Keresés

Részletes keresés

geszthi Creative Commons License 2001.02.20 0 0 64
Ne tegyel ugy mint aki nem erti mi a gond ezzel a mentalitassal !

Hogy egy peldaval illusztraljam (ezt azert megerted gondolom), teljesen mas az ha Terez anya biralja allandoan a kicsapongo szexualis eletu noszemelyeket, meg megint mas ha Cicciolina teszi ezt az erkolcsre hivatkozva.

No komolyra forditva. Ha nem derogalt neki anno az mszmp kutato intezetebe menni dolgozni (nehogy azzal gyere, hogy de annyira kutato akart lenni es az volt a legjobb hely a temaban, mert Kover azota sem dolgozott), ha nem derogal neki volt mszmp tagokkal egyutt lenni a kormanyban akkor ne kommunistazzon! Ha nem kerte szamon Csurka, Bencsik, Stumpf multjat (hogy kulonbozo jobboldali illetoeket mondjak az ismeretsegi korebol akik mind mind ellenpeldak az ellenzekiek elleni biralataira) akkor milyen erkolcsi magaslarol probalja ezt az ellenzekiekkel megtenni?

Plane azok utan ne, hogy milyen oriasi elvvaltoztatasokon ment keresztul a Fidesz (idezetekre ott a Fidesz(esek) egykor es ma , meg a Kover interjus topik). meg 8 eve is ugy ruheltek a konzervativ MDF-et, FKgP, meg a KDNP-t is ahogy csak lehet, most meg ok a nagy nepnemzeti jobboldal kepviselete?!

Mindossze ilyen aprosag a gond...

( a masodik bekezdesedben irt elmeletet te mondod, KTrout ilyet nem allitott, olvasd el ujra lassan a 35-t, ha nem erted. De ha tovabbra sem akkor olvasd el Orban Viktor mondandojat 1990-bol a Fidesz(esek) egykor es ma topikban.)

Előzmény: Bumburnyák (56)
boy666 Creative Commons License 2001.02.20 0 0 62
Megsúgom Neked.
Az ilyen helyekre csak "politikailag megbízható" embereket vettek fel.
Kapise???
Előzmény: szityakurt (61)
szityakurt Creative Commons License 2001.02.20 0 0 61
"Továbbra is megkérdezem, többedszer a gyengébbek és a te kedvedért:

Mi bizonyítja kommunista múltját?"

Kover Lacaet?
1986-ban munkahelye: Magyar Szocialista Munkaspart Tarsadalomtudomanyi Intezete. (Partalkalmazott lett volna?)

Előzmény: Bumburnyák (56)
AmBesten Creative Commons License 2001.02.20 0 0 60
:-) Jaj istenem, legalább tartsd titokban.
Előzmény: PuPu (59)
PuPu Creative Commons License 2001.02.20 0 0 59
Egy világ omlott össze bennm: megfogott téged ez a kornyadt bajusz...
:O)))))
Előzmény: AmBesten (58)
AmBesten Creative Commons License 2001.02.20 0 0 58
Kedves topiknyitó szalaitp,

miért nézed le Kövér Lászlót ennyire? Miféle butaság ez, hogy Kövér Lászlónak "jelezni kell" nemcsak a liberálisok kiváncsiak rá????

Kövér felnőtt férfi, politikus, aki nyilván tudja mit beszél, aki felelősséget vállal tetteiért. Te pedig feltételezed, ő mint egy érzékeny szűzlány megsértődik, mert kemény véleményeket és kérdéseket olvashat.

Hát ezért nézed le őt, mert feltételezed ő nem tud ezzel a helyzettel megbirkózni.

PuPu Creative Commons License 2001.02.20 0 0 57
Jobb, ha tőlem tudod, - falun él a szentem, - pontosabban kisvárosban, a Kuncze választókörzetében.
Mi lenne, ha a Kunczét kérnénk fel a kukorékolásra?
:O))))
Előzmény: Daemon (53)
Bumburnyák Creative Commons License 2001.02.20 0 0 56
Továbbra is megkérdezem, többedszer a gyengébbek és a te kedvedért:

Mi bizonyítja kommunista múltját? Állj már elő a farbával, aztán majd azon vitatkozhatunk.

A te elméleted szerint aki a rendszerváltás óta jobboldali lett, az a rendszerváltás előtt mind baloldali volt, ergo: köpenyegforgató.

Ez csak nálad jelenti a jobboldali politika lényegét. Sajnálom, hogy csak eddig jutsz el, bár feltételezem, hogy a baloldali politika lényegével sem vagy tisztában. Pláne most, amikor a világban ezt már nehéz is szétválasztani...

Nézz már körül egy kicsit, ki az aki napjainkban támad, támad, támad: a liberálisok, a szocialisták. Ahogy írtad: akiknek nem tiszta a múltjuk.

Előzmény: K.Trout (35)
Bumburnyák Creative Commons License 2001.02.20 0 0 55
Nem voltam, az kimaradt az életemből, ellenben semmi nosztalgiám nincs azok az évek után.

De viszont engemet ne elvtársozzál, polgártárs...

Előzmény: Tgyta (33)
tegzes Creative Commons License 2001.02.20 0 0 54
Na! Erről beszéltem! Ma, fizetett nemzetellenes szócső, holnap már akár az " alkotmányos rend megdöntésének kisérlete " stb...stb...
Aztán TRAGIKUS bejelentés: Az index huszonhétszer megfigyelte Kövér Lászlót.
Előzmény: szalaitp (50)
Daemon Creative Commons License 2001.02.20 0 0 53
Semmi rosszat nem mondtam. Veszek neki ajándékba egy Berettát, hogy megvédhesse magát. A szomszédjának meg egy kakast, hogy K.L. úgy érezze falun él és még közelebb van a magyar rögvalósághoz. Ennyi az egész.

(hogy én magamban miben reménykedem közben, az az én dolgom)

Előzmény: K.Trout (47)
Főtitkár Creative Commons License 2001.02.20 0 0 52
EEElftáááááááááásak !!!!

Már nagyon sok csökkent képessségű Bitest irányítottunk a Kövér topikba bele (nem egy újraregisztrált nikken is gusztustalankodik már), de még nem elégedett a Párt!

Ahogy Horn et is mondta...csak most nem a gátra, hanem a Kövérinterjús topikba!!!
Gyerünk eftáások, nem henye meg lazázás, ez most komoly pártfeladat!!

A Párttal, a Pénzzel egy az utunk...

UI: A Kovácselvtárs mikor is jön?

tegzes Creative Commons License 2001.02.20 0 0 51
Végigrágtam magam a kérdéseken. Ha Kövér László folyamatosan fikázhatja a nemzet azon részét, mely nem a FIDESZ-re szavazott, akkor viselje el ő is ugyanazt.
Előzmény: akkorcsakmi (45)
szalaitp Creative Commons License 2001.02.20 0 0 50
Az index ha nem is a komunizmus melegágya de hogy fizetet nemzetellenes szócső az biztos. Pont.

Üdv,
sztp

Előzmény: tegzes (43)
Woland Creative Commons License 2001.02.20 0 0 49
Nem futamodott meg, vis major volt. Más kérdés, hogy bepótolhatta volna...
Előzmény: Bruce (44)
Woland Creative Commons License 2001.02.20 0 0 48
De először otthon próbáld ki őket!
Előzmény: Daemon (46)
K.Trout Creative Commons License 2001.02.20 0 0 47
Daemon,
már megbocsáss, rólam nemigen mondhatja senki, hogy kedvelném Kövért, de ezt mégsenem kéne...
Előzmény: Daemon (46)
Daemon Creative Commons License 2001.02.20 0 0 46
Törtem a fejem hogyen segíthetnék én Kövér Lászlónak. Aztán eszembe jutott az ideális megoldás. Ajándékozok neki egy Berettát, a szomszédjának meg egy kakast.
akkorcsakmi Creative Commons License 2001.02.20 0 0 45
Gondolom, nem olvastad a kérdéseket, pedig mielőtt tényállít az ember, nem hátrány az ilyesmi.
A hozzászólások nagy része még a parlamentiek színvonalát sem üti meg, de aztán, hogy jónéhány építő jellegű lenne, hát ezt a legnagyobb rosszindulattal sem lehet állítani. Szvsz.

Én inkább azért aggódom, hogy a közleményekben nem jelent meg, miért moderálták ki K.L.-t. Valaki olvasta a válaszokat?

Előzmény: tegzes (43)
tegzes Creative Commons License 2001.02.20 0 0 43
Kezdek aggódni az index-ért, mivel ez a Kövér gyerek nehezen viseli még az építő jellegű kritikát is, és itt szembesülni fog jó néhánnyal. Másnapra meg hallhatjuk nyilatkozni a FIDESZ-szolgálati TV1-en, hogy az index a kommunizmus melegágya. A főkolomposok, természetesen a neobolsevik moderátorok, kik elvtelenül lehetővé tették a nemes jobboldali eszméket gyalázó hozzászólások megjelenését.
Megjegyzem, már előre hányingerem van a --Miért is vagyunk olyan nagyszerű politikusok-- jellegű kérdésektől, melyhez hasonlókkal már volt alkalmunk találkozni a parlamenti közvetítések során.
K.Trout Creative Commons License 2001.02.20 0 0 42
"Abban viszont egyetértek, hogy ez a Csurkás átnevelőtábor szöveg enyhénszólva nehezen magyarázható ki."

GejzIR, istenemre, most halálosan komoly leszek: ez a mondatod komolyan boldoggá tett.Csak nehogy kikapj emiatt valakitől, hogy szereztél egy jó percet egy neobolsilibsi-kozmopolita-plutokrata- EU-párti elemnek...:-)))

Előzmény: GejzIR (41)
GejzIR Creative Commons License 2001.02.20 0 0 41
Én azt javasolnám, hogy ha nem akarsz paranoiás lenni, akkor ne csinálj ilyen beleéléses szeánszokat, hanem hagyatkozz az objektív tényekre, azok összességére. Abban viszont egyetértek, hogy ez a Csurkás átnevelőtábor szöveg enyhénszólva nehezen magyarázható ki.
K.Trout Creative Commons License 2001.02.20 0 0 40
Sehol. Beleéltem magam Kövér lelkivilágába, meg továbbgondoltam Csurka azon magasívű gondolatát, hogy a nemzetidegen értelmiségieket meg újságírókat átnevelő táborokba kéne zárni.
De sokkal tovább nem jutottam, mert elhánytam magam. Ez már sok volt egy Aczél György pártfogolttól...
Bár, ha meggondolom, a szellemiség megmaradt...
Előzmény: GejzIR (39)
GejzIR Creative Commons License 2001.02.20 0 0 39
Ezt a "kötelet minden bolsinak" szöveget pontsan mikor és hol hallottad?
K.Trout Creative Commons License 2001.02.20 0 0 38
Nekem semi bajom a nemzeti gondolkodással. Egészen addig, amíg nem Kövér László és Csurka István képviseli, akiknek ez a nemzeti gondolkodásmód azt jelenti, hogy kötelet minden bolsinak. Kár, hogy akkor öngyilkosnak kéne lenniük.

Azt meg, hogy sváb vagyok e, egyrészt nekem másodlagos kérdés, másrészt nem te fogod eldönteni. Bár úgy látom, szeretnéd ezt a jogot magadnak vindikálni, hogy eldönthesd, ki milyen.
Ragaszgassad nyugodtan a címkéidet, ha ez tesz egyedül boldoggá...

Iwosu Creative Commons License 2001.02.20 0 0 37
És az a legszánalmasabb az egészben, hogy a dolgos, jóravaló, becsületes svábokat is le akarja járatni, hisz úton-útfélen azt hazudja magáról, hogy ő is sváb.
Előzmény: GejzIR (36)
GejzIR Creative Commons License 2001.02.20 0 0 36
K. Trout!

Ahogy olvasom a hozzászólásaidat benned döbbenetes mennyiségű gyűlölet halmozódott fel és az előző rendszerrel kapcsolatban komoly nosztalgiád van. Amire pedig azt mondják magyar, vagy nemzeti abban veszélyt látsz. Ehhez nem kell pszihológusnak lenni.
Kérlek ne értsél félre, lehet, hogy jó okod van rá. Megkérdezhetem, hogy mi?

K.Trout Creative Commons License 2001.02.20 0 0 35
"Te úgy gondolod, hogy mindenki, aki egy politikai szervezetnél állást vállalt az már bolsevik is volt?
Akkor vagyunk pár millióan, mert bizony én is dolgoztam szocialista üzemben, sőt szocialista brigád tagja is voltam, sőt úttörő és kisz-tag is voltam. De ezek csak a lehetőségekre utalnak és nem arra, hogy valaki eladta a lelkét vagy sem."

Aha, el is érkeztünk a lényeghez.
Nem baj, ha kommunista volt, de aki azóta kifordította a kabátot és nemzeti jobboldali lett, annak megbocsátás, viszont aki maradt baloldali, az egy áruló.
Na igen, a mai napig ez a jobboldali politika lényege. Frusztrál a múltunk, hát támadni, támadni, támadni azt, aki nem jött velünk, hogy ne kelljen a saját múltunkkal foglalkozni.

Trout

Trout

Előzmény: Bumburnyák (24)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.02.20 0 0 34
A Törzsasztal vendége Kövér László, a Fidesz elnök - február 21-én, 11 órától

No, lehet neki segíteni.

Tgyta Creative Commons License 2001.02.20 0 0 33
Kedves Bumburnyák elvtárs!
Akkor Te is felajánlásokat tettél áprikis 4-re meg november 7-re.
Üttörövasutas nem voltál? Mert én az is voltam - elvtársi üdvözlettel - csak, hogy nosztalgiázzál egy kicsit.
Tgyta
Előzmény: Bumburnyák (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!