Keresés

Részletes keresés

costak Creative Commons License 2003.01.06 0 0 11
Sziasztok!
El tudnátok nekem küldeni, hogy mi az optimális kocsibeállítás a Nascar4 -ben.
Ha lehetne a mail-címemre is: costak@freemail.hu
aszittem Creative Commons License 2001.03.03 0 0 10
No, mijez a sok offtopik ? :-)))

Hát, gyerekek, nekem tecc a nászkár4, bár én se a Heat-et, se más Nascar szimulációt nem próbáltam még. Viszont örömmel láttam, hogy a kezelőfelület lényegében megegyezik az GPL-ével (az volt tán' az utolsó Papyrus-program, amit próbáltam...), és ez nálam pozitívum.

Esetleg tudtok linkeket adni holmi setup-okhoz ?

(Meg mondjuk valami tömör szabályleírás sem ártana nekem...ha valaki tud ilyet, plíz adjon arra is valami linket (avagy vegyem meg a köv. Guru-t? :o))))

Mit szóltok id. Earnhardt-hoz (remélem jól írtam) ? Én tisztára ledöbbentem, mikor láttam a tévében. Ugyanis valamikor akkor jutottam hozzá a programhoz, és a neve ezzel kapcsolatban valahogy megmaradt bennem, erre tessék :-(

Attiska Creative Commons License 2001.02.14 0 0 9
Ja, de mikor elkezdtem fórumozni, már foglaltr volt. Az LX-en viszont egész más névvel nyomulok... :)
Előzmény: Tasnádi (8)
Tasnádi Creative Commons License 2001.02.14 0 0 8
Megzavart a név. Ha azt írtad volna, hogy Attis, akkor egyértelmű lett volna.

Tasi

Tasnádi Creative Commons License 2001.02.14 0 0 7
Attiska: meglepődtem. De legalább most már tudom, hogy kit takar a név :))))))

Dauby: fityeg. Sőt, most már másfél...

(Ha van olyan elvetemült, aki betéved egy ilyen topic-ba, egyből menekül, ha meglátja ezeket a magvas hozzászálásokat....)

Attiska Creative Commons License 2001.02.14 0 0 6
Dauby!

:)))))))))))

Nem baj, az vígasztaljon, hogy a Palik lesz a Hungaroring Rt. vezérigazgatója, és ott lesz a másik IQ bajnok is, a Héder Barnus. Ezek szerint, úgy látszik nem akarunk kélsőbbiekben F1-es futamot rendezni...

Előzmény: Dauby (5)
Dauby Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5
Hi, Tasi!

Hogy ityeg? Rég beszéltünk (már majdnem egy napja is van...). Ma én is megkapom, és nekilendülök...

...hajrá Dávid Sanya!!! Szerintem szegény már fel sem tudja fogni, hogy soha, de soha nem lesz képes megbirkózni a NASCAR anyagával, az ő korában már nincs annyi szabad kapacitás...

Előzmény: Tasnádi (3)
Attiska Creative Commons License 2001.02.13 0 0 4
Tasi!

Mi már ismerjük egymást. :))) Nézd csak meg az emilcímem. :)

Előzmény: Tasnádi (3)
Tasnádi Creative Commons License 2001.02.13 0 0 3
Attiska!

A patchet fel kell rá rakni, rengeteg mindent javít! Eredményül egy nagyon király játékot kapsz, így már biztosan tetszeni fog. Persze csak akkor, ha normális sebességgel fut (nem árt alá egy viszonylag nagy vas).
A Nascar4-ben egy ici-picit csalódtam. Főleg a Heat után. De még van előttem pár száz kör, hogy végleges véleményt mondhassak.

Tasi

Attiska Creative Commons License 2001.02.13 0 0 2
Dauby!

Nekem speciel a Nascar Heat nem tetszett, nagyon bugos volt, bár az is igaz, hogy nem tettem fel rá a patch-eket.

Előzmény: Dauby (1)
Dauby Creative Commons License 2001.02.13 0 0 1
Végre, végre, végre!

Gondolkoztam, csináljak-e én egy ilyen topicot...de mivel az ördög és a konkurencia nem alszik, ezért nem fecsegnék ki semmit.

Játssz vele, érdemes! Ha szereted a NASCAR-t, akkor ez a te játékod, bár inkább egy másik nevet ajánlanék, mert azt szerintem nem tudta megverni a Papyrus új játéka. Ez pedig a NASCAR Heat.

Bővebbet az újságban!

Erdei Mike Creative Commons License 2001.02.12 0 0 0
a demót látni, játszani vele. tetszeni nagyon. ugyan tnt2-vel egy kicsit gyenge, + volt 1-2 nehézség az irányítással is, de azért tetszik nagyon...

mikee

Előzmény: Attiska (-)
Attiska Creative Commons License 2001.02.12 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Látta valaki a full verziót? Érdemes vele foglalkozni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!