrozni.
Előzmény: Lieber Kati ura (-)
Lieber Kati ura Creative Commons License 2001.02.21 0 0 topiknyitó
Szerintetek hogyan töltik napjaikat újra együtt?

Nagyon megsajnáltam Gézát, amikor mutatták a híradóban és még nem volt meg Gizike. Ott ült a fán, azt mondták a híradóban, hogy a rablók Géza rémisztő szemfogaitól úgy megijedtek, hogy őt nem vitték el, de szerintem Gézuka jobban megijedt, azt mondta a gondozó, hogy nagyon stresszes állapotban találták a hím mocsári cerkófot. És abból is látszott, hogy rettegett, nem mert a stábra nézni, kezével eltakarta a szemét, amikor forgatták.

De happy end lett a vége, még csak egyszer voltam Szegeden, de most elhatároztam, megnézem én ezt a cerkófpárt, közelről, csak miattuk elmegyek Szegedre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!