Keresés

Részletes keresés

Filly Creative Commons License 2001.02.19 0 0 7
Nem nyúltam hozzá, csak nem engedélyeztem a netre a kilépését a ZoneAlarmban. De azért köszi, hogy figyelmeztettél.
Előzmény: Kőarcú (6)
Kőarcú Creative Commons License 2001.02.17 0 0 6
A rundll32.exe-hez ne nyújl,mivel ez egy nagyon fontos rendszerfájl.
Előzmény: Filly (-)
Filly Creative Commons License 2001.02.15 0 0 5
Köszi, végigböngésztem a Wigwamot, nagyon hasznos volt. Asszem, lezárhatjuk ezt a topikot, átmegyek én is csatabárdot ásni.
Előzmény: Attosz (4)
Attosz Creative Commons License 2001.02.15 0 0 4
Van sokféle, én is főként azt ismerem, amit a Wigwamon ajánlottak: Tauscan, LockDown s.t.b.
Ilyen témában nézz be ide is:

Fórum - Törzsasztal - Kiástam a csatabárdot!

Filly Creative Commons License 2001.02.15 0 0 3
Víruskeresőm az InnoculateIt. Nem tudom, mennyire jó, de már fogott meg e-mailes vírust. Tudsz valami trójai keresőt? A tűzfallal meg eddig nagyon meg vagyok elégedve, midig szól, ha valami ki vagy be akar mászkálni.
Előzmény: Attosz (2)
Attosz Creative Commons License 2001.02.15 0 0 2
Ne csak a belinkelt listát nézd, ott van nálad a TimeSink is.
A tűzfalnál ne engedélyezz semmi ismeretlent, érdemes trójai és vírus keresést is csinálni és a Wigwam-en szétnézni.
Filly Creative Commons License 2001.02.15 0 0 1
Köszi, Attosz, egy kicsit megnyugodtam :o) Asszem, a NetCaptor volt a bűnös.
Előzmény: Attosz (0)
Attosz Creative Commons License 2001.02.14 0 0 0
Azért olyan nagyon nem vészes a helyzet. Feltelepítettél valami ingyenes progit, ami mellesleg némi információt továbbít netezési és programhasználati szokásaidról vagy ki tudja miről, de bővebb infó:

http://wigwam.sztaki.hu/info/arulkodos.shtml

http://wigwam.sztaki.hu/

Filly Creative Commons License 2001.02.14 0 0 topiknyitó
Sajnos csak tegnap telepítettem egy tűzfalat az otthoni gépemre. Rögtön kiderült, hogy valaki más is használni akarja a gépem kívülről ;o( Talán még loggolta is a progi a betöréseket, legalábbis ez látszik logikusnak a C:\Program Files\TimeSink\AdGateway\Ads alkönyvtárból. De a fájlokat nem tudtam megnézni, *.002 a kiterjesztésük. Mire szokták ezt a progit használni? Csak hogy tudjam, mit csináltak a hátam mögött...
És a C:\windows\rundll32.exe-ről mit tudtok? Ez is elég gyanús.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!