Keresés

Részletes keresés

/ (perjel) Creative Commons License 2021.04.18 0 0 21

Pedig imádtam azt a műsort... 😊

Conscience Creative Commons License 2001.03.05 0 0 20
S talán mégsem, elment az elnök is, de nem úgy tűnik, hogy csak a produkciós cégek vitája állt a háttérben.
Előzmény: tepoe (19)
tepoe Creative Commons License 2001.02.20 0 0 19
Nem akartam semmi különlegesre utalni. Értesülések a múlt heti hvg-ből, belső információim nemigen lehetnek a kérdésről, mivel egyszerű befogadó vagyok, nem "műsorkészítő".
Az viszont tuti, hogy ez a külsős cégek bevonása-rendszer szükségszerűen magában hordozza a botrányokat. Ha máshogy nem, akkor a produkciós cégek fújnak egymásra.
Conscience Creative Commons License 2001.02.20 0 0 18
Igen, jó lenne konkrétumokat megtudni, mert érdekelne.
Különben meg Szenes Andrea valamiért el lett küldve. Valószínűleg távozása pozitív fordulatot hozhat, talán igényes kivitelezésű, értékes műsorokért nem kell csak a Duna Tv-re hagyatkozni.
Előzmény: kopaszsas (17)
kopaszsas Creative Commons License 2001.02.19 0 0 17
tepoe!

Konkrétum?

Sas!

Előzmény: tepoe (16)
tepoe Creative Commons License 2001.02.19 0 0 16
Meg ugye ott az a másik jelenség, amikor az MTV felkér egy másik céget a munkára, amit az meglehetősen alacsony szinten végez el, aztán mégis időben utalnak neki. És a kettő párhuzamosan zajlik.
Ez előbbi inkább csalás, mint lopás, de ez semmit nem változtat az erkölcsi megítélésén. :(
Előzmény: kopaszsas (15)
kopaszsas Creative Commons License 2001.02.19 0 0 15
Conscience!

Sajnos reggel csak későn kapcsoltam át az ATV-re, viszont 100% tudom, hogy a megrendelő (MTV)hatalmas csúszással fizetett az alvállalkozónak, a produdcer azt mond amit akar. A lenyalt hajú Lakatlan megkérdezhette volna Sándor Pált, hogy hány számlájukat nem rendezte a megrendelő?! Fogadok sokat. Figyusz, az MTV vagy bármilyen gittegylet felkér egy céget egy munkára, és az elvégzett munka után nem tudja-akarja kifizetni a megbeszélt összeget, én azt _lopásnak_hívom! A SHOWBÁLVÁNY ezért vérzett el, sajnos!

Sas!

Conscience Creative Commons License 2001.02.18 0 0 14
Írtam már lejjebb, ma ezt cáfolta a producer.
Előzmény: kopaszsas (12)
Conscience Creative Commons License 2001.02.18 0 0 13
Igaz. Van valakinek közelítő adata arról, hogy egy nyugati közszolgálati tv-hez képest az MTV állami támogatása hány %-os ? Amit még nem értek, ezek a Viasat, Satelit, stb. tv-k hogyan élnek meg ( állnak meg ) ?
Előzmény: tepoe (11)
kopaszsas Creative Commons License 2001.02.18 0 0 12
Conscienc! A megbízó(MTV) nem fizetett az alvállalkozónak. Helyesebben óriási csúszással,így aztán az alvállakozó sem tudott időben fizetni a stábnak ez a szomorú valóság sajnos!

Sas!

tepoe Creative Commons License 2001.02.18 0 0 11
Én nagyon szerettem, de mivel mindig csak véletlenül kapcsoltam oda, és soha nem kampányszerűen, ezért fel se tűnt, hogy megszűnt. :(
Amilyen áttekinthetetlenek a viszonyok a köztévénél, szerintem nem meglepő, hogy nézettségtől függetlenül egy viszonylag drága műsor beszüntetése mellett döntenek. Megint örül valaki nyilván, hogy csökkent x.y millióval a havi kiadás, oszt lehet helyette berakni a régi filmeket kommentár nélkül, ami egész addig ingyen van, amíg el nem adják - a generációk által kiperkált előfizetési díjból és egyéb közpénzekből felhalmozott - archívumot is.
Valakinek rá kellene már jönnni a döntési pozícióban lévők közül, hogy két földi sugárzású kereskedelmi csatorna mellett nem szabad nézettségre meg reklámbevételre játszani a köztévének, hanem komolyan kéne venni a közszolgálatot...
Conscience Creative Commons License 2001.02.18 0 0 10
Megmondom mi az, amitől félek :
Mi van akkor, ha van egy olyan talpnyaló, fontos pozícióban, aki úgy véli - káros ez az emlékezés. Hangsúlyozom, hogy talpnyaló, mert értelmes embernek eszébe sem jut ehhez hasonló gondolat. ( Illetve nem ennél a műsornál ).
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.18 0 0 9
elmondták, nincs lové, oszt annyi
Conscience Creative Commons License 2001.02.18 0 0 8
Kislakat megkérdezte tőlük, azt mondták : nem ezért. Ja, és kaptak egy levelet, amelyben közölték : vége.
Előzmény: Jozsef (6)
bonnano Creative Commons License 2001.02.18 0 0 7
vagyis nem láttam :D
Előzmény: bonnano (5)
Jozsef Creative Commons License 2001.02.18 0 0 6
Mégegyszer :))
Én úgy hallottam, hogy a MTV nekik is több havi pénzzel tartozott, és Szilágyiék ezt végül megunták.

Üdv
József

Előzmény: Jozsef (4)
bonnano Creative Commons License 2001.02.18 0 0 5
én más szemszögböl láttam a produkciot
Előzmény: Conscience (-)
Jozsef Creative Commons License 2001.02.18 0 0 4
Én úgy hallottam, hogy a MTV nekik sem is több hónapi pénzzel tartozott, és Szilágyiék ezt végül megunták.

Üdv
József

Conscience Creative Commons License 2001.02.18 0 0 3
Azt mondták a mai Nap-keltében a Szilágyi meg a producer ( bizonyos Sándor Pál -> Ripacsok ), hogy még volt tizenegynéhány év hátra.
Előzmény: Csokis (2)
Csokis Creative Commons License 2001.02.18 0 0 2
Es az erdemleges evek sem fogyhattak el?
Előzmény: Conscience (1)
Conscience Creative Commons License 2001.02.18 0 0 1
Nem az nem lehet. Az MTV 3 legnézettebb műsora között volt fennállása óta.
Előzmény: Csokis (0)
Csokis Creative Commons License 2001.02.18 0 0 0
Tan nulla fele tart a nezettsege.
Conscience Creative Commons License 2001.02.18 0 0 topiknyitó
Számomra teljesen érthetetlen, hogy miért szűnik meg ez a műsor. Bizonyára vannak olyanok a Tasztalon, akik más szemszögből látták ezt a produkciót. Hátha fel tud világosítani valaki arról, miért nem lehet a továbbiakban néznünk ezt a sorozatot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!