Keresés

Részletes keresés

WomenOfEarth Creative Commons License 2007.08.16 0 0 6

 

Füst Milán level a Nyugat kritikusának, Elek Artúrnak közös barátjuk, Osvát Ernő halála után:

 

http://postalada.freeblog.hu/archives/2007/08/01/Egy_halhatatlan_baratsagrol/

andry Creative Commons License 2007.06.18 0 0 5
használd a guglit, és menj antikváriumba,
<a href="http://www.bookline.hu/control/producthome?id=1191109&type=10" target="_blank">mondjuk ide</a>

btw nem is drága
Előzmény: Cascada (4)
Cascada Creative Commons License 2007.01.04 0 0 4
Sziasztok!

Én meg keresem ezt a könyvet.. és sehol nem kapom meg... nem akarja valaki eladni egy fölös példányát nekem?

Köszi:-)

Casca

Előzmény: andry (3)
andry Creative Commons License 2001.12.12 0 0 3
Megjelent végre újra!
Füst Milán: Ez mind én voltam egykor
Hábi Szádi küzdelmeinek könyve

Fekete Sas Kiadó
Budapest, 2001
2800 Ft.
andry Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2
Szerintem meg pont jól, könnyen olvasható, olyan mint az 1001 éjszaka, rövid történetek füzére, remekül lehet olvasni utazás közben is.
A Közjáték nem egy film volt, hanem egy 5 perces klip(?). Részeletek voltak a könyvből, és hozzápasszoló képek (indiai jógik, majmok, piacrészletek, szóval élő 1001 éjszaka). A "film" elején egy vörös függöny volt, meg egy indiai (?) nő, aki fölkonferálta az egészet. Jól eltalált klippek voltak, persze a könyvélmény az igazi.
Melyik a kedvenc történeted?
Előzmény: haharin (1)
haharin Creative Commons License 2001.03.10 0 0 1
A filmet nem láttam. A könyvet úgy 3 éve olvastam, nagyon tetszett. Lassan újra elo kéne már vennem. egyébként érdekes, ajánlottam néhány embernek, el is kezdték olvasni, le is tették hamar. Kicsit könnyebben emészthetore számítottak.
Előzmény: andry (-)
Bert Mikhael Tanen Creative Commons License 2001.03.10 0 0 0
Semmi sem egyészen 0, inkább epszilon.
Előzmény: andry (-)
andry Creative Commons License 2001.02.11 0 0 topiknyitó
Följegyzések az út mentén
Életem egyik legmeghatározóbb könyve. Érdekelne ki olvasta még? Volt anno a Közjáték ebből készült sorozata, ami nemzetközi filmdíjat nyert. Nem volt rossz. Látta vki? Elsősorban azért a könyvről alkotott vélemények érdekelnének.

Azt feleled nékem: - Ez nincsen egészen úgy. - Semmi sincsen egészen úgy, - felelem én. Vagyis minden, amit mondani tudok, esetleg tizenöt szempontból érvényes, a tizenhatodikból nem. S lehet hogy néked éppen ez a tizenhatodik szempont tetszik legfontosabbnak. Akkor hát megbuktam nálad.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!